روشهای مبارزه با بحران بی شوهری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PharHang

عضو جدید
در راستاي اينکه بحران بي شوهري در جامعه امروز بوجود آمده کليه خانمهاي محترم مي تونن از روش هاي زير استفاده کنن و البته مراقب باشن که سوءاستفاده نکنن .

۱ـ روش کوزه ايي : همان روش قرن هاي قديم که دختر کوزه به دوش به سمت رودخانه مي رفت پسر به کوزه مي خوره کوزه بشکست و بعد چنين گفته اند که : اگر با من نبودش هيچ ميلي چرا ظرف مرا بشکست ليلي

نتيجه گيري : بحران ازدواج حال حاضر بخاطر لوله کشي شدن آبه .

۲ـ روش عرفاني : چهل شبانه روز جلوي خونه رو آب و جارو ميکني و ده تا شمع روشن ميکني شکلات بين مردم تقسيم ميکني تا مرد آرزوهات بياد.

نتيجه گيري : در صورت کمبود شمع ميتونين فانوس هم روشن کنين .

۳ ـ روش خر خوني : تو کلاس و مدرسه و دانشگاه نمره بيست کلاس ميشي بلاخره تو کل سال هاي مدرسه يه خر خون ديگه پيدا ميشه که بياد سراغت و باعث بشه که نترشي .
نتيجه گيري : اگه شوهر پيدا نشد تا مقطع دکترا ادامه بدين و بعد ترک تحصيل کنين.

۷ـ روش مذهبي : توي انواع مجالس مختلف مذهبي شرکت ميکني توي هيچ چيز کم نمي آري جايي نيست که مراسمي باشه و تو اونجا نباشي تا بلاخره يه شوهر گيرت بياد .

نتيجه گيري : التماس دعا خواهر .

۸ ـ روش فاميلي : يه کاغذ بر ميداري و اسم تمام پسرهاي فاميل از سن پنج تا پنجاه ساله رو که ازدواج نکردنن رو روش مي نويسي بعد شروع به بررسي و تفکيک ميکني و اونهايي که شرايط را دارن رو انتخاب ميکني و يه برنامه ريزي براي عمليات تاکتيکي که بلاخره يه کدوم رو خفت کني .

نتيجه گيري : مي تونين روي يه بچه پنج ساله براي بيست سال آينده برنامه بريزين

البته من خودم پسرم فقط خواستم Ye Kam Bekhandim.:heart:

خواهشاً زود قضاوت نکنید میخوام به یه نتیجه گیری کلی برسم خواهشاً هر کس نظری داره بزاره،
خوشحال میشم

آخرین ویرایش:

pishoo

عضو جدید
یکی نیست بهت بگه تو چرا کاسه داغ تر از آش شدی؟ شوهر که هست تا دلت بخواد. شوهر ایده آل نیست. یا عاقله و امکاناتش کامل نیست یا عاقل نیست و با امکانات رفاهی کامل. در هر صورت ارزش ریسک نداره

PharHang

عضو جدید
یکی از دلایلی که آقایون جرات ازدواج کنند همین بی جنبه بودن شماهاست. من این رو گذاشتم که برای یه لحظه هم که شده لبخندی روی لبهای شما بگذارم.
خواهرها و خاله ها و مادربزرگهای محترم لطفا یه کمی هم جنبه داشته باشید.

PharHang

عضو جدید
من نه قصد تمسخر داشتم و نه کاسه داغتر از آش شدم فقط خواستم برای یه لحظه هم که شده لبخندی روی لبهای شما بگذارم.
خواهرها. خاله ها و مادربزرگهای محترم Please, Open your Minds

narges 400

عضو جدید
کارتون خیلی زشت بود اصلنم که خنده دار نبود نمیدونم چه فکری کردید که کارتون خیلی بامزه است.
مطمئن باشید که مهمترین عامل ازدواج نکردن خانومهای محترم وجود آقایونی همانند شماست.

PharHang

عضو جدید
منتظر كسي باش كه اگه حتي در ساده ترين لباس بودي، حاضر باشه تو رو /به همه دنيا نشون بده وبگه كه: "اين دنياي منه /////اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست...اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري////عشق رادر تو تو را در دل دل را در موقع تپیدن و تپیدن را به خاطر تو دوست دارم من غم را در سكوت سكوت را درشب شب را در بستر و بستر را برای اندیشیدن به تودوست دارم من بهار را به خاطر شكوفه هایش زندگی را به خاطر زیبایی هایش و زیبایی را به خاطر تو دوست دارم من دنیا را به خاطر خدایش خدایی كه تو را خلق كرده دوست دارم //////بگذار گریه کنم .................نه برای تو.................... برای عشقی که مرده است بگذار گریه کنم .................نه برای تو..................برای صداقت که کمرنگ شده است بگذار گریه کنم .................نه برای تو ...................برای غمها که یکنواخت شده است بگذار گریه کنم .................نه برای تو....................برای آرزوها که از بین رفته اند بگذار گریه کنم ................نه برای تو....................برای محبت ها که ساکت شده اند بگذار گریه کنم .................نه برای

PharHang

عضو جدید
به نام خدایی که عشق را در وجود انسانها نهاد تا تنها بهانه برای زندگی باش نمی دونم از کجا شروع کنم وچی بگم, توی این دنیای بزرگ آدمهای زیادی هستن که عاشق میشن اما بین اونها کمتر کسی پیدا میشه که واقعا عاشق باشه.خیلی ها حرف عاشقی رو میزنن و پاش بیفته جا خالی میکنن اون کسی که باهاش بودن وراحت تنها میذارن.ولی وقتی عاشق واقعی میشی , حاضری به خاطر عشقشت هر کاری انجام بدی. حاضری برای عشقت بمیری . حاضری هر کاری بکنی تا حتی یک لحظه هم ناراحتی عزیزت رو نبینی یا خودتو فدای اون میکنی بدون اینکه انتظاری ازش داشته باشی .کاری به این نداری که اونم دوست داره یا نه فقط دلت به این خوشه که یکی رو داری که بخاطرش هر کاری بکنی حتی بمیری.وقتی هنوز اون خبر نداره که دوسش داری میخوای کاری بکنی که عشق رو تو چشمهات بخونه. سعی میکنی یک بهونه جورکنی و جلوی راهش سبز بشی تا فقط ببینیشو دلت کمی آروم شه حتی اگه برای یک لحظه باشه. حتی وقتی بهونه ای برای جلو رفتن نداری بازهم منتظری بیاد و از دور ببینیش. وقتی میبینیش احساسی عجیبی بهت دست میده انگار یکی میخواد قلبتو از جاش در بیاره اون لحظه رو با دنیا هم حاضر نیستی عوض کنی . اما وقتی سر راهش منتظر میمونی که بیاد تا ببینیش, میبینی خبری ازش نشد نگران میشی هرچی منتظر میمونی میبینی خبری ازش نشد با خودت میگی خدایا اتفاقی واسش نیفتاده باشه و... .0 بعضی وقتها که دیر میرسی و میره و نمیتونی ببینیش انگار غم دنیا تو دلت سنگینی میکنه احساس میکنی که یه چیزی گم کردی و اونقدر غمگینی که می خوای همونجا بشینی و گریه کنی اما با همهء اینها دلت خوشه که دوباره فردا می یای و منتظر می مونی تا بیاد و ببینیش . کم کم میخوای هر جور شده بری وبهش بگی که تو دلت چی میگذره می خوای بهش بگی که دلت بد جوری دیونش شده و حاضری به خاطرش هر کار بکنی ولی تا هر وقت میخوای بری و بگی انگار تمام وجودت رو یک حسی فرا میگیره که نمیذاره حرف دلت رو بگی وقتی تو چشمهاش نگاه میکنی میخوای همونجا براش بمیری سعی میکنی هر طور شده با کارهات بهش بفهمونی که چقدر دوسش داری سعی میکنی یه جوری سر صحبت رو باز کنی و حرف دلت رو بگی اما بازم تا جلو میری و بگی در حالتی که تمام وجودتو آتشی فرا گرفته نمیتونی و بر میگردی نمی دونم از کجا شروع کنم وچی بگم, توی این دنیای بزرگ آدمهای زیادی هستن که عاشق میشن اما بین اونها کمتر کسی پیدا میشه که واقعا عاشق باشه.خیلی ها حرف عاشقی رو میزنن و پاش بیفته جا خالی میکنن اون کسی که باهاش بودن وراحت تنها میذارن.

PharHang

عضو جدید
هيچ كس اشكي براي ما نريخت هر كه با ما بود از ما مي گريخت چند روزي هست حالم ديدنيست حال من از اين و آن پرسيدنيست گاه بر روي زمين زل مي زنم گاه بر حافظ تفاءل مي زنم حافظ ديوانه فالم را گرفت يك غزل آمد كه حالم را گرفت: ما زياران چشم ياري داشتيم خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم

pishoo

عضو جدید
تا اینه طرز فکر شما، هیچکس برات اشک که چه عرض کنم.هیچ قدمی بر نمی داره. اگه می بینی سن ازدواج دخترا بالا رفته چون دخترای ما جای آقایونم تو جامعه گرفتن و از هر لحاظ روی پای خودشونن و دیگه احتیاج خاصی به جنس مذکر ندارن. این آقایونن که هرچقدرم مستقل و..... باشن یه زن همیشه باید کنارشون باشه . می دونم برای آقایون خیلی سخته که ببینن دیگه خانوما همه کاره دارن میشن. مطلبتونم فقط برای خنده بود اینکه تابلو جد بزرگ!!!!!!!!!!

دوشس

عضو جدید
من تعصب ندارم اگه چيزي واسه خنده و شوخي مطرح بشه ولي اين مطلبش واقعاً بي مزه بود. اصلاً هيچ نكته خنده داري توش نديدم.... :surprised:

PharHang

عضو جدید
khahesh Mikonam zood ghezavat nokonid hanooz harf akharam moondeh
mikham be ye natije giri koli beresam, vaghti ke geryehamoon fayede nadareh had aghal bekhandim
har ki har nazari dare khoshhal misham bezareh.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
یکی نیست بهت بگه تو چرا کاسه داغ تر از آش شدی؟ شوهر که هست تا دلت بخواد. شوهر ایده آل نیست. یا عاقله و امکاناتش کامل نیست یا عاقل نیست و با امکانات رفاهی کامل. در هر صورت ارزش ریسک نداره

ایده ال و عاقل و امکانات و رفاه کامل و ..... :surprised:

یه ذره هم به خودتون سختی بدید .....جای دوری نمیره .....:w02:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميشه مگه ديونه ايم خونه گرم و نرم بابامونو بيخيال شيم بيايم تو خونه شوهر كه هر روز صاحبخانه بگه بايد سر ماه بلند شيد

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
نميشه مگه ديونه ايم خونه گرم و نرم بابامونو بيخيال شيم بيايم تو خونه شوهر كه هر روز صاحبخانه بگه بايد سر ماه بلند شيد

بله نازی خانم .... دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس و .....:cry:

تو این تالار اینطوری ... تو اون تالار می خوای دزدی یاد بگیری .....:child:

کدومش بالاخره ؟؟؟!!!! :surprised:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله نازی خانم .... دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس و .....:cry:

تو این تالار اینطوری ... تو اون تالار می خوای دزدی یاد بگیری .....:child:

کدومش بالاخره ؟؟؟!!!! :surprised:
ببخشید، شرمنده، بی ادبیه

می گن ........ چه ربطی داره به شقیقه

مگه هر کی بخواد دل یکی دیگه رو بدزده باهاش قصد ازدواج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PharHang

عضو جدید
بیائید با خودمون صادق باشیم
خداوند تکامل وجود هر فرد رو در وجود جنس مخالفش قرار داده
اینکه ما نمیخوایم این رو قبول کنیم یا شرایطش خیلی سخته (گربه دستش به گوشت نمیرسید....) یا اینکه هنوز شخصیتمون شکل نگرفته.

PharHang

عضو جدید
مصرف مواد آرایشی در ایران و کشورهای عربی 80 درصد کل دنیاست
اگه قصد شوهر کردن ندارید
پس اینهمه واسه چیه
دل کیو میخواید به دست بیارید

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مصرف بیش از حد این مواد ارایشی رو تایید نمی کنم...
ولی چه ربطی داره؟!
انسان خواهان زیباییه و ذاتا زیبایی رو دوس داره :surprised:
مگه خود شما دلت نمی خواد خوشتیپ باشی؟!
این یعنی دنبال زن می گردی!؟!

PharHang

عضو جدید
مگه کشورهای دیگه خوش تیپ نیستن
پس چرا توی ایران اینقدر زیاده
اعتماد به نفستون کجا رفته
چرا فکر میکنید زشتید

PharHang

عضو جدید
در صحبتهای هیچ کدومتون دوست داشتن نیست
فقط یه غرور کاذبه که باعث میشه جایی که دست به دست هم بدید
دست توی جیب و دست روی کیف از کنار هم رد بشیم
این دیوار رو کدومتون احساس کرده.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دلایلی که آقایون جرات ازدواج کنند همین بی جنبه بودن شماهاست. من این رو گذاشتم که برای یه لحظه هم که شده لبخندی روی لبهای شما بگذارم.
بهتره که شما یه فکری به حال خودتون بکنید ودیگه از این تاپیک های بی محتوا نزنید.یه فکری به حال خودتون که بیشتر پسرهای دم بخت که موقعیت ازدواج ندارند و از لجشون این حرفارو می گن و تموم فکر وذکرشون فقط یه چیزه که اینجا جاش نیست بگم:w16:
پس یه فکری به حال خودتون کنید....

April_girl

عضو جدید

کاش یاد میگرفتیم بجای اینکه به هم بخندیم با هم بخندیم........و من اینجا موضوعی برای خندیدن نمیبینم و لبخندی هم که مبزنم فقط به نشانه تاسف !!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.