روشهای طراحی نرم افزار

sssorena

عضو جدید
سلام
من نیاز به ده مورد از روشهای طراحی نرم افزار با توضیح هر یک دارم کسی هست بتونه کمکم کنه
ممنون

dragon2010

عضو جدید
سلام
من نیاز به ده مورد از روشهای طراحی نرم افزار با توضیح هر یک دارم کسی هست بتونه کمکم کنه
ممنون

sلام...برادر منم میخوام یه نرم افزار طراحی کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم اگه فهمیدی بی زحمت من رو هم مطلع کن:cry:

evil2

عضو جدید
سلام
ممنون

یکی از روشهای طراحی نرم افزار، استفاده از روش های چابک یا
[h=3]Agile software development[/h]هست.روش های دیگه ای هم وجود دارند که مبتنی بر استفاده ی مجدد هستند یا میشه گفت reuse base اند. مثل استفاده از فراورده های COTS یا
[h=3]Commercial off-the-shelf[/h].
فعلا همینا یادم میاد.
امیدوارم به دردتون بخوره

Rama Shakiba

عضو جدید
در کل برای طراحی نرم افزار ابتدا باید نیازمندی ها رو شناسایی کنید بعد پروزه رو طراحی و بعد هم پیاده سازی کنید.
بهتر هست ابتدا نیازمندی های اصلی رو شناسایی، طراحی، پیاده سازی و تست کنید و همینطور قدم به قدم جلو برید. توجه کنید که برای انجام این کار باید برنامه رو مولفه گرا یا Component Driven طراحی و پیاده سازی کنید. در هر مرحله هم سعی کنید تا یه بازخوردی از مطلوب بودن یا نبودن پروژه کسب کنید تا اگه تغییری نیاز هست انجام بشه کار به آخر پروژه نیوفته و اگر هم نیازمندی جدیدی اضافه شده متوجه بشید. همینطور که پیش می رید می تونید نیازمندی های جدید و به تع اون مولفه های جدید رو به پروژه اضافه کنید و تست و فید بک گرفتن رو هم به طور مکرر انجام بدید

بالا