روز شمار اعلام نتایج آزمون طراحی آبان 93 -27 بهمن ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

panahi_arch

عضو جدید
:mad::mad::mad:واقعا متاسفم برای خودمون که ایندمون توی دست همچین افرادیه.هیچ فرقی نمیکنه چه کنکور چه نظام یا هرموضوع دیگه چیزی که اصلا اهمیت نداره وقت و تلاش وروان ماست

• Like
واکنش ها: MK6

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
:mad::mad::mad:واقعا متاسفم برای خودمون که ایندمون توی دست همچین افرادیه.هیچ فرقی نمیکنه چه کنکور چه نظام یا هرموضوع دیگه چیزی که اصلا اهمیت نداره وقت و تلاش وروان ماست

یه سایت به اسم مجتمع فنی تخصصی مهندسین اومده الکی نوشته جواب طراحی آبان
برای تبلیغات به دروغ نوشته جواب طراحی آبان ولی جواب خرداد توشه
خدا بگم چیکارش کنه. فکر کردم جواب اومده صبح نگاه کردم جواب را خیلی ناراحت شدم تو نگو سر برگ صفحه نوشته جواب طراحی ابان 93 ولی محتویات خرداده.!!؟!!!!!!!!!!
اینو گفتم دوستان ازین سایت حذر کنن

آخرین ویرایش:

eli elhami

عضو جدید
خدا بگم چیکارش کنه. فکر کردم جواب اومده صبح نگاه کردم جواب را خیلی ناراحت شدم تو نگو سر برگ صفحه نوشته جواب طراحی ابان 93 ولی محتویات خرداده.!!؟!!!!!!!!!!

صبح شنبه همگی تماس بگیرین با مقررات ملی . سرو صدا کنیم ک چرا دیر شده... اگه تو روز مقرر میخاستین ارائه ندین... تو اون سایت کوفتیتون بنویسید کی قرراره اعلام شه ... نگین 4 روز دیگه بگید 2 اسفند یا اول اسفند...

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح شنبه همگی تماس بگیرین با مقررات ملی . سرو صدا کنیم ک چرا دیر شده... اگه تو روز مقرر میخاستین ارائه ندین... تو اون سایت کوفتیتون بنویسید کی قرراره اعلام شه ... نگین 4 روز دیگه بگید 2 اسفند یا اول اسفند...

منم موافقم خدایی بیاید همگی فردا کلافشون کنیم.
این حداقل کاریه که ازدستمون برمیاد.....

MK6

کاربر بیش فعال
آنگاه که بنده ای را نادیده می انگارند، آنگاه که خدا را می بینند و بنده خدا را نادیده می انگارند، می خواهم بدانم دستانشان را به سوی کدام آسمان دراز می کنند تا برای خوشبختی خودشان دعا کنند؟ بسوی کدام قبله نماز می‌گزارند که دیگران نگزارده اند؟
طریقت به جز خدمت خلق نیست / به تسبیح و سجاده و دلق نیست.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آنگاه که بنده ای را نادیده می انگارند، آنگاه که خدا را می بینند و بنده خدا را نادیده می انگارند، می خواهم بدانم دستانشان را به سوی کدام آسمان دراز می کنند تا برای خوشبختی خودشان دعا کنند؟ بسوی کدام قبله نماز می‌گزارند که دیگران نگزارده اند؟

آففففرین، آففففرین!! واقعا احسنت!!!! بهترین حرفی که میشد زد همین بود! من کیف کردم یعنی عزیزم :gol::gol:

panahi_arch

عضو جدید
فکر نمیکردم تا این حد سادیسم داشته باشن.وچقدر بیکارن که این کارارو میکنن:eek:

panahi_arch

عضو جدید
فکر نمیکردم تا این حد سادیسم داشته باشن.وچقدر بیکارن که این کارارو میکنن
:eek:

soheyla d

عضو جدید
امیدوارم نتایج قابل قبولتون رو امروز اعلام کنند، خیلی سخت نگیرید بچه ها به خودتان رحمتون بیاد، این همه حرص خوردن به خدا ارزش نداره. ولی واقعا جملات زیبایی می نویسید. ای والا
انشالله خبر قبولیتون رو بزودی اینجا ببینیم.:w42:

Architect Abbas

عضو جدید
باید به کجا زنگ بزنیم؟لطفا اگر شمارشونو دارید بذارید
:neutral:

[FONT=&quot]نشاني:[/FONT]
[FONT=&quot]ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه و شهرسازي، ساختمان شهيد دادمان، طبقه سوم جنوبي[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]شماره ­هاي تماس:[/FONT]
[FONT=&quot]معاونت نظارت و كنترل[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]امور مقررات ملّي ساختمان[/FONT]
[FONT=&quot]معاون نظارت و كنترل[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] 82244200[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]كارشناسان[FONT=&quot] [/FONT]نظارت و كنترل[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] 2- 82244201 و 99- 82244198[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]معاونت آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان[/FONT]
[FONT=&quot]معاون آموزش و ترويج: 82244197[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]كارشناسان بخش آموزش: 82244185 و 82244196[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]كارشناس بخش آزمون مهندسان پیشکسوت: 82244195[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]كارشناس بخش آزمون­های ورود به حرفه: 82244194[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]دفتردار: 82244203[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ساعات پاسخگویی: ساعت[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]14 لغایت 16[/FONT]
[FONT=&quot] اداره صنعتي سازي و فن‌آوري نوين ساختمان[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT]
[FONT=&quot]رئيس اداره: 82244199[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

Rebika

عضو جدید
یعنی امروز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نشاني:
ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه و شهرسازي، ساختمان شهيد دادمان، طبقه سوم جنوبي
شماره ­هاي تماس:
معاونت نظارت و كنترلامور مقررات ملّي ساختمان
معاون نظارت و كنترل: 82244200
كارشناساننظارت و كنترل: 2- 82244201 و 99- 82244198
معاونت آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان
معاون آموزش و ترويج: 82244197
كارشناسان بخش آموزش: 82244185 و 82244196
كارشناس بخش آزمون مهندسان پیشکسوت: 82244195
كارشناس بخش آزمون­های ورود به حرفه: 82244194

دفتردار: 82244203
ساعات پاسخگویی: ساعت14 لغایت 16

اداره صنعتي سازي و فن‌آوري نوين ساختمان:
رئيس اداره: 82244199

Architect Abbas

عضو جدید
سلام
از دوستان تهراني كسي هست كه زحمت بكشه حضوري بره وزارت خونه آمار بگيره كه چه خبره و نتايجو كي اعلام ميكنن

soheyla d

عضو جدید

دوستمان حرف خیلی با ارزشی نقل کردن، واقعا آفرین، به محتواش خوب توجه کنید، هر موقعه کار آدم به اداره ها میافته دقت کنید دوساعت مانده به نماز آماده میشن برا نماز سرپستشون نیستن، 1 ساعت نمازشان طول میکشه، بعدشم که وقت نهارشون، و عملا کار مردم فدای امور شخصیشان میشه. و میشه اینی که الان می بینید بعد ساعت 2به کارا ملت میرسن.

heaven

عضو
سلام من هم الان زنگ زدم نظام مشهد گفت ما مسئول نیستیم به ما ربطی نداره اما پنجشنبه که زنگ زده بودم گفت شنبه می زنیم.............. :(

RAHA60

کاربر فعال
ای بابا ...یک روز تاخیر که چیزی نیست....یه دفعه یکی دوماه تاخیر داشت...
شما مثل اینکه هنوز اینا رونشناختید..
آزمونی که قانونا رایگانه هر سری چه پولی به جیب میزنند...اکثرا هم رد می کنند که بازم کلی پول بگیرند...
حیف عمرما...

بهترینهارو براتون آرزو میکنم.

وسعت

عضو جدید
سلام من هم الان زنگ زدم نظام مشهد گفت ما مسئول نیستیم به ما ربطی نداره اما پنجشنبه که زنگ زده بودم گفت شنبه می زنیم.............. :(
اوکی مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

دوستان محترم لطفا کسی موفق به تماس شد خبر بده

puma_memar

عضو جدید
هممون افتادیم عجله نکنین چون سلیقه ای هستش
تست نیست که حدودا وضعیتمون رو بدونیم

panahi_arch

عضو جدید
هممون افتادیم عجله نکنین چون سلیقه ای هستش
تست نیست که حدودا وضعیتمون رو بدونیم
منم موافقم ولی در هر صورت این بلا تکلیفی و انتظار خیلی ازار دهندهس من برای فردا باید مقالم اماده باشه الان سه روزه هر 20 دقیقه میرم سایتو چک میکنم برای نتایج .تمرکزم بهم ریخته هنوز نتونستم کارمو انجام بدم .بااینکه میدونم به احتمال زیاد رد میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.