رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

• مشکل اتوکد

رای: 1 100.0%
  • دستور teim

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،من بعد از نصب کد روی سیستمم ارر missing or corrupt display drive میده با این که کامل نصب شده و کرک هم شده با ظاهر شدن این پیام وقتی close میزنم کل نرم افزار بسته میشه کسی میدونه مشکلش چیهمشاهده پیوست 204416

یه عکس بزرگتر اگه میشه بذارید معلوم نیس روش چی نوشته

memar_sh

عضو جدید
سلام به همه. من خیلی وقته دارم با اتوکد کار میکنم. تقریباً هرمشکلی برام پیش اومده تونستم حل کنم الا یکی!! اینکه کد من روی هر سیستمی بعد یه مدت شورتکات هاش جابه جا میشه مثلاً C کپی میکنه، S کار نمیکنه، و... نه Lisp لود کردم نه هیچ کار دیگه. حتی با ریست ستینگ کد هم درست نمیشه. و واقعاً اعصاب خورد کنه. برای فرمانهایی که قاطی کردن که extend هم جزوشونه باید کل دستور رو تایپ کنم که سرعتم رو خیلی پایین میاره. در ضمن سیستمم هم ویروسی نیست و با آنتی ویروس به روز کار میکنم. کسی میدونه قضیه چیه و راه حل چیه؟؟

سلام درست من از یکی از دوستان فونت گرفتم بعد یه کی دوبار باز بسته کردن دستورات تغییر میکردن باید ریست یمکردم شما برو فونت ها رو پاک یا اون های که معلومع ویروسی پاک کن

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی crtl+s میزنم یه ارور کوچیک پایین صفحه میاد که کلیک میکنم این پنجره باز میشه. از طرفی هم نمی تونم اتوکدمو تبدیل به عکس کنم . یعنی اصلا گزینه jpg توی پلات ها نیست. مشکلش چیه؟
11.jpg

2.jpg

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من وقتی crtl+s میزنم یه ارور کوچیک پایین صفحه میاد که کلیک میکنم این پنجره باز میشه. از طرفی هم نمی تونم اتوکدمو تبدیل به عکس کنم . یعنی اصلا گزینه jpg توی پلات ها نیست. مشکلش چیه؟
مشاهده پیوست 205598

مشاهده پیوست 205599
سایز تصویرتون کوچیکه اصلا نتونستم بخونم

فرمت JPEG وجود نداره. یا باید pngسیو کنید یا پی دی اف کنید که بععدا توی فتوضاپ باز کنید و JPEG کنید.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم همونه...کلا هیچ جوره نمیتونم سیو کنم. اصلا گزینه های پی دی اف و عکس و اینا نداره.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منظورم همونه...کلا هیچ جوره نمیتونم سیو کنم. اصلا گزینه های پی دی اف و عکس و اینا نداره.

فکر کنم نیاز دارید یه کد دیگه نصب کنید :دی
علی الحساب روی علامت اتوکد (بالا پوشه چپ) کلیک کنید و از بخش export استفاده کنید

elham--

عضو جدید
سلام به همه دوستان...
من اتوکدمو چند ماهیه که نصب کردم. تا چند روز پیش کوچیکترین مشکلی نداشت ولی یه دفعه جوری شده که با هر بار کلیک کردن رو صفحه یه مثبت کوچیک سفید رنگ ظاهر میشه. وقتی هم که صفحه رو جابه جا یا زوم میکنم محو میشه. حسابی رو اعصابمه. نرم افزارو دو بار repair کردم ولی درست نشد! کسی میدونه باید چیکار کنم که این مثبته دیگه نیاد؟:cry:
Untitled.jpg

سلام برای چی این قدر کار خودتو سخت می کنی از Export خود برنامه اتوکد برای تبدیل به pdf یا jpc استفاده کن چرا میری قسمت plot من خودم تا الان زیاد شیت بستم همیشه از این روش استفاده می کنم . این قدر کارمو مثل شما سخت نمی کنم . برو از منوی file یاexp رو توی ناحیه فرمان تایپ کن . کارتو انجام بده .

سلام به همه دوستان...
من اتوکدمو چند ماهیه که نصب کردم. تا چند روز پیش کوچیکترین مشکلی نداشت ولی یه دفعه جوری شده که با هر بار کلیک کردن رو صفحه یه مثبت کوچیک سفید رنگ ظاهر میشه. وقتی هم که صفحه رو جابه جا یا زوم میکنم محو میشه. حسابی رو اعصابمه. نرم افزارو دو بار repair کردم ولی درست نشد! کسی میدونه باید چیکار کنم که این مثبته دیگه نیاد؟:cry:
مشاهده پیوست 205743

سلام
به این نقطه ها blip میگن. تو اتوکدهای قدیمی با نوشتن blipmode تو خط فرمان میتونستید اون رو on یا off کنید. ولی در اتوکدهای جدید ، این دستور (که در واقع دستور نیست و یک متغیر سیستمی اتوکده)، حذف شده و دیگه دستوری به اسم blipmode وجود نداره ولی با نوشتن دستور زیر تو خط فرمان که یک دستور اتولیسپ هستش میتونید مقدار متغیر blipmode رو تغییر بدید و این blip ها رو خاموش کنید:

(setvar "blipmode" 0)

اگه به جای 0، 1 قرار بدید blip ها دوباره فعال میشن.

سلام،من بعد از نصب کد روی سیستمم ارر missing or corrupt display drive میده با این که کامل نصب شده و کرک هم شده با ظاهر شدن این پیام وقتی close میزنم کل نرم افزار بسته میشه کسی میدونه مشکلش چیهمشاهده پیوست 204416

قبلا همین ورژن نرم افزار رو روی سیستمت نصب می کردی یا نه . ثانیا موقع نصب اتوکد به اینترنت متصل نبودی جواب بده تا بگم چه کار کنی درست بشه .

elham--

عضو جدید
سلام
به این نقطه ها blip میگن. تو اتوکدهای قدیمی با نوشتن blipmode تو خط فرمان میتونستید اون رو on یا off کنید. ولی در اتوکدهای جدید ، این دستور (که در واقع دستور نیست و یک متغیر سیستمی اتوکده)، حذف شده و دیگه دستوری به اسم blipmode وجود نداره ولی با نوشتن دستور زیر تو خط فرمان که یک دستور اتولیسپ هستش میتونید مقدار متغیر blipmode رو تغییر بدید و این blip ها رو خاموش کنید:

(setvar "blipmode" 0)

واااای یه دنیا ممنونم ازتون، درســـــت شد خدا خیرتون بده ;);)

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله
سلام

(setvar "blipmode" 0)

سپاسگزاریم برادر اردشیری :smile:
لطفا نظرتون رو در مورد این پست هم بفرمایید: #337 :redface:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام برای چی این قدر کار خودتو سخت می کنی از Export خود برنامه اتوکد برای تبدیل به pdf یا jpc استفاده کن چرا میری قسمت plot من خودم تا الان زیاد شیت بستم همیشه از این روش استفاده می کنم . این قدر کارمو مثل شما سخت نمی کنم . برو از منوی file یاexp رو توی ناحیه فرمان تایپ کن . کارتو انجام بده .

من تو قسمت export اصلا گزینه jpg ندارم. pdf هست.مشکل اینه.
1.jpg

2.jpg

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو قسمت export اصلا گزینه jpg ندارم. pdf هست.مشکل اینه

ببین نصب نرم افزار ناقص بوده-بهتره ریست کنی اگه درست نشد پاکش کن دوباره نصب کن-بهتره ورزن دیگه ای نصب کنی

مطمئنین؟ من قبلا با همین اتوکد عکس گرفتم.یه مدتیه که کلا گزینه های عکسش نیست شده. با ریست حل نمیشه.بیشتر از1 ساله این اتوکدو نصب دارم. الان چند ماهه این گزینه هاش نیستن.ورژن 2012.

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
مطمئنین؟ من قبلا با همین اتوکد عکس گرفتم.یه مدتیه که کلا گزینه های عکسش نیست شده. با ریست حل نمیشه.بیشتر از1 ساله این اتوکدو نصب دارم. الان چند ماهه این گزینه هاش نیستن.ورژن 2012.
یکسال اتوکد رو دارید یا یکساله ویندوز عوض نکردید-؟

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ha@sa

عضو جدید
salam dostan
man mikham az ye fail cad k moblemane biyaram to karam toy y fail dge . mishe behem begid che jori in karo anjam bedam?

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله
salam dostan
man mikham az ye fail cad k moblemane biyaram to karam toy y fail dge . mishe behem begid che jori in karo anjam bedam?

راحت ترین کار کپی پیست کردنه.

ولی اگه میخوای از بلوکهای این فایل استفاده کنی بهتره که با Design Center این فایل رو باز کنی و از قسمت بلوکها هر بلوکی که دوست داشتی رو درگ کنی داخل فایلت. (Design Center با زدن دکمه Ctrl+2 ظاهر میشه)

النازا

عضو جدید
سلام دوستان اتوکدم 2013 و ارور میداد خواستم دوباره نصبش کنم آن اینستالشم کردم ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تو کد فونتا خونده میشه ولی وقتی پرینت میگیرم میریزه به هم.پی دی اف هم میکنم باز میریزه به هم.چیکار کنم؟؟؟؟

shokoo.m

کاربر بیش فعال
این پیغام چی میگه؟
you can control wether acad.lsp is loaded automatically when drawing file are opened. what do you want to do?

پیوست ها

• cad01.jpg
    cad01.jpg
    70.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این پیغام چی میگه؟
you can control wether acad.lsp is loaded automatically when drawing file are opened. what do you want to do?

closeکن بره :D
احتمالا یه سری از فونتا و ابجکتا از فایلای دیگه کپی شدن و خلاصه یه چیزای نامتعارفن! مشکلی نداره

hamed_tak

عضو جدید
با سلام من وقتی میخوام حطیو تریم کنم تکه تکه تریم میکنه مشکل از کجاست کسی میدونه؟

shokoo.m

کاربر بیش فعال
با سلام من وقتی میخوام حطیو تریم کنم تکه تکه تریم میکنه مشکل از کجاست کسی میدونه؟

اگه اشتباه متوجه نشده باشم
خب بعد از اینکه دستور tr زدی دو تا کار میتونی انجام بدی یکی اینکه اینتر کنی و همه خط ها برنده(چاقو یا قیچی یا هرچی بهش میگی) بشن بعد خط هایی رو ک میخای ببری یا اینکه بعد از زدن دستورtr و اینتر خودت یک خط یا دو خط (به عنوان چاقو) انتخاب کنی و اینتر بزنی بعد اون یکی خطو ببری.

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام ممنون میشم هر چه سریع تر کم کنید : وقتی می خوام توی کد یه شکلی مثل عکس ضمیمه رو بکشم ، که تو اون محل شروع خط ها با هم توی یک راستا هستن فک میکنم باید object snap روشن باشه تا با همون نشانه روی روی سر خط ها بتونم اون ها رو توی یه راستا در بیارم به علاوه چون قائمه ان با ortho mode فعال کار می کنم اما موقع کشیدن خط افقی دوم به جای اینکه مثل این عکس بشه به اون گوشه ای که مشخص کردم وصل می کنه ؛ حالا سوال من اینکه چطوری میتونم درستش کنم و مشکل از چیه ؟ اصلا چرا با ortho mode فعال مورب رسم می شه ؟!!! قبلا یه بار این مشکل رو رفع کرده بودم اما الان اصلا یادم نمیاد چطوری... . http://uplod.ir/p6fzwli5i756/Untitle.png.htm