رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

• مشکل اتوکد

رای: 1 100.0%
  • دستور teim

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1

fereshte1111

عضو جدید
سلام دوستان. من یه سوالی دارم و در مورد اتوکد یه مشکلی برام پیش اومده.اتوکدم غاتی کرده .مخفف دستورات رو عمل نمیکنه و مجبورم کامل دستورات رو تایپ کنم تا عمل کنه. نمیدونم چرا اینجوری شده چند روز دیگه هم تحویل پروژه دارم اگه بهم بگید چه کار کنم ممنون میشم. مرسی

ئشسعی.ق

عضو جدید
سلام دوستان من از اتوکد برای ترسیم نقشه های گاز استفاده میکنم وچندتا سوال دارم ..معمولا هرنقشه رامن تونیم ساعت میکشم وخیلی کنده شما روش سریع تری سراغ ندارید؟؟واین که چرا اتوکد2010رو ویندوز 7 نصب نمیشه؟اخطار میده که بروتو فیوچر نت فرام ورک3را روشن کن ولی من امتحان کردم نشد..

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوستان من از اتوکد برای ترسیم نقشه های گاز استفاده میکنم وچندتا سوال دارم ..معمولا هرنقشه رامن تونیم ساعت میکشم وخیلی کنده شما روش سریع تری سراغ ندارید؟؟واین که چرا اتوکد2010رو ویندوز 7 نصب نمیشه؟اخطار میده که بروتو فیوچر نت فرام ورک3را روشن کن ولی من امتحان کردم نشد..

سلام
دوست عزیز من منظورتونو از سوال اول متوجه نشدم بیشتر توضیح بدین ولی در هر صورت کند بودن یک نفر در نقشه کشی بسته مقیاسشم داره من بهت نقشه میدم عمرا کمتر از 2ساعت نمیشه کشیدش(مثال عرض کردم)و اینکه واسه سریعتر کشیدن باید دستورات مخفف رو کامل مسلط باشین و خیلی عوامل دیگه ک فقط نیاز به تمرین داره...من نقشه گاز ندیدم نمیدونم پیچیدگیش در چه حد هستش اگه یه نمونه بزاری ممنون میشم

واسه سوال دوم اطلاعی ندارم چون خودم از xp استفاده میکنم

موفق باشین

arash1700

عضو
سلام.
من وقتی می خوام فاصل دو ستون رو رو اندازه بگیره که چقدره اون فاصله رو خیلی خیلی کوچیک نشون میده اونقدر که باید zoom کنی تا ببینی این مشکل رو من چطوری درستش کنم ؟

mamali-architect

عضو جدید
یکم واضحتر میگین؟جدا متوجه نشدم،چی خیلی کوچیکه؟فاصله؟یا نوشته اندازه؟تو اندازه گزاری این مشکل رو داری یا dist اسفاده میکنین؟

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من وقتی می خوام فاصل دو ستون رو رو اندازه بگیره که چقدره اون فاصله رو خیلی خیلی کوچیک نشون میده اونقدر که باید zoom کنی تا ببینی این مشکل رو من چطوری درستش کنم ؟

باید یه سری تنظیمات رو انجام بدی:format >Dimension style رو انتخاب کن تو قسمت modify قسمت text حالا با تغییر مقدار text height میتونی انذازه عدد رو تغییر بدی.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

سلام .
وقتي كه انتها dimention مشخص مي كنيد تو همون حالتي كه هنوز مي شه خط اندازه گذاري تكون داد تايپ كنيد
dimscale
بعدش space بزنيد بعد يه عدد مثلا 10 يا هر چقدر كه دوست داريد وارد كنيد .

ئشسعی.ق

عضو جدید
سلام ممنون ازتوجه تون. ....زیاد پیچیده نیست احتمالا کندی من به خاطر اینه که ازدستورات مخفف استفاده نمیکنم . اگه میتونید یه کمک هم برا این دستورای مخفف بکنید..
حالا یه فایل برات گذاشتم ببین چطوره//؟؟؟؟

پیوست ها

• m.rar
    102.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ئشسعی.ق

عضو جدید
سلام دوست عزیز من هم این مشکلا داشتم قبلا- amirhm درست میگه من هم اینجوری حلش کردم

mamali-architect

عضو جدید
سلام ممنون ازتوجه تون. ....زیاد پیچیده نیست احتمالا کندی من به خاطر اینه که ازدستورات مخفف استفاده نمیکنم . اگه میتونید یه کمک هم برا این دستورای مخفف بکنید..
حالا یه فایل برات گذاشتم ببین چطوره//؟؟؟؟

درود

فایلتونو دیدم اونجور که من متوجه شدم شما فقط با ابزار line=L سرو کار دارین و چندتا از دستوراتی مثل copy -move

پس دستور مخفف خاصی نیاز ندارین،فقط یکم بیشتر بکشین دستتون سریعتر میشه فکر کن اینو بشه تو 15دقیقه کشید

شرمنده که نتونستم کمک خاصی بکنم

موفق باشین

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی‌ میدونه ازکجا می‌شه تنظیمات کد رو ری ستارت کرد؟ واجبه اگه کسی‌ میدون بهم بگه
مرسی‌

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

تایپ کن op بعد اینتر بزن سربرگ profile رو انتخاب کن بعد reset رو بزن

موفق باشی

مخففا مشکل پیدا کردن هیچ دستوریو نمیتونم مخفف کنم می‌خوام این کارو انجام بدم شاید درست شد
کامل این دستور چی‌ می‌شه؟؟

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
از دوستان کسی با autocad architecture کار کرده؟ منبع آموزشی داره؟

amirj

عضو جدید
سلام , چند روز پیش اتوکد 2011 را روی لپ تاپم که سیستم عاملش ویندوز سون (7) و 64 بیتی می باشد نصب کردم اما اکتیویت نمی شود و پیغام ارور می دهد . لطفا راهنماییم کنید که چگونه این مشکل را برطرف کنم . ضمنا در صورت حل نشدن مشکل , با توجه به اینکه رم لپ تاپم 1 گیگا بایت می باشد چه ورژنی از اتوکد را نصب کنم که اولا خیلی سنگین نباشد ثانیا سریع راه اندازی شود . متشکرم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام , چند روز پیش اتوکد 2011 را روی لپ تاپم که سیستم عاملش ویندوز سون (7) و 64 بیتی می باشد نصب کردم اما اکتیویت نمی شود و پیغام ارور می دهد . لطفا راهنماییم کنید که چگونه این مشکل را برطرف کنم . ضمنا در صورت حل نشدن مشکل , با توجه به اینکه رم لپ تاپم 1 گیگا بایت می باشد چه ورژنی از اتوکد را نصب کنم که اولا خیلی سنگین نباشد ثانیا سریع راه اندازی شود . متشکرم

سلام . من يه بار همين مشكل واسم پيش اومد بهم گفتن kygan اتوكد از روي سي ديش روي desktop يا هر جاي ديگه روي لپ تاپ كپي كنم . از روي اين kygan كه كپي روي لپ تاب active كنم .
اتوكد 2010 به نظر من بهتر از 2011 هست . من فكر مي كنم 2011 خيلي سنگينه واسه كامپيوتر يا لپ تاپ.

nigen

عضو جدید
سلام

سلام

ببخشید من رو لپ تاپم اتوکد 20011 ریختم ، ویندوزم سون 64بیتی هست ، راستش این باز سومه که این مشکل رو پیدا کردم که بعد از یه مدت دستورای میانبر عوض میشن یا یه سریا اجرا نمیشن مثل copy که به جای co با c اجرا میشه یا stretch اصلا اجرا نمیشه ، کامپیوترم هم که 2010 روش نصبه الان این مشکل رو داره . اسکن هم کردم ویروس ندارن . اگر ممکنه راهنماییم کنید.
با تشکر

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ورودتون رو به این باشگاه تبریک میگم،
من 2010 ندارن و این مشکل هم پیش نیومده واسم

حالا شما تو این 3دفعه همین ورژن رو نصب کردید؟ورژن دیگه یا dvd دیگه ای رو امتحان نکردید؟آخه بعضی از این شرکت ها دستکاری میکنن برنامه هارو،

ویندوز رو که دستکاری میکنن اتوکد بماند

nigen

عضو جدید
سلام ممنونم :)
راستش بله همینو نصب کردم هر سه بار، چشم حتما یکی دیگه رو امتحان می کنم . ممنون که جواب دادید. ولی کلا فکر کنم این مشکل واسه خیلیا پیش میاد و انگار جز دوباره ریختن برنامه راه دیگه ای نیست . درست میگم؟

ghazaliii

عضو جدید
سلام.ميشه طريقه رندر كردن را توي اتوكد بهم بگين
اگر ميشه برام به صورت پيام خصوصي بفرستين.
واجبه
ممنونم

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوست عزیز :)

فکر کنم این مشکل واسه خیلیا پیش میاد و انگار جز دوباره ریختن برنامه راه دیگه ای نیست . درست میگم؟

بله واسه دوستای منم اتفاق افتاده بود چندبار ولی اونا ویندوز عوض میکنن و درست میشه

ولی بعضی از کرک ها هم ممکنه این مشکل رو به وجود بیاره با یه سرچ کوچیک تو نت میتونی خداتا کرک و path پیدا کنی،برنامه و کامل آنیستال کن و تمامی فایل و فولد هایی که بجا میزاره و پاک کن،بعد اتوکد رو دوباره نصب کن بجاش با کرکی که خودت دانلود کردی کرکش کن نه با کرک تو dvd

موفق باشی ;)

silva

عضو جدید
سلام , خسته نباشین ،ببخشید من از منوی window نمی تونم استفاده کنم یعنی اتوکدم چند تا فایل رو همزمان باز نمی کنه ،باید دونه دونه هر فایل رو باز کرد، میشه کمکم کنید ممنونم :)

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام احتمالا هارد کامپیوتر شما فضای خالی کم داره که باعث پایین اومدن سرعت و این مشکل شما میشه

silva

عضو جدید
سلام عقاب طلایی، مرسی از اینکه جواب دادی اما مشکل این نیست ، هارد فضا زیاد داره ، نمی دونم مشکل کجاست ،ممنون:)

atefeh v

عضو جدید
salam man ba kadam kheyli moshkel daram kad man 2012st window7 64bit taze ramam 6g nemidonam moshkel kojast hamash qati mikone masalan farmane trim ro ke mizanam barname vas chand saniye qat mishe yani safe tarik mishe va in chand bar etefaq miofte 2011 ham nasb kardam bala nayomad migin chikar konam

آخرین ویرایش توسط مدیر:

کدخدا

مدیر بازنشسته
سلام ممنونم :)
راستش بله همینو نصب کردم هر سه بار، چشم حتما یکی دیگه رو امتحان می کنم . ممنون که جواب دادید. ولی کلا فکر کنم این مشکل واسه خیلیا پیش میاد و انگار جز دوباره ریختن برنامه راه دیگه ای نیست . درست میگم؟
این مشکل ربطی به ذوباره ریختن برنامه نداره
شما به راحتی می تو نی این مشکل رو با کپی کردن یه فایل lispسالم حل کنی.
احتمالا این مشکل بعد از ریختن فونت به وجود اومده.