[رشته عمران ]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام عمران صفر كيلومترم ميگن عمران رشته جالبيه ولي من ترم اولي تو ذوقم خورد هم اكنون به ياري سبزتان نيازمندم :cry:لطفا فقط كساني كه در اين رشته موفق هستند راهنمايي كنند :w05::w20:

royan aria

عضو جدید
سلام
نمیدونم چرا تو ذوقت خورده عمران رشته خیلی قشنگیه
البته تخصص من آبه یعنی عمران آب
کلا عمرانیها همشون بچه های باحالی اند زرنگ و موفق. تو هم موفق میشی مطمئن باش
ریشه مشکلت را هم توی دانشگاه پیدا کن احتمالا به خاطر مسائل پیش آمده در دانشگاه ناامید شدی
همیشه موفق باشی

iRokh

عضو جدید
سلام عمران صفر كيلومترم ميگن عمران رشته جالبيه ولي من ترم اولي تو ذوقم خورد هم اكنون به ياري سبزتان نيازمندم :cry:لطفا فقط كساني كه در اين رشته موفق هستند راهنمايي كنند :w05::w20:

ما چگونه میتوانیم به شما، یاری سبز کنیم؟ مشکل شما کجاست؟
آیا مطالب درسی سنگین هستند؟ یا اینکه جذابیتی برایتان ندارد؟ از آینده شغلی نگران هستید؟،،،،،
من لیسانس عمران دارم، الآن هم مشغول ادامه تحصیل در رشته سازه هستم. از دوران کودکی هم، همیشه دلم میخواست که مهندس ساختمان باشم. شاید شما به این دلیل سرخورده شده اید که خودتان نمیدانید که دنبال چه هستید!!
من شاید بتوانم همفکری کنم، اما در مورد مشکلتان بیشتر بگوئید.
با درود.

آخرین ویرایش:

1007

عضو جدید
آیا مطالب درسی سنگین هستند؟ یا اینکه جذابیتی برایتان ندارد؟ از آینده شغلی نگران هستید؟،،،،،
من لیسانس عمران دارم، الآن هم مشغول ادامه تحصیل در رشته سازه هستم. از دوران کودکی هم، همیشه دلم میخواست که مهندس ساختمان باشم. شاید شما به این دلیل سرخورده شده اید که خودتان نمیدانید که دنبال چه هستید!!
با درود.

منم
مهندس عمران هستم كه سال1372 فارغ التحصيل شدم واكنون در چند جا مشغول كارم همين را بگم فعلا در جامعه ما تنها رشته ايي كه بازار كار ان گرم است عمزان است شما به اطزاف خود به دقت نگاه كن همجا اثر وكار عمراني را خواهي ديد با توكل به خدا ادامه بده اينده خوبي در انتظارت است موفق باشي:gol:

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
با درود.
چرا میدونم دنبال چی هستم ولی احساس میکنم نمیتونم تو این رشته موفق بشم چون فکر می کنم بقیه بهتر از من عمل میکنن نمیدونم چرا از وقتی اومدم دانشگاه اعتماد به نفسم کم شده لطفا شما که تجربه بیشتری دارید کمکم کنید ممنونم:smile:

javad.bakhtiari

عضو جدید
من ترم 8 عمرانم هنوز نفهمیدم عمران چیه ولی رشته راهش یه چیز دیگست خخخخخرم

milad3297

عضو جدید
ياري سبز نه !ياري يه رنگ ديگه!:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا