رشته با بازار کار مطمئن برای ارشد

amin.ir

کاربر فعال
کلا سو تفاهم شد. من خط اول را برای اقای erfan_com نوشتم
درمورد اشفتگی راست می گی . ولی حق بده من علاقه ام یک سمته و انچه می دانم ادامه بدم یک سمت دیگه است . از طرفی پارامتر اشتغال و استخدام روی هر انتخابم تاثیر گذار و بلکه مهم ترین چیز است . حالا لطف بفرمایید اینجانب را اگه اشتباها ناراحتتون کردم ببخشید و راهنمایی مکفی
را بفرمایید

پس من معذرت میخام
من چه کمکی میتونم بکنم بفرمایید در خدمتم
ولی توصی کلی من اینه یه رشته ای که از نظر کاری جذاب هست رو بخونید چون مدرکش رو لازم دارین و میتونه تو مسیر شغلیتون موثر باشه(من اجرایی رو توصیه میکنم چون تو هر فیلدی میتونید وارد شید)
وبعدا میتونید علاقتون رو جداگانه ادامه بدید و مطالعه کنید دنیا دنیای اینترنته میتونید مطالعه کنید و برای رسیدن به علاقتون نیاز ب مدرک ندارین مگه نه؟
یعنی برای ارتقای شغلی نیاز به مدرک دارین(پس مدرکی رو بگیرین که به دردتون بخوره)
برای علاقه هم که میتونید جداگانه ادامه بدید چه بسا یه شغل دوم هم شد براتون
راستی میتونم بپرسم تو کدوم بانک هستین؟

apadana34

عضو جدید
من درتجارت الکترونیک پارسیان هستم .
متاسفانه یا من نتونستم یا نمیشه که چیز به درد بخوری در مورد رشته ها به دست اورد که چه چیزی می خوانی و کارش چیه و بازار کارش به طور واقعی به دست بیاری . بخاطر همین من سردرگم
شدم . من در کارهایی که تنوع داشته باشه و در کار با مسایل جدید روبرو می شی خوشم می اید مثلا از کارمندی که صبح تا عصر پرونده ها را انجام می ده و هر روز یکسری کار ثابت را انجام می ده
خیلی خوشم نمی اید . همچنین کاری که در ان محاسبات و تجزیه و تحلیل و فرمول هست . اما هر چه باشه باید حتما از نظر بازار کار راضی کننده برام باشه . دو رشته را تحقیق کردم و با دلیل
گذاشتم کنار یکی نرم افزار کامپیوتر و دومی رشته فیزیک . دارم دنبال رشته ای می گردم که هم شغلم و اینده ام را تامین کنه هم علاقه ام را البته اگه نتونم درست جستجو کنم شاید یکی از اینها
قربانی دیگری بشه.
مهندسی اجرایی چیه توی استخدامی ها چیزی ندیدم ازش

apadana34

عضو جدید
رشته کامپیوتر چطوره ؟
من فکر می کنم در اکثر استخدامی ها که چند رشته می خواند یکی از انها مهندسی نرم افزار است . ضمن اینکه در هر سازمانی چه صنعتی چه تجاری و چه فرهنگی قابل استفاده است .
البته من می خوام ارشدشو بگیرم . ایا ارشدشم مثل کارشناسی اش در استخدامی ها است . مخصوصا انجا که اعلام می کنند کارشناسی یا کارشناسی ارشد . (من کارشناسی رشته دیگری دارم در استخدامی مشکل ساز نیست)

بالا