رتبه و مکان قبولی ارشد 90

alitehrani66

عضو جدید
سلام

سلام

من امسال وضعیت شما رو داشتم .و مشکلی نداشتم.
شبانه بودم . انصراف دادم. مشکل سربازی نداشتم(نظام وظیفه میگه تا دو ترم درس خوندن در مقطع ارشد و نگذشتن بیش از یک سال از سال اعزام میتو نید دوباره در آزمون مجدد وارد شوید>)
و حالا روزانه ام . اما در مورد سربازی اگه ÷سری شرایططو بسنج.:D

aliappusa

عضو جدید
من امسال وضعیت شما رو داشتم .و مشکلی نداشتم.
شبانه بودم . انصراف دادم. مشکل سربازی نداشتم(نظام وظیفه میگه تا دو ترم درس خوندن در مقطع ارشد و نگذشتن بیش از یک سال از سال اعزام میتو نید دوباره در آزمون مجدد وارد شوید>)
و حالا روزانه ام . اما در مورد سربازی اگه ÷سری شرایططو بسنج.:D

سلام
ممنون از جوابت. یعنی‌ باید تا قبل از ثبت نام یا برگزاری کنکور انصراف داد یا می‌شه بعد از قبولی این کار رو کرد؟
ممنون

sedateboy

عضو جدید
بله درسته ....کلا آدمایی که مغزشون کشش کمتری داره میرن تهران چون شریف نمی تونن بمونن...جوش الان با فارغ التحصیلای دانشگاه آزادش اشباع شده ...هرکی جوش خونده باید بعدش رو پیکان کار کنه...;)

دوست عزیز این طرز حرف زدن شایسته نیست
در جواب هم بایذ بگم حداقلش سایت های بین المللی خلاف این حرف رو میگن،با رتبه بهتر دانشگاه تهران نسبت به شریف
اگه خواستید مستندش کنم

sedateboy

عضو جدید
به نظرم این غلطه که می گید اول جوش بعد...
این نظر شخصی و تعصبیهههه مثل اینه که هرکسی رتبه تک رقمی تو کارشناسی می اورد می گن فقط برق شریف !!!!! در صورتی که طرف حتی نمی دونه برق چیه! شریف کجاست!

حالا به نظر من بهترین گرایش های ارشد: شکل دادن فلزات - شناسایی،انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی - سرامیک
نانو مواد و بیومواد هم فوق العادست اما تو ایران یه کم دستش بسته است نسب به دیگر گرایش های مواد
متالورژی جوشکاری و خوردگی و حفاظت از مواد عالیه بازار کار خوبی داره !
اما خب هر کسی یه گرایشی دوست داره و به اون ایمان داره! من هم شکل دهی رو دوست دارم واقعا رشته تاپییییههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون از پاسخ هوشمندانه و معقولت

parsa_esf

عضو جدید
مهندسی ایمنی و بازرسی فنی رو انتخاب کنید با خوندن 2 تا جزوه هم قبول شید