رتبه كنكور؟

Omid Jackson

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اگه ميشه لطف كنيد رتبه كارداني نقشه برداري امسال رو بزنيد ما بدونيم چه رتبه اي كسب كرديد. براي اطلاعات عموميه
من خودم رتبم شد 517.

msc87

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اگه ميشه لطف كنيد رتبه كارداني نقشه برداري امسال رو بزنيد ما بدونيم چه رتبه اي كسب كرديد. براي اطلاعات عموميه
من خودم رتبم شد 517.
سلامبر دوستان:gol:
ببینم این تاپیک فقط واسه امسالیاس؟!!!!!! ما پیرمردارو راه نمیدید؟!!!!!!!!!!!
شوخی کردم...
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم

sevynaz

عضو جدید
طبق آزمون امسال :
رتبه 500 از غیرانتفاعی همدان قبول شده
رتبه 400 از غیرانتفاعی قزوین قبول شده
(رتبه 400 به بالا غیرانتفاعی هستش که اونطور که میشه گفت رتبه قزوین > همدان > کرمان > بجنورد)
رتبه300 از شبانه دانشگاه تبریز و گرگان قبول می شه
رتبه100- 200 از روزانه دانشگاه تبریز و گرگان و نیروی مسلح
رتبه زیر 100 از شهید رجایی و سازمان نقشه برداری

موفق باشید.

survey-shz

عضو جدید
دفترچه سوالات كنكور كارداني

دفترچه سوالات كنكور كارداني

سلام به همه دوستان من امسال كنكور مي دم نميدونم قبول ميشم يا نه اگر كسي از شما دفترچه سوالات سال قبل رو داره لينك دانلودشو بزاره ممنون ميشم

Omid Jackson

عضو جدید
سلام به همه دوستان من امسال كنكور مي دم نميدونم قبول ميشم يا نه اگر كسي از شما دفترچه سوالات سال قبل رو داره لينك دانلودشو بزاره ممنون ميشم
میشه بپرسم شما کجا درس میخونی؟
من تو هنرستان ابوریحان کرج بودم.

Omid Jackson

عضو جدید
برای کاردانی چقدر دانشگاه داریم!!!! البته از ظرفیت روزانه کم شده ولی نیمه دولتی و غیرانتفاعی هر دانشگاه 100 نفر میگیره!!!:question:
جدول شماره 29 محل تحصيل و ظرفيت پذيرش رشته امتحاني نقشه برداري كد 24 در آموزشكده هاي فني و حرفه اي (روزانه)
كدرشته
محل استان محل تحصيل آموزشكده فني و حرفه اي دوره كارداني ظرفيت نيمسال جنسيت
اول دوم مرد
* 1696 آذربايجان شرقي پسران شماره يك تبريز كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 30
* 1697 اصفهان پسران شماره يك اصفهان (شهيد محسن مهاجر) كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 25 25
* 1698 تهران (شهر تهران) پسران شماره يك تهران (انقلاب اسلامي) كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 30
* 1699 خراسان جنوبي پسران فردوس كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 25
* 1700 خراسان رضوي پسران نيشابور كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 25
* 1701 فارس پسران شماره يك شيراز (شهيد باهنر) كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 30
* 1702 مازندران پسران بابل كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 25
* 1703 يزد پسران ميبد (امام خميني) كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 25
جدول شماره 30 محل تحصيل و ظرفيت پذيرش رشته امتحاني نقشه برداري كد 24 در موسسات آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي
كدرشته
محل محل تحصيل موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي دوره كارداني ظرفيت نيمسال جنسيت
اول دوم زن مرد
* 3277 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي اشراق - بجنورد كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 100
* 3278 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي امين - اصفهان كارداني نقش هبرداري - نقشه برداري 100
* 3279 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي ايرانيكا - اميركلا (بابل) كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 100
* 3280 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي حكمت - قم كارداني نقش هبرداري - نقشه برداري 100
* 3281 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي صائب ابهر كارداني نقش هبرداري - نقشه برداري 100
* 3282 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي علامه جعفري رفسنجان كارداني نقش هبرداري - نقشه برداري 100
* 3283 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي فرزانگان اصفهان كارداني نقش هبرداري - نقشه برداري 100
* 3284 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي لامعي گرگاني - گرگان كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 100
* 3285 موسسه آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي لقمان حكيم - آق قلا كارداني نقشه برداري - نقشه برداري 100​
ببخشید یخورده قاطی شده چون تو جدول بود!

Omid Jackson

عضو جدید
آخه چرا باید اینجوری شه؟!
سعید پارسال با رتبه که چندتا با امسال من فرق داره دانشگاه شبانه تهران بخونه ولی من شدم 283 باید غیرانتفاعی ابهر بخونم.

mohammad21212121

عضو جدید
کاردانی یا کارشناسی

کاردانی یا کارشناسی

با سلام میخواستم بپرسم که این بخش نقشه برداری از سایت فقط برای کاردانیهاست یا کارشناسی هم وجود داره؟؟ چون هر چی مطلب و سواله برای کاردانیهاست:eek::surprised:

HT boy

عضو جدید
سلام به دوستان.
من امسال 74 شدم. از دوستانی که دارن کارشناسی ناپیوسته میخونن درخواست راهنمایی برای انتخاب رشته دارم.

valentino

عضو جدید

چه جالب
منم ابوریحان خوندم
سال 86 کنکور کاردانی دادم، رتبم شده 67 انقلاب اسلامی قبول شدم
سال 88 هم کنکور کارشناسی رتبم شد 36 شبانه سازمان نقشه قبول شدم

HT boy

عضو جدید
بابا ایول!!!

بابا ایول!!!

:(دمتون گرم!!! یعنی هیچکی اینجا نمیتونه منو راهنمایی کنه کجا برم: سازمان جغرافیا ارتش؟ سازمان نقشه برداری؟ شهید رجایی؟ یعنی هیچکس با این دانشگاه ها آشنایی نداره تو این انجمن؟؟؟!!!!!!!!!!!

valentino

عضو جدید
سلام به دوستان.
من امسال 74 شدم. از دوستانی که دارن کارشناسی ناپیوسته میخونن درخواست راهنمایی برای انتخاب رشته دارم.

دوست عزیز بسته به اینکه خونتون کجاست روزانه رجایی و سازمان نقشه را بزن
بعدش شبانه سازمان نقشه برداری بعد شبانه رجایی را بزن
با این رتبه اینجاها 100% قبول می شی
کنکور ارشد امسال سازمان نقشه برداری حدود 7 نفر ارشد سراسری قبولی داد بیشتر بچه ها هم رتبشون زیر 500 بود
ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم رجایی امسال تو کنکور ارشد قبولی زیاد نداده
من سال 88 رتبم شد 37 شبانه سازمان نقشه برداری آوردم

valentino

عضو جدید
:(دمتون گرم!!! یعنی هیچکی اینجا نمیتونه منو راهنمایی کنه کجا برم: سازمان جغرافیا ارتش؟ سازمان نقشه برداری؟ شهید رجایی؟ یعنی هیچکس با این دانشگاه ها آشنایی نداره تو این انجمن؟؟؟!!!!!!!!!!!

از من میشنوی سازمان جغرافیا نرو که پشیمون می شی

valentino

عضو جدید

یه چیز دیگه هم بگم
اگر محیط آموزشی نه از نظر علمی ، از نظر دانشگاهی بودن بخوایی به ترتیب رجایی، سازمان نقشه، جغرافیا بزن
تو رجایی زیاد به دختر پسر گیر نمی دن، تو سازمان نقشه یکم به تیپ گیر می دن، تو سازمان جغرافیا که مثل پادگانه کلا هم سایتش هم محیط اموزشی تحت نظره

HT boy

عضو جدید
از من میشنوی سازمان جغرافیا نرو که پشیمون می شی
ممنون که منو راهنمایی کردید ولی من از همه ی بچه های کارشناسی سازمان نقشه برداری که پرسیدم گفتن اصلا اینجا رو نزن!!!! یعنی گفتن که از نظر علمی سازمان جغرافیا خیلی سرتره. حالا شما برای چی سازمان جغرافیا رو پیشنهاد نمی کنید؟ برای محیطش؟ یا برای سطح عملیش؟

valentino

عضو جدید
ممنون که منو راهنمایی کردید ولی من از همه ی بچه های کارشناسی سازمان نقشه برداری که پرسیدم گفتن اصلا اینجا رو نزن!!!! یعنی گفتن که از نظر علمی سازمان جغرافیا خیلی سرتره. حالا شما برای چی سازمان جغرافیا رو پیشنهاد نمی کنید؟ برای محیطش؟ یا برای سطح عملیش؟

سطح علمی سازمان جغرافیا که تعطیله چون اکثر رتبه های زیر 100 یا رجایی می رن یا سازمان نقشه
از نظر محیطش من یه ترم اونجا بودم افسردگی شدید گرفتم!!! تو یه ساختمون فقط باید بالا و پایین بری درحالی که سازمان نقشه و رجایی محوطه بزرگ وسرسبز دارن
سال 88 از رتبه 1 تا 10 به جز رتبه 3 و (اگر اشتباه نکنم 7) بقیشون تو سازمان نقشه بودن، و کلا سازمان نقشه اون سال 35تا دانشجو می گرفت اخرین رتیه ای که قبول شد 60 بود
از نظر علمی سازمان نقشه و رجایی بهتره، چون سطح علمیه دانشگاه را دانشجوها تعیین می کنن نه استادها. اگر اکثر دانشجوها رتبشون خوب باشه دانشگاه هم اساتید بهتر میاره
منم خودم سازمان خوندم، اگر روزانه سازمان میاری بزن که خوبه و شبانه سازمانم از شبانه رجایی و سازمان جغرافیا ارزونتره
فقط یه بدی که داره مسئولاش درست و حسابی جواب گو نیستن و به اعتراض دانشجوها به مسائل اهمیت نمی دن (اگر بچه سر به زیری هستی و به مسائل و مشکلات کاری نداری سازمان نقشه خوبه)، اگر بچه یکم شلوغی رجایی برات بهتره
غذاش از همه دانشگاهها بهتره چون محیط سازمانیه و برای کارمندا هم درست می کنن مجبورا کیفیش خوب باشه ولی مثل رستوران نیست! و قیمتش از 200 تومن تا 700 تومن بسته به غذات متغییره در حالی که دانشگاههای دیگه فکر کنم 200تومنه
زیادم به حرف دانشجوها دقت نکن ببین کجا خودت راحتی (یه بدی که ما داریم اینه که انتظار داریم تمام دانشگاهها امکاناتش در حد شریف و تهران باشه)
همین دانشجوهایی که گفتن سازمان نقشه خوب نیست، هر روز دارن می رن استخر سازمان نقشه!! در کل ترم با 7000 تومن یه روز درمیون می تونی بری استخری سونا جکوزی سالن بدن سازی و... که ورودیش برای عموم جلسه ای 8000 تومنه
من خودم بودم اگر می خواستم انتخاب کنم بازم سازمان نقشه می زدم بعد رجایی اخر سازمان جغرافیا

اگرم سوال دیگه داری بپرس چون من خودم موقع انتخاب دنبال یکی می گشتم که اطلاعات به من بده ولی پیدا نکردم برا همین تصمیم دارم هر کسی اطلاعات می خواد بهش بدم

HT boy

عضو جدید
ممنون توصیه خوبی بود. ولی منم خودم 2 سال کاردانی سازمان نقشه بودم. ورودی 88 . اصلا با محیطش، استادهاش، آموزشش حال نکردم؛ چون اصلا دانشجو براشون آدم به حساب نمیاد! حرف حرف خودشونه و بس و اگرنه کارت به جاهای باریک میکشه. از تئاتر بگیر تا نمره دادن دانشجو رو اذیت می کنن. اما یه واقعیت انکار ناپذیر که همه ی بچه های ترم بالایی من تو سازمان (رتبه های خوب کنکور) میگن اینه استادهای سازمان جغرافیا از همه جا بهترن ولی خب دانشجوهاش نه. پس بستگی به خود آدم داره؛ یعنی میتونی تو جمع رتبه های پایین تر باشی اما با استادهای خوب کلاس داشته باشی یا با استادهای نه چندان خوب سازمان ( که اکثرا کارمندهای خود سازمان نقشه هستن) کلاس داشته باشی ولی تو جمع دانشجوهای بهتری باشی. من با این تفاسیر سازمان جغرافیا رو ترجیح میدم. اگه قرار به شبانه رفتن و پول دادن باشه من نمیخوام پول به کلاس های کم کیفیت بدم حتی اگه کمتر بخوام پول بدم. ولی نگفتی که سازمان نقشه اردوش حدود 600 یا 700 برای دانشجوهاش آب میخوره که جبران شهریه کمتر هر ترمشو خوب میکنه!;)

valentino

عضو جدید
ممنون توصیه خوبی بود. ولی منم خودم 2 سال کاردانی سازمان نقشه بودم. ورودی 88 . اصلا با محیطش، استادهاش، آموزشش حال نکردم؛ چون اصلا دانشجو براشون آدم به حساب نمیاد! حرف حرف خودشونه و بس و اگرنه کارت به جاهای باریک میکشه. از تئاتر بگیر تا نمره دادن دانشجو رو اذیت می کنن. اما یه واقعیت انکار ناپذیر که همه ی بچه های ترم بالایی من تو سازمان (رتبه های خوب کنکور) میگن اینه استادهای سازمان جغرافیا از همه جا بهترن ولی خب دانشجوهاش نه. پس بستگی به خود آدم داره؛ یعنی میتونی تو جمع رتبه های پایین تر باشی اما با استادهای خوب کلاس داشته باشی یا با استادهای نه چندان خوب سازمان ( که اکثرا کارمندهای خود سازمان نقشه هستن) کلاس داشته باشی ولی تو جمع دانشجوهای بهتری باشی. من با این تفاسیر سازمان جغرافیا رو ترجیح میدم. اگه قرار به شبانه رفتن و پول دادن باشه من نمیخوام پول به کلاس های کم کیفیت بدم حتی اگه کمتر بخوام پول بدم. ولی نگفتی که سازمان نقشه اردوش حدود 600 یا 700 برای دانشجوهاش آب میخوره که جبران شهریه کمتر هر ترمشو خوب میکنه!;)

مهم اینه که کجا راحتید
من خودم اول سازمان نقشه بعد رجایی در اخر سازمان جغرافیا را ترجیح می دم
این یه سلیقه شخصیه، هر کسی حق انتخاب داره، ولی یه توصیه دوستانه، استادای سازمان جغرافیا اونجوری که شما می گین قوی نیستن من امار همشونو دارم ، حالا نمی دونم از کی شنیدی من یا چندتاشون که کلاس داشتم زیاد جالب نبودن
محیطش از همه جا بدتره
یه نکته مهم دیگه اینکه تو این مملکت سواد مهم نیست، مهم اینه که کار بلدی یا نه، پس زیاد دنبال استاد خوب نباش، فقط دنبال مدرک معتبر باشه
در رابطه با هزینه اردو من شبانه بودم 390تومن برای اردو داردم نه 700 تومن! این اطلاعاتم درست ندادن بهت ;)
تازه مارو بردن بندر عباس برای هیدرو گرافی ولی سازمان جغرافیا کلا تو اموزشکده بودن فکر می کنم اندازه ما هم پول اردو دادن

Omid Jackson

عضو جدید
چه جالب
منم ابوریحان خوندم
سال 86 کنکور کاردانی دادم، رتبم شده 67 انقلاب اسلامی قبول شدم
سال 88 هم کنکور کارشناسی رتبم شد 36 شبانه سازمان نقشه قبول شدم
دوست عزیز من گفتم ابوریحان خوندم! اون سالی هم که شما قبول شدی من تازه رفتم هنرستان!

surveyorboy998

عضو جدید
من امسال کنکور دادم.رتبم شد 58
دانشجو آموزشکده سازمان جغرافیا هستم.الان هم تو اردوی کارورزی هستیم
امسال تو آموزشکده رتبه خوب زیاد داشتیم.6،13،14،72،90 چندتا دیگه هم 2رقمی داشتیم که من الان دقیقا یادم نیست
من که دیگه عمرا حاضر نیستم تو اون خراب شده درس بخونم.اصلا یکی از انگیزه هام برای درس خوندن برای کنکور این بود که از اینجا برم بیرون
از نظر محیط قبلا زیاد گیر میدادن مثلا پسرا نباید آستین کوتاه می پوشیدن شلوار تنگ هم همین طور.برای دخترا هم چادر اجباری هستش.ولی جدیدا دیگه زیاد گیر نمیدن.من خودم هر روز با آستین کوتاه میرم دانشگاه کسی تا حالا گیر نداده بهم ولی قبلا گیر میدادن
بعد کلا جای تفریح اصلا نداره.تنها جایی که میشه وقت گذروند سایتشه که جدیدا اونم شدیدا کنترل میشه.سرعت دانلوم محدود شده فیلم بازی از این چیزا بخوای دانلود کنی خفتت میکنن بعد هم کمیته انظباطی.خود من چند بار خفت شدم ولی یه جوری پیچوندم
کل دانشگاه یه ساختمون که هی باید این پله هارو بری بالا بیای پایین.آسانسور هم فقط تو طبقه همکف و طبقه 4 توقف میکنه یعنی فقط استادا و کارکنان ازش استقاده میکنن یعنی یه کاری کردن که دانشجوها ازش استفاده نکنن
تو کارکناش هم آدم زبون نفهم زیاده خود من تا حالا چند بار دعوام شده تو دانشگاه با این کارکنان
غذاش هم هر دفعه یه جوره یه روز شوره یه روز بی نمکه.یه بار هم بچه ها تو غذا کرم پیدا کردن اونم زنده
اگه بخوام نکته های منفی دانشکده سازمان جغرافیا رو بگم فکر کنم یه کتاب بشه حالا برای اینکه نامردی نشه یه چندتا نکته مثبت هم بگم بالاخره ما دو سال نون و نمک اینجارو خوردیم
خداییش استادای خوبی داره.واقعا استاداش سطح علمیشون بالاست نمونش استاد خاکبازان که فکر کنم هم نقشه بردارا بشناسنش.جدیدا هم یکی از استادا که آدم خیلی خوبیه و هوای دانشجوهارو خیلی داره یه پست مهم تو داشگاه بهش دادن و همین باعث شده اوضاع تو دانشگاه خیلی بهتر بشه نمونش همین اردو کارورزی که الان توش هستیم واقعا عالیه و خیلی بهمون میرسن
دیگه هرچی فکر میکنم چیز مثبتی یادم نمیاد
فکر کنم این حرفارو باید قبل از انتخاب رشته میزدم نه الان ولی به هرحال گفتم که بدونید دانشکده سازمان جغرافیا چه جور جاییه
راستی فکر میکنید من با رتبه 58 روزانه سازمان نقشه قبول میشم؟؟؟

valentino

عضو جدید
من امسال کنکور دادم.رتبم شد 58
دانشجو آموزشکده سازمان جغرافیا هستم.الان هم تو اردوی کارورزی هستیم
امسال تو آموزشکده رتبه خوب زیاد داشتیم.6،13،14،72،90 چندتا دیگه هم 2رقمی داشتیم که من الان دقیقا یادم نیست
من که دیگه عمرا حاضر نیستم تو اون خراب شده درس بخونم.اصلا یکی از انگیزه هام برای درس خوندن برای کنکور این بود که از اینجا برم بیرون
از نظر محیط قبلا زیاد گیر میدادن مثلا پسرا نباید آستین کوتاه می پوشیدن شلوار تنگ هم همین طور.برای دخترا هم چادر اجباری هستش.ولی جدیدا دیگه زیاد گیر نمیدن.من خودم هر روز با آستین کوتاه میرم دانشگاه کسی تا حالا گیر نداده بهم ولی قبلا گیر میدادن
بعد کلا جای تفریح اصلا نداره.تنها جایی که میشه وقت گذروند سایتشه که جدیدا اونم شدیدا کنترل میشه.سرعت دانلوم محدود شده فیلم بازی از این چیزا بخوای دانلود کنی خفتت میکنن بعد هم کمیته انظباطی.خود من چند بار خفت شدم ولی یه جوری پیچوندم
کل دانشگاه یه ساختمون که هی باید این پله هارو بری بالا بیای پایین.آسانسور هم فقط تو طبقه همکف و طبقه 4 توقف میکنه یعنی فقط استادا و کارکنان ازش استقاده میکنن یعنی یه کاری کردن که دانشجوها ازش استفاده نکنن
تو کارکناش هم آدم زبون نفهم زیاده خود من تا حالا چند بار دعوام شده تو دانشگاه با این کارکنان
غذاش هم هر دفعه یه جوره یه روز شوره یه روز بی نمکه.یه بار هم بچه ها تو غذا کرم پیدا کردن اونم زنده
اگه بخوام نکته های منفی دانشکده سازمان جغرافیا رو بگم فکر کنم یه کتاب بشه حالا برای اینکه نامردی نشه یه چندتا نکته مثبت هم بگم بالاخره ما دو سال نون و نمک اینجارو خوردیم
خداییش استادای خوبی داره.واقعا استاداش سطح علمیشون بالاست نمونش استاد خاکبازان که فکر کنم هم نقشه بردارا بشناسنش.جدیدا هم یکی از استادا که آدم خیلی خوبیه و هوای دانشجوهارو خیلی داره یه پست مهم تو داشگاه بهش دادن و همین باعث شده اوضاع تو دانشگاه خیلی بهتر بشه نمونش همین اردو کارورزی که الان توش هستیم واقعا عالیه و خیلی بهمون میرسن
دیگه هرچی فکر میکنم چیز مثبتی یادم نمیاد
فکر کنم این حرفارو باید قبل از انتخاب رشته میزدم نه الان ولی به هرحال گفتم که بدونید دانشکده سازمان جغرافیا چه جور جاییه
راستی فکر میکنید من با رتبه 58 روزانه سازمان نقشه قبول میشم؟؟؟

سال 88 اخرین رتبه ای که روزانه شد 33 بود
اگر وضعیت امسالم مثل 88 باشه و رجایی روزانه نگیره و سازمان 20تا روزانه بگیره، احتمال قبولین برای روزانه خیلی کمه

kasraarian

عضو جدید
سلام دوستان
به نظرتون من با رتبه 118 رجایی قبول می شم؟:(از بچه ها کسی می دونه رجایی و سازمان پارسال تا چند شبانه گرفته؟

HT boy

عضو جدید
درود به دوستان. من شبانه رجایی قبول شدم. راستی سازمان نقشه برداری تا رتبه ی 150 هم امسال قبولی داشته برای شبانه و تا 45 برای روزانه. موفق باشید.;)

بالا