ربات نوریاب

alianvari

عضو جدید
اولا چرا با 5 سنسور ؟ شاید با تعداد کمتر هم کارت راه بیوفته ! برام توضیح بده تا بتونم کمکت کنم.
ما یکسری پکیج هایی داریم که می تونی این کار رو با اونها انجام بدی. به سایت ما مراجعه کن.
www.robomakers.com

اگر سوالی هم داشتی با شماره های زیر تماس بگیر .

22222403
09123146390

نوریاب

عضو جدید
ربات نوریاب

اولا چرا با 5 سنسور ؟ شاید با تعداد کمتر هم کارت راه بیوفته ! برام توضیح بده تا بتونم کمکت کنم.
ما یکسری پکیج هایی داریم که می تونی این کار رو با اونها انجام بدی. به سایت ما مراجعه کن.
www.robomakers.com

اگر سوالی هم داشتی با شماره های زیر تماس بگیر .

22222403
09123146390
سلام به خاطراینکه شرط ساخت این ربات اینه.بعدم اومدم به سایتتون اما سردرنیوردم.این ربات باatmeg32کار میکنه.چیدمان سنسورهارو نمیدونم مخصوصا برد سنسورا رو نمیدونم چه جوری طراحی کنم

m_kh_m

عضو جدید
سلام به خاطراینکه شرط ساخت این ربات اینه.بعدم اومدم به سایتتون اما سردرنیوردم.این ربات باatmeg32کار میکنه.چیدمان سنسورهارو نمیدونم مخصوصا برد سنسورا رو نمیدونم چه جوری طراحی کنم

ما که نفهمیدیم

این نوریاب چرا همه جا هست

عزیز جان شما اوّل کاربرد رباتت رو معلوم کن تا ما ببینیم چی نیازته بعد

ما پایه ایم کمک کنیم

فقط باید یه کم بهتر و بیشتر در مورد کارت توضیح بدی

اگه سریه لو نمی خواد بدی فقط یه توضیح که چی کار می خوای بکنه

همین

نوریاب

عضو جدید
ما که نفهمیدیم

این نوریاب چرا همه جا هست

عزیز جان شما اوّل کاربرد رباتت رو معلوم کن تا ما ببینیم چی نیازته بعد

ما پایه ایم کمک کنیم

فقط باید یه کم بهتر و بیشتر در مورد کارت توضیح بدی

اگه سریه لو نمی خواد بدی فقط یه توضیح که چی کار می خوای بکنه

همین
سلام این ربات میتونه تو تاریکی نورو تشخیص بده از هرطرفی که نورو ببینه به طرفش میره تقریبا مثل مسیریاب عمل میکنه بااین تفاوت که به جای دنبال کردن خط تعقیب کننده نور هست.5تا سنسور چون این رباتو واسه ارائه به استاد دارم میسازم واگه بشه میخوام بعداز ارائه قابلیت های دیگه ایی هم به اون اضافه کنم.سری نیست فقط نمی دونستم چیو باید به شما توضیح بدم.دیگه چیو بایدتوضیح بدم؟بپرسین جواب میدم محدودیتی ندارم

alianvari

عضو جدید
تنها کاری که از دست من بر می آد اینه که اینکار رو در داخل شرکت بعنوان پروژه تعریف کنم و بدم برات انجامش بدند.
اگر با 2 سنسوری هم کارت راه می افته ما یک بسته آموزشی به نام مکارو داریم که دقیقا همین کار رو می شه باهاش انجام داد. و مدار تعقیب نورش هم عالی کار می کنه !

اگر خواستی ما بصورت پروژه ای برات انجامش بدیم, صورت مساله را در حد یک صفحه دقیق یا به دفتر ما فکس کن و یا اینترنتی بفرست.

www.robomakers.com
تلفکس: 22222403
پست الکترونیک: Info@robomakers.com

نوریاب

عضو جدید
تنها کاری که از دست من بر می آد اینه که اینکار رو در داخل شرکت بعنوان پروژه تعریف کنم و بدم برات انجامش بدند.
اگر با 2 سنسوری هم کارت راه می افته ما یک بسته آموزشی به نام مکارو داریم که دقیقا همین کار رو می شه باهاش انجام داد. و مدار تعقیب نورش هم عالی کار می کنه !

اگر خواستی ما بصورت پروژه ای برات انجامش بدیم, صورت مساله را در حد یک صفحه دقیق یا به دفتر ما فکس کن و یا اینترنتی بفرست.

www.robomakers.com
تلفکس: 22222403
پست الکترونیک: Info@robomakers.com
خیلی ممنون من خودم میخوام بسازمش با تشکر.بای

Maakaan AloneBoy

عضو جدید
تو ربات های نوریاب مهم سیستم Adaptive Control اش هست نه سنسور هاش!!

چون هر کار کنی بیشتر از یک Light Sen نمیتونی توش کاربزاری.

پ.ن:اینا که بابا خیلی اپتدایی هستش.من تو کالج که بودم تو زنگ تفریح!! از این ربات ها میساختیم.
نقشه یکی از این ربات های نوریابم که خیلی خوف هم هست رو به E-Mail ات فرستادم.این ربات اگه منبع نور با سرعت ازش دور شه با سرعت به دنبالش میره و اگه حرکت منبع نور کند شه ... .یعنی کلا سرعت حرکت نور رو هم محاسبه میکنه.به این میگن یک Adaptive Control دقیق!

نوریاب

عضو جدید
سلام اما شما چیزی به ایمیل من نفرستادین اگه میشه بفرستین ممنوم میشم.z_z20182000@yahoo.com