راه اندازی سایت

rsamin

عضو جدید
سلام من برای کارم احتیاج دارم یه سایت راه اندازی کنم ولی با این مسایل اصلا آشنایی ندارم،ممنون میشم اگه منو مرحله مرحله برای این کار راهنمایی کنین.همون طور که گفتم اطلاعاتم در این مورد در حد 0 ه و سایتی هم که احتیاج دارم محیط ساده ای میطلبه در این حد که رزومه شرکت و یه معرفی خدمات رو بتونه انجام بده.
چطور میتونم بدونم چه نوع هاستی باید بخرم؟لطفا در مورد هزینه هاش هم اگر اطلاع دارین بگین.متشکرم

آخرین ویرایش:

aezvenoos

عضو جدید
اگر هیچ اطلاعاتی نداری بهتره دنبال ساختن وبلاگ باشی یا بدی برات طراحی کنن
موفق باشی!

victor3

اخراجی موقت
شما احتیاح به دامین و هاست دارید

می تونید اموزش های مقدماتی را اینجا بخونید

در ضمن چقدر می خواهید بودجه کنید و چه طراحی من در زمینه طراحی و راه اندازی سایت می تونم کمک کنم

aezvenoos

عضو جدید
شما احتیاح به دامین و هاست دارید

می تونید اموزش های مقدماتی را اینجا بخونید

در ضمن چقدر می خواهید بودجه کنید و چه طراحی من در زمینه طراحی و راه اندازی سایت می تونم کمک کنم
این اینک که دادی مقدماتی نیست که بابا
اول باید یه کم درباره html
بعد css
بعد javascript (در واقع هرسه را باید با هم یاد بگیره)
چون برای رزومه شرکت میخواد راه اندازی کنه می شه گفت کاری به برنامه نویسی نداریم:eek:(اگر خودش می خواهد را اندازی کنه)
اگر این ها را بلد شد اون وقت میرسیم سر اپلود بر روی سرور
ولی اگر فقط می خواد برای اینکه یه سایتی بزنه که رزومه شرکت را داشته باشه و ماهی دو سه بار هم اپدیت نشه بهتره یک وبلاگ بزنه و یک دامنه ir ویا com بخره و دامنه را به وبلاگ متصل کنه چون وبلاگ نویسی زیاد مهارت نمی خواد
نظر من این بود
با تشکر

rsamin

عضو جدید
دیدی در مورد هزینه ها ندارم و ولی تا جایی که ممکن باشه میخوام کم هزینه کنم
درسته , سایتی نیست که قرار باشه زیاد آپدیت بشه (شاید چند ماهی یکبار) ولی بعضی سیستم ها و خدمات باید به صورت کاتالوگ قرار داده بشن
من خیلی قبل ترا وبلاگ داشتم ... چیزی که تو ذهنمه , اونقدرا فضای رسمی و مناسبی ارایه نمیدن... میتونین در مورد پیش نهادتون بیشتر راهنماییم کنین؟
+سعی میکنم دنبال یادگیری html هم به زودی برم , ولی من رشته و کارم طوری نیست که با این مباحث سروکار داشته باشه,فکر میکنین دانش مقدماتی به دست بیارم بتونم انجامش بدم؟

rsamin

عضو جدید
راستی من توی نت یه سری template دیدم , اونا میتونن به من کمک کنن!؟

aezvenoos

عضو جدید
راستی من توی نت یه سری template دیدم , اونا میتونن به من کمک کنن!؟
اره ولی باز هم باید از html , css , ... یه چیز هایی سر در بیاری چون بعضی ها را با فتوشاپ و css و .. طراحی می کنند
اگه دردسر زیادی نمی خوای
1.خرید هاست و دامنه
2.نصب مدیریت محتوا(cms) ی رایگان مانند wordpress . joomla , ...

n3sa

عضو جدید
میتونید یه وبلاگ درست کنید، بعد مطالبشو به یه آدرس دیگه که اسم وبلاگ توش نیست، منتقل کنید. هزینه اش هم خیلی کم درمیاد. فکر می کنم حدود 15 تومن
شرکت هایی هم هستن که طراحی سایت می کنن، چون محیط ساده ای می خواید ، هزینه اش هم کم درمیاد. من یه سایت دادم طراحی کنن، 70 تومن شد
اما خب، اگه خودتون بلد باشید، طراحی کنید، میتونید فقط با خرید هاست و دامین، کمتر هزینه کنید. طراحی سایت هم کتاباش هست، با نصب تمپلیت می تونید راحت تر انجامش بدید، من خودم این کارو کردم از css هم هیچی نمی دونم اما سایت خوبی شد.
بازم اگه خواستید فقط هاست و دامین بخرید و خودتون طراحی کنید، فکر کنم بتونم کمکتون کنم، اگه یادم نرفته باشه

بالا