راهی برای ترجمه سرعتر متون تخصصی مقالات مکانیک

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان

آخر ترم هست و کلی پروژه و مقالات!!!

خواستم بدونم راهی سریع برای ترجمه مقالات مکانیک وجود نداره؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

خواهشا کمک کنین.سایت هایی که وجود دارن که با قیمت های مناسب هست اگه میشه معرفی کنین.

ممنون

ariax77

کاربر فعال
بهترین مترجم متن مترجم گوگله. اما در دو صورت:
1- به واژه های تخصصی مرتبط با موضوع آشنایی داشته باشی یا اینکه حواست به این واژه ها باشه تا از طریق مترجم های تخصصی بابیلون بتونی ترجمه ی اون کلمه ی خاص رو بیرون بکشی.
2- تجربه ی کافی کار با مترجم گوگل رو داشته باشی واسه ادیت جملات. (پیشنهادم اینه که یک جمله یک جمله ترجمه کنی باهاش)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

آخر ترم هست و کلی پروژه و مقالات!!!

خواستم بدونم راهی سریع برای ترجمه مقالات مکانیک وجود نداره؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

خواهشا کمک کنین.سایت هایی که وجود دارن که با قیمت های مناسب هست اگه میشه معرفی کنین.

ممنون

نرخش الان صفحه 12 تومن تا 8 تومنه (هزار البته! )، صفحه ای هم 2500 کلمه. روی نت سرچ کنی زیاد از این موسسات هست.

ali_pishtaz

عضو جدید
ممنون از دوستان عزیز یه سایتی رو معرفی کنین که معتبر باشه و برام ترجمه کنه.....نمیخوام سرم کلاه بره

ممنون با تشکر.

ali_pishtaz

عضو جدید
ببخشید ولی چرا می‌خواید ترجمه کنید؟

وقت ندارم.....مشکل دارم...یه مقاله مربوط به یه درس هست که استادم دقیقا از همون مقاله تو پایان ترم حداقل ده نمره ازش سوال میده ....یه مقاله ای هست که تقریبا خیلی سخته و باید واقعا وقت بزاری و بفهمی و منم واقعا برام مشکلاتی پیش آمده و نمیتونم زیاد وقت بزارم برای ترجمه.....کلا اگه بتونم این مقاله رو بفهمم خیلی جلو میفتم....اینترم واحدهای سختی دارم
یه مقاله 11 صفحه ای هست...و توش جدول و نمودار هم هست

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت ندارم.....مشکل دارم...یه مقاله مربوط به یه درس هست که استادم دقیقا از همون مقاله تو پایان ترم حداقل ده نمره ازش سوال میده ....یه مقاله ای هست که تقریبا خیلی سخته و باید واقعا وقت بزاری و بفهمی و منم واقعا برام مشکلاتی پیش آمده و نمیتونم زیاد وقت بزارم برای ترجمه.....کلا اگه بتونم این مقاله رو بفهمم خیلی جلو میفتم....اینترم واحدهای سختی دارم
یه مقاله 11 صفحه ای هست...و توش جدول و نمودار هم هست

اوه من فکر کردم میخواید به عنوان قسمتی از کتاب یا تکلیف زبان تخصصی و ... ترجمه کنید. اینطوری که خیلی سخت میشه هر مقاله رو برای خوندن بخواید ترجمه کنید :huh: انگلیسیش رو نمیتونید بخونید؟ فکر نکنم زیاد سخت باشه‌ها، زبان نوشتار مقالات از زبان محاوره راحت‌تر و رسمی‌تره.
به هر حال اگه حتما باید ترجمه بشه، به نظرم چون نمیخواید چاپ کنید، لازم نیست خیلی با کیفیت ترجمه بشه. توو این سایت http://www.worldtranslators.net/PriceList.aspx قیمت ترجمه‌ها رو گفتند. کیفیت نقره طلایی نوشته هر صفحه 11800 ولی نقره ای 4700. فکر کنم نمونه ی کار هم بتونید ازشون بخواید. اگه قراره 10 نمره بیاد به نظرم ارزشش رو داره و الا حیف پول بابت ترجمه بدید...

راستی ببخشیدا....خواستم بگم شما همش آواتارتونو عوض میکنین:D آواتارتون هم همش بچه های تعجب کرده وتو خیال هستن:D
نه من از اول عضویتم تا 4 ماه پیش یه آواتار ثابت داشتم. 4 ماه هم هست که این یکی رو دارم.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینجا متون تخصصی مکانیک رو هم ترجمه میکنند ولی اول متن رو میبینند بعد قیمت اعلام میکنند
http://rtrans.ir/
از هر جفتش بپرسید ببینید کدوم ارزونتر در میاد

ali_pishtaz

عضو جدید
اوه من فکر کردم میخواید به عنوان قسمتی از کتاب یا تکلیف زبان تخصصی و ... ترجمه کنید. اینطوری که خیلی سخت میشه هر مقاله رو برای خوندن بخواید ترجمه کنید :huh: انگلیسیش رو نمیتونید بخونید؟ فکر نکنم زیاد سخت باشه‌ها، زبان نوشتار مقالات از زبان محاوره راحت‌تر و رسمی‌تره.
به هر حال اگه حتما باید ترجمه بشه، به نظرم چون نمیخواید چاپ کنید، لازم نیست خیلی با کیفیت ترجمه بشه. توو این سایت http://www.worldtranslators.net/PriceList.aspx قیمت ترجمه‌ها رو گفتند. کیفیت نقره طلایی نوشته هر صفحه 11800 ولی نقره ای 4700. فکر کنم نمونه ی کار هم بتونید ازشون بخواید. اگه قراره 10 نمره بیاد به نظرم ارزشش رو داره و الا حیف پول بابت ترجمه بدید...

نه من از اول عضویتم تا 4 ماه پیش یه آواتار ثابت داشتم. 4 ماه هم هست که این یکی رو دارم.

سلام

ممنون از راهنماییتون.فقط یه مقاله هست .چند تا نیست.یه مقاله 11 صفحه ای هست.آره مطمئن باشید 10 نمره میاد...ولی احتمالش خیلی زیاده که بیشتر بیاد .چون این درسی که دارم پایه و اساسش همین مقاله هست.من اگه وقت داشتم خودم ترجمه میکردم از روی ناچاری هست.وقت واقعا ندارم.

اوکی حتما اشتاهی رخ داد:D