راهنمایی میخوام چون تازه مهندسی الکترونیک قبول شدم

farsoode

عضو جدید
سلام ب همه مهندس های عزیز

بنده ورودی 88 از دوره کاردانی برق صنعتی از طریق سازمان سنجش کنکور دادم و به دوره کارشناسی ناپیوسته الکترونیک راه پیدا کردم
ولی هیچی از الکترونیک نمدونم
چون جایی که کاردانی گرفتم اسمش دانشگاه بود استاد حق تدریسی 50 صفحه درس جزوه ناقص از الکترونیک میگفت بعدش یه نمره 16 میدا برای درس آخرترم
من موسسه غیر انتفاعی خوارزمی نور قبول شدم

این مهندسی چند تا واحد داره و اسم درس هاشو و کل دروسی که بای تو این 2 سال پاس کنم چیه؟

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ب همه مهندس های عزیز

بنده ورودی 88 از دوره کاردانی برق صنعتی از طریق سازمان سنجش کنکور دادم و به دوره کارشناسی ناپیوسته الکترونیک راه پیدا کردم
ولی هیچی از الکترونیک نمدونم
چون جایی که کاردانی گرفتم اسمش دانشگاه بود استاد حق تدریسی 50 صفحه درس جزوه ناقص از الکترونیک میگفت بعدش یه نمره 16 میدا برای درس آخرترم
من موسسه غیر انتفاعی خوارزمی نور قبول شدم

این مهندسی چند تا واحد داره و اسم درس هاشو و کل دروسی که بای تو این 2 سال پاس کنم چیه؟
به نظر من قبله هرچیزی اطلاعاتتونو توی زمینه های مختلف برق بالا ببرید ازهمه چیز مهمتر همینه چون شوما کار شناسی قبول شدی و باید به اندازه ی خودتو ن بدونید
و بهتون پیشنهاد میدم توی اینترنت در باره ی موضوعای مختلف سرچ کنید ومطالعه کنید

Venus_n

عضو جدید
سلام دوست عزیز تبریک میگم امیدوارم موفق باشی:)
منم با علی رضا موافقم
من خودم ناپیوسته نبودم ولی از چند تا از دوستام که اونا ناپیوسته بودن میپرسم خوشحال میشم بتونم کمک کنم:gol:;)

Venus_n

عضو جدید
همونطور که قول داده بودم پرسیدم:smile:
فیزیک الکترونیک-تکنیک پالس-الکترونیک3-تجزیه و تحلیل-مخابرات-امار-مدار1و2 -مدار مخابراتی- از الکترونیک3-از کنترل خطی-از تکنیک-از مدار مخابراتی و چند تا از درس های اختیاری (مثل تاسیسات - کنترل صنعتی و......)
البته بستگی داره تو دوران کاردانی چی پاس کرده باشی:)
موفق باشی;)

Newsha-m

عضو جدید
سلام. مبارکه مهندس. من مخابرات بودم تو کاردانی ولی کارشناسی الکترونیک می خونم. درسای ما ایناس: برنامه نویسی.الکترونیک صنعتی.مدار مجتمع. میکروکامپیوتر و یه عالمه ازمایشگاهو راستی 8 واحد هم انواع ریاضی ها رو داشتیم.