[ راهنمایی خرید تجهیزات و ماشین آلات عمرانی ]

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی در مورد دستگاه بلوکه زنی ( چی سقف یا دیوار ) و از انواع مارکهاش و قیمت هاش و عاملین فروشش اطلاعاتی داره به من بده ممنون میشم:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی در مورد دستگاه بلوکه زنی ( چی سقف یا دیوار ) و از انواع مارکهاش و قیمت هاش و عاملین فروشش اطلاعاتی داره به من بده ممنون میشم:gol:

عمران نیستم ، اما مشاور یه شرکت تولیدات بلوکه ها و جداول بتنی پرسی بودم

بهترین این ماشین الات massa ساخت المان هست و قیمت حدود یک میلیارد ، نمایندگی ایرانش هم شرکت بهنام صنعت می باشد . دیگه برق مصرفی 65 کیلووات ، تعداد تولیدش در ساعت بستگی به اندازه بلوک هایت داره
و چون نوع پرسی تولید می نمایند ضمانت بیشتر دارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمران نیستم ، اما مشاور یه شرکت تولیدات بلوکه ها و جداول بتنی پرسی بودم

بهترین این ماشین الات massa ساخت المان هست و قیمت حدود یک میلیارد ، نمایندگی ایرانش هم شرکت بهنام صنعت می باشد . دیگه برق مصرفی 65 کیلووات ، تعداد تولیدش در ساعت بستگی به اندازه بلوک هایت داره
و چون نوع پرسی تولید می نمایند ضمانت بیشتر دارد
مرسی از اطلاعاتت

ولی بودجه ما که در حد یک میلیارد نیست از این دستگاه های خیلی خیلی ساده و معمولی که نیمه اتومات یا دستی هستند حتی تو هر ضرب 3 تا هم بزنه واسه ما کافی هست:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jazemi

عضو جدید
اگه هنوز به این دستگاه نیاز داری بگو تا اطلاعات بیشتر و دقیق بهت بدم!!!!

Javid64

عضو جدید
[ راهنمایی خرید تجهیزات و ماشین آلات عمرانی ]

سلام.دستگاه بتونیر 250 لیتری مارک خوب چی هست؟ کسی اطلاعاتی در مورد برند موتور و ... و قیمت های این دستگاه ها داره؟شما بودید گازوییلی میخریدید یا سه فاز؟همین اطلاعات رو در مورد دستگاه ویبره هم میخواستم... ( قیمت و برند و کیفیت)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مارک خیلی من بلد نیستم ولی بستگی به کاری که میخوای بکنی داره ، اگر کارگاه مال خودته ، یعنی خودت باید دستگاهتو راه اندازی کنی ، گازوئیلی بگیر ، ولی اگر کارفرما بهت برق میده 3 فاز خوب بهتره :)

Javid64

عضو جدید
مارک خیلی من بلد نیستم ولی بستگی به کاری که میخوای بکنی داره ، اگر کارگاه مال خودته ، یعنی خودت باید دستگاهتو راه اندازی کنی ، گازوئیلی بگیر ، ولی اگر کارفرما بهت برق میده 3 فاز خوب بهتره :)
کارگاه که چند تایی هست... راستش از کرایه کردن خسته شدم رفتم تو فکر خرید یدونش... دلیل برتری برقی از نظر شما چی هست؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اتفاقاً نگفتم برتری داره ، مصرفش بالاست برای برق هرچند که گازوئیلم کم مصرف نیست :) ولی من خودم به شخصه دل خوشی از برق 3 فاز ندارم ، جور کردنش تو کارگاهها سخته :)

Javid64

عضو جدید
اتفاقاً نگفتم برتری داره ، مصرفش بالاست برای برق هرچند که گازوئیلم کم مصرف نیست :) ولی من خودم به شخصه دل خوشی از برق 3 فاز ندارم ، جور کردنش تو کارگاهها سخته :)
بله به جورایی مکافاته... خودم نظرم بیشتر روی گازوییلی هست ولی برند درست درمون نمیشناسم...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله به جورایی مکافاته... خودم نظرم بیشتر روی گازوییلی هست ولی برند درست درمون نمیشناسم...

نرسیده به میدون آزادی از سمت انقلاب 2-3 تا نمایشگاه ماشین آلات مثل بالابر و بتونیر و ... هستش ، هرچی فکر میکنم اسمشون یادم نمیاد :(

بالا