راهنمایی برای تحصیل در phd

متال 86

عضو جدید
با سلام به همگی
بچه های دکترا نظر بدن آیا دکترا خوندن تو ایران فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا جمع کنیم بریم اونور؟؟؟؟؟ دانشجوی ترم آخر ارشد شناسایی هستم:confused::confused:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
با سلام به همگی
بچه های دکترا نظر بدن آیا دکترا خوندن تو ایران فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا جمع کنیم بریم اونور؟؟؟؟؟ دانشجوی ترم آخر ارشد شناسایی هستم:confused::confused:

جمع کن برو اونور شک نکن !!!

8618993

عضو جدید
با سلام به همگی
اگر بتونی بری و شرایطشو داری حتما برو..... اینجا که خودت دیدی وضعو ...

mahdianiomid

عضو جدید
با سلام...سالی 600 تا دکتر میگیرن خب اونوفت اینا کجا برند...مدرک بالا بره فرصت شغلی هم کمتر میشه...خواستی بری خبر بده منم بیام

m_mahdi_tbt

عضو جدید
دوست من اگر مشکل مالی نداری یا انگیزه کافی برای دکتری داری ، پاشو برو اونور هم دکتراتو بگیر ، هم یه خدمتی به جامعه بشری بکن ، اینجا نمون برای دکترا فایده نداره اصلا . یعنی اگر 2 سال هم وقت بزاری برای رفتن بازم اگر بری یه جای خوب جلو هستی ، اگر شرایطش رو داری بدون شک برو

متال 86

عضو جدید
ممنون از همه دوستان عزیز.

فعلا که باید رو پایان نامم کار کنم اگه بتونم ازش مقاله های خوبی در بیارم حتما میرم. ولی متاسفانه زبانم در حد عالی نیس و هیچ مدرک زبان هم ندارم. اگه بشه با فاند کامل بری که خیلیییییی عااااالیییییههههههههههههه

متال 86

عضو جدید
اگر بتونی بری و شرایطشو داری حتما برو..... اینجا که خودت دیدی وضعو ...

بلههههههه وضعیت اینجا رو هم اکنون در راستای انجام پایان نامم دارم میبینم. خیلیم تاسفق برانگیزه.... هیییییییییییییییییییییی:crying::crying::crying:

ceramic.blog

عضو جدید

نه اون جور که داشت و باید داشته باشه !!!

یه مدت داشت !
هرکی این دوسال گرفت و یه جایی رفت تو ! اون برد ! برا اون داشت !
الان زیاد امیدواری نیست !

اگه وضع مالی ت خوبه و کل امیدت همین مدرک و ... نیس ، ارزش داره ! درغیراینصورت در درجه دوم !