راهنماي انتخاب گوشي بين 15 مدل ذكر شده(تا سقف 600 تومان)

hamed221

عضو جدید
يه ليست تهيه كردم موندم كدومش به صرفه هس كه قيمتش و به امكاناتش بصرفه گرونم نباشه (نهايت 600 تومن)

اچ تی سی - HTC Desire X - HTC Desire U - HTC One V - HTC Desire 200 -HTC Desire V

سامسونگ Samsung Galaxy Ace 2 I8160 - Samsung Galaxy S Duos S7562 - Samsung Galaxy W I8150

سونی Sony Xperia J - Sony Xperia U

فكر هوآويهم بودم ولي انگار مشكل زياد دارن(مثلا لرزش گير نداره دوربينشون-يا باتري زود تموم ميكنن..)

Huawei Ascend G510 U8951 - Huawei Ascend G526 - Huawei Ascend G525 Huawei Ascend G600

هاير Haier W910

سوالات متداول دوستان هم جواب بدم كه زودتر به نتيجه برسيم:
1:گوشي آندرويدي نداشتم و الان قصدم داشتن آندرويد هس به دليل متن باز بودنش و وجود نرم افزار زياد (چون پدر گوشي رو در ميارم از اين نظر )
2:گوشي ويندوزفون هم نداشتم خيلي هم علاقه ندارم به خاطر محدوديتايي كه داره(اخه ميدونم الان دوستان ميان و Nokia Lumia 520 و Nokia Lumia 620 رو پيشنهاد ميدن
3:يه سيم يا دو سيم بودنش برام فرق نداره
4:چي برام اهميت داره؟ :خب اندازه ترجيحا حدود 4 - cpu زير 1 نباشه - دوربين حداقل 5 - و باتري كه زود تموم نشه..

اگه بتونين راهنماييم كنين ممنون ميشم.در ضمن مدل ديگه هم اگه هست و شخصا كار كردين بگين.اينايي هم كه گفتم عيب هاي خاصي اگه دارن ذكر كنيد تا جمع بنديمون سريتر پيش بره.مرسي
و يه چيز مهم تر! به نظرتون قيمتا باز مياد پايين؟يني دست نگه دارم يا فرق نداره بگيرم!

hosseinassar

مدیر ارشد
من تقریبا یه ماه پیش گوشی galaxy s advanced برای یه نفر خریدم 550 هزار تومن (بدون گارانتی)
نسبت به قیمتش امکاناتش خیلی خوب بود

hamed221

عضو جدید
واقعا!! اشتباه نميكني؟ آخه حدود 1ماه پيش خودم همينو برا دوستم گرفتم 790 بدون گارانتي ك حدود 2هفته بعدش قيمتا حدود 150-200 كم شد
مطمئني اصل بوده؟ اخه ميگن طرح اصلش هست هيچ فرقي هم با اصلش نداره. از كجا خريدين شما؟الان اين قيمتي داره اونجا!