رانندگی عجیب زن جوان:|

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:... فرصتو خوب اومدی..... یه بار با بابام تابستون گذشته زدیم بیرون توی یه جاده فرعی ..من پشت فرمون بودم.......من دیگه جاده خلوت ببینم جوگیر میشم همینجوری هی بیشتر رو گاز فشار میدم....بعد حواسمم ناکجاآباد بود :دی یهو دیدم کلللللی خورده شیشه تو لاین ماست ، با یه حرکت ضربتی فرمونو دادم چپ ، دیگه چشمتون روز بد نبینه خودمم شروع کردم به جیغ زدن:w15: ، کنترل ماشینو از دست داده بودم ، دیگه خدا و بابام به دادم رسیدن وگرنه الان اینجا نبودم :دیی

پس نباید فرصت داد:دی... فرصت که میدی جو گیر میشن.. باید بذاری برن همون با ماشین لباس شویی کار کنن( شوخی میکنماااااااااااااااااااااااااااا :دی)البته بهتون حق میدم منم امرا اگه یه جاده خالی ببینیمو گاز ندم:دی
ناکجا اباد؟! راستشو بگو حواست کجا بود؟:دی...... حرکت صربتی؟!!! اصن همین حرکت صربتی خانوما مشکل اصلیه دیگه:دی
یهو می پیچن به چپ یا یهو میپیچن با راست.. یهو است میکنن :ی.. کلا حرکتاشون همه صربتیه:دی
خدا بهتون رحم کرد... پدر گرام چیزی بهتون نگفتن؟:دی.. احیانا دوباره تونستید پشت رُل بشیدی؟:دی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس نباید فرصت داد:دی... فرصت که میدی جو گیر میشن.. باید بذاری برن همون با ماشین لباس شویی کار کنن( شوخی میکنماااااااااااااااااااااااااااا :دی)البته بهتون حق میدم منم امرا اگه یه جاده خالی ببینیمو گاز ندم:دی
ناکجا اباد؟! راستشو بگو حواست کجا بود؟:دی...... حرکت صربتی؟!!! اصن همین حرکت صربتی خانوما مشکل اصلیه دیگه:دی
یهو می پیچن به چپ یا یهو میپیچن با راست.. یهو است میکنن :ی.. کلا حرکتاشون همه صربتیه:دی
خدا بهتون رحم کرد... پدر گرام چیزی بهتون نگفتن؟:دی.. احیانا دوباره تونستید پشت رُل بشیدی؟:دی

:biggrin:......اره دیه دقیقه نود تصمیم میگیریم :دی

تا رسیدیم خونه بابام داشت نصیحتم میکرد :دی.....که هنوز برا تو زوده ازین حرکتا و تو حواست کجاست و ... از صد تا کتک بدتره نصیحت :دیی
بــــــــــــــله ، هنوزم میشیننم ، از رو نمیرم :دی
ولی خداییش ما خانوما شانسم نداریمااا ، یه بارم پشت فرمون بودم 2-3 ساعت تمرین میکردم ، سر کوچمون که رسیدیم (سرکوچمون یه دست انداز خفن داره چون مدرسه ساختن اونجا) دیدم چند تا از همسایه هامون با این پسر همسایه هامون که همش ادعاشونم میشه بیرون بودن، دوتا چرخ اول که از رو دست انداز رد شد ماشین خاموووش شد:biggrin: آبروم رفت ، دیگه هول کرده بودم ماشین تو دنده بود روشن کردم :w15:.... آبروم رفتاااا

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بارم پشت فرمون بودم 2-3 ساعت تمرین میکردم ، سر کوچمون که رسیدیم (سرکوچمون یه دست انداز خفن داره چون مدرسه ساختن اونجا) دیدم چند تا از همسایه هامون با این پسر همسایه هامون که همش ادعاشونم میشه بیرون بودن، دوتا چرخ اول که از رو دست انداز رد شد ماشین خاموووش شد:biggrin: آبروم رفت ، دیگه هول کرده بودم ماشین تو دنده بود روشن کردم :w15:.... آبروم رفتاااا
اگه من این صحنه رو میدیدم ... خوب شد که ندیدم ... :whistle: :D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:......اره دیه دقیقه نود تصمیم میگیریم :دی

تا رسیدیم خونه بابام داشت نصیحتم میکرد :دی.....که هنوز برا تو زوده ازین حرکتا و تو حواست کجاست و ... از صد تا کتک بدتره نصیحت :دیی
بــــــــــــــله ، هنوزم میشیننم ، از رو نمیرم :دی
ولی خداییش ما خانوما شانسم نداریمااا ، یه بارم پشت فرمون بودم 2-3 ساعت تمرین میکردم ، سر کوچمون که رسیدیم (سرکوچمون یه دست انداز خفن داره چون مدرسه ساختن اونجا) دیدم چند تا از همسایه هامون با این پسر همسایه هامون که همش ادعاشونم میشه بیرون بودن، دوتا چرخ اول که از رو دست انداز رد شد ماشین خاموووش شد:biggrin: آبروم رفت ، دیگه هول کرده بودم ماشین تو دنده بود روشن کردم :w15:.... آبروم رفتاااا
:biggrin:

این نصیحتا خیلی رو اعصابه:دی.. اصن خیلی بده:دی
ینی دیگه کار من از نصیحت گذشته.. هر وقت بابام یا مادرم میشینن تو ماشین بهم میگن دیگه بهت ماشین نیمیدیم.. ولی من چون میدونم که مجبورن بدن اصلا بهشون محل نمیذارم و کار خودمو میکنم:دی.. بابا دنیا 2 روزه بذارید راحت باشیم:دی
:biggrin:...:biggrin:..... اخی .. درکت میکنم.. خیلی صایع شدی.. ولی بیخیال بابا:دی
ماشین خاموش کردن اشکال نداره.. بعدش که تو دنده بود و ماشین رو روشن کردید یکم صایع بود :دی
خیلی بدشانسین:دی... :D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
حالا اشکالی نداره...
با خودت تمرین کن که این اتفاق ها واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد ...
قول میدم خعلی تو روحیت تاثیر داره :دی

آخه مشکل اینجاس که بابام هنوز بهم اعتماد نداره ، هر موقع میخوام تمرین کنم باید صندلی کنارم باشه :دیی