راننده زن را چطور بشناسيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علي 19

عضو جدید
راننده زن را چطور بشناسيم
1) اگه ماشينش پنچر بشه کاپوت ماشين رو بالا ميزنه و توي ماشينو نگاه ميکنه!
2) اگه راهنماي چپ رو بزنه و سمت راست بپيچه!
3) وقتي پشت سرش باشي و چراغ بزني يا بوق بزني توي آينه رو نگاه کنه تازه يادش مياد که روسريش رو بايد درست کنه!
4) وقتي که با سرعت 140 تا يه پيچ رو دور بزنه! (البته اين يکي در مورد خانوم ها صدق نميکنه چون اونا بشتر از 14 تا نميرن)
5) وقتي که برن پمپ بنزين و بعد از زدن بنزين با همون شيلنگ داخل باک حرکت کنن برن!
آقايون لطفاْ اون لبخند رو از صورتتون پاک کنيد!!!!!!.....

mahsamah110

عضو جدید
راننده های مرد را چگونه بشناسیم

ماشینشون چرخ نداشته باشه، یه ست استریوی خفن داره، مستقل از برند ماشین

سر چهار چراغ زرده و پشت یه صف دو متریه، با تمام قوا پدال گازو له میکنه، بعدش که میبینه نمیتونه از روی اون صف دومتری بپره، تا سبز شدن چراغ بعدی بوق میزنه

تنها راننده ای که سر پیچ از سمت راست به زور میخواد ازت سبقت بگیره، فقط به علت اینکه دختری

آخرین باری که راهنما زده، آزمون گواهینامه اش بوده

تنها راننده ای که وقتی ورود ممنوع میاد تو، با کمال پررویی چراغ میزنه که بهش راه بدی

وقتی تعدادشون تو یه ماشین از یکی بیشتر باشه، که دیگه هیچی، حتی اخطار پلیس هم نمیتونه بهشون بفهمونه اینجا خیابون_ نه مسابقاتrace car

اگه به یه دختر ازشون راه بگیره، تا آخر بزرگراه که هیچی، تا اونور کرج هم دنبالش میرن تا یه جایی بالاخره بپیچن جلوش

اگرم نتونن،(بله، از"همه" که نمیشه سبقت گرفت!!!) چشماشونو میبندن، و هر چیزی به ذهنشون میرسه، نثار دختره میکنن

(این آخری سر من نیومده، ولی دیده ام )

پ.ن:

من معمولاً تو این تایپکا کامنت نمیذارم، ولی این دفعه دیگه واقعاً حرصم گرفت

علي 19

عضو جدید
راننده های مرد را چگونه بشناسیم

ماشینشون چرخ نداشته باشه، یه ست استریوی خفن داره، مستقل از برند ماشین

سر چهار چراغ زرده و پشت یه صف دو متریه، با تمام قوا پدال گازو له میکنه، بعدش که میبینه نمیتونه از روی اون صف دومتری بپره، تا سبز شدن چراغ بعدی بوق میزنه

تنها راننده ای که سر پیچ از سمت راست به زور میخواد ازت سبقت بگیره، فقط به علت اینکه دختری

آخرین باری که راهنما زده، آزمون گواهینامه اش بوده

تنها راننده ای که وقتی ورود ممنوع میاد تو، با کمال پررویی چراغ میزنه که بهش راه بدی

وقتی تعدادشون تو یه ماشین از یکی بیشتر باشه، که دیگه هیچی، حتی اخطار پلیس هم نمیتونه بهشون بفهمونه اینجا خیابون_ نه مسابقاتrace car

اگه به یه دختر ازشون راه بگیره، تا آخر بزرگراه که هیچی، تا اونور کرج هم دنبالش میرن تا یه جایی بالاخره بپیچن جلوش

اگرم نتونن،(بله، از"همه" که نمیشه سبقت گرفت!!!) چشماشونو میبندن، و هر چیزی به ذهنشون میرسه، نثار دختره میکنن

(این آخری سر من نیومده، ولی دیده ام )

پ.ن:

من معمولاً تو این تایپکا کامنت نمیذارم، ولی این دفعه دیگه واقعاً حرصم گرفت

احسنت هيچ چيز نميتونم بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
راننده زن را چطور بشناسيم
1) اگه ماشينش پنچر بشه کاپوت ماشين رو بالا ميزنه و توي ماشينو نگاه ميکنه!
2) اگه راهنماي چپ رو بزنه و سمت راست بپيچه!
3) وقتي پشت سرش باشي و چراغ بزني يا بوق بزني توي آينه رو نگاه کنه تازه يادش مياد که روسريش رو بايد درست کنه!
4) وقتي که با سرعت 140 تا يه پيچ رو دور بزنه! (البته اين يکي در مورد خانوم ها صدق نميکنه چون اونا بشتر از 14 تا نميرن)
5) وقتي که برن پمپ بنزين و بعد از زدن بنزين با همون شيلنگ داخل باک حرکت کنن برن!
آقايون لطفاْ اون لبخند رو از صورتتون پاک کنيد!!!!!!.....

همیشه اسثنا هم هست داداش :cool: