دیگه برای باشگاه نمی تونم مفیدباشم...

sara85

عضو جدید
توی دانشگاه خیلی از دوستام از اینکه وارد سیاست نمی شن به خودشون افتخار می کردن!! توی باشگاه هم مدتهاست که بحث سیاسی ممنوع شده .من نمی دونم یه دانشجو که قراره آینده کشورش رو بسازه چه طور ممکنه از تحولات کشورش بی اطلاع باشه؟ البته من اصلااهانت و فحاشی رو تایید نمی کنم و قبول دارم خیلی از اخراج ها توی باشگاه به خاطر این جور حرف ها بود ولی بحث کردن (با احترام متقابل) و حتی در قالب طنز(به شرطی که توهین آمیز نباشه) نمی تونه دلیلی برای اخراج و تذکر باشه . یه زمانی این حرف ها رو به یکی از مدیرهای گفتگوی آزاد گفتم و اون جواب داد برای جلوگیری از ***** شدن باشگاه مجبوریم این کار رو بکنیم و من این جواب رو بش دادم (و هنوز هم این عقیده رو دارم) که باشگاهی که مفید باشه و ***** باشه ارزشش خیلی بیشتر از باشگاهیه که ***** نباشه ولی موضوعات بحث و گفتگوش سطح پایین باشه(روش های دوست پسر و دوست دختر پیدا کردن ، سنجش عشق ،پسرا این طورین ،دخترا این طورین...).خیلی از دوستای من به علت اخراج شدن یا تذکر گرفتن از باشگاه خداحافظی کردن ولی من باهاشون خیلی حرف می زدم که این کار رو نکنن و ترک باشگاه تا زمانی که بتونیم حضورمفید داشته باشیم کار غلطیه(هنوز هم این نظر رو دارم چون اونها زمانی این کار رو می کردن که هنوز می شد حرف زد).الان متاسفانه اصلا نمی شه حرف زد.یه زمانی یه هفته طول می کشید تا تایپک هام(مثلا تایپکی در مورد دکتر مصدق که حذف شد!!!) حذف بشه و حداقل یه عده می تونستن مطالعش کنن و نظر بدن. ولی الان چند ساعت هم دوام نمی یاره. برای همین متاسفانه دیگه فکر نمی کنم حضورم توی باشگاه بتونه مفید باشه چون باشگاه مهندسان به عنوان یه مکان علمی واقعا ضعیفه و اونقدر قوی نیست که بشه استفاده علمی زیادی ازش کرد(سرچ تو گوگل به مراتب مفید تره !) تنها کاری که توش می شد انجام داد تبادل نظر با دانشجوهایی بود که همه توی یه کشور با یه مشکلات (آموزشی ، صنفی، و...) بودیم که متاسفانه اون هم دیگه مقدور نیست. و الان بحث ها واقعا سطح پایین و کم ارزش شدن. نمی خوام قهر کنم ولی می بینم که حضورم دیگه اینجا بی فایده است هر زمان که ببینم می شه بر گشت حتما این کار رو می کنم. دوستام می تونن با من از طریق yahoo و یا facebook در ارتباط باشن.

سال نو همگی پیشاپیش مبارک.
به امید اینکه سال جدید و روزهای آینده پر از موفقیت سرشار از رشد علم ، درک و شعور برای همه ما ایرانی ها باشه. خداحافظ

آخرین ویرایش:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سارا جان
شاملو میگه شرایطی رو کهنمیشه تغییردادباید باهاش کناراومد با خداحافظی و رفتن چیزی عوض نمیشه درنظر داشته باش خیلی از حساسیت ها به خاطر شرایط حال حاضر مملکته وبا فروکش کردن این امواج در آینده نزدیک میشه با فراغت بیشتردرمحیطی آرام تر بدون ترس ازپالایش شدن سایت تبادل نظر کرد...

sara85

عضو جدید
سلام سارا جان
شاملو میگه شرایطی رو کهنمیشه تغییردادباید باهاش کناراومد با خداحافظی و رفتن چیزی عوض نمیشه درنظر داشته باش خیلی از حساسیت ها به خاطر شرایط حال حاضر مملکته وبا فروکش کردن این امواج در آینده نزدیک میشه با فراغت بیشتردرمحیطی آرام تر بدون ترس ازپالایش شدن سایت تبادل نظر کرد...

دوست عزیز الان و در این شرایط ما باید با هم بتونیم حرف بزنیم وگرنه بعدا و قتی همه چیز تموم شد بشینیم صدها کتاب تاریخ هم بنویسیم چه فایده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا خانم

رفتن از باشگاه به دلیل مسائل باشگاه کار درستی نیست

این یعنی زور باشگاه بر ما چربیده و ما به جای اینکه مشکلات رو حل کنیم راحت ترین کار پاک کردن صورت مسئله یا همون فرار از حل مسئله رو انتخاب کردیم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصیمه ...............

اگه ما به خاطر این جور مشکلات یک باشگاه مجازی .. اگه واقعا دوستش داشته باشیم بخوایم بریم

آیا در دنیای واقعی در مقابله با مشکلات خیلی اساسی تر ، در حل و کنترل اونها دچار مشکل نمیشیم ؟

آیا در دنیای واقعی هم بایستی از مواردی که دوستشون داریم فرار کنیم ؟ و خیلی موارد دیگه که بهتره نگم ...........

sara85

عضو جدید
نظر شخصیمه ...............

اگه ما به خاطر این جور مشکلات یک باشگاه مجازی .. اگه واقعا دوستش داشته باشیم بخوایم بریم

آیا در دنیای واقعی در مقابله با مشکلات خیلی اساسی تر ، در حل و کنترل اونها دچار مشکل نمیشیم ؟

آیا در دنیای واقعی هم بایستی از مواردی که دوستشون داریم فرار کنیم ؟ و خیلی موارد دیگه که بهتره نگم ...........

من از چیزی فرار نمی کنم فقط می بینم که نه دیگه باشگاه برا من مفیده و نه من برای باشگاه. در ضمن هر زمان که احساس کنم حتی ذره ای هم می تونم مفید باشم حتما به باشگاه میام.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من از چیزی فرار نمی کنم فقط می بینم که نه دیگه باشگاه برا من مفیده و نه من برای باشگاه. در ضمن هر زمان که احساس کنم حتی ذره ای هم می تونم مفید باشم حتما به باشگاه میام.
فک میکنی ما هر کاری رو برای منفعت بردن یا منفعت رسوندن انجام میدیم؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز الان و در این شرایط ما باید با هم بتونیم حرف بزنیم وگرنه بعدا و قتی همه چیز تموم شد بشینیم صدها کتاب تاریخ هم بنویسیم چه فایده
شاید اون موقع بهتر متوجه بشیم که همه درگیر یک بازی شدیم ...

sara85

عضو جدید
فک میکنی ما هر کاری رو برای منفعت بردن یا منفعت رسوندن انجام میدیم؟
اگه علاقه ای وجود داشته باشه نه ولی من مدتهاست دیگه علاقه ای به این باشگاه ندارم و فقط و فقط به خاطر این موندم که فکر می کردم می تونم مفید باشم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی گفته شما برای باشگاه مفید نیستی .............. تاپیک مهندس بازرگانتون که کاملا مفید بودنتونو نشون داد .............. باشگاهم خیلی میتونه مفید باشه .............. مگه همه چی فقط بحث سیاسیه ........... حالا بحث سیاسی تو تاپیکها ممنوع ........... تو پروفایلها که هست ............. هر جای دیگه میشه انجام داد ................... البته با توجه به اسم باشگاه خوبه ما فعالیت در رشته خودمونم داشته باشیم .............. مثلا شما مهندس کامپیوترین .................... با توجه به مواردی که ازتون سراغ دارم خیلی میتونین در این زمینه کمک حال بچه ها باشین و البته تاپیکهای بسیار خوبی مخصوصا توسط بابک ، والری و .......... در این تالار زده شده که منکه پهندس برقم مثلا . دی
هر از چند گاهی استفاده و لذت میبرم

sara85

عضو جدید
شاید اون موقع بهتر متوجه بشیم که همه درگیر یک بازی شدیم ...
من هیچ وقت دوست ندارم خودم یا مردم کشورم درگیر بازی های سیاسی بشن و از این طرف یا اون طرف دفاع کنن فقط دوست دارم چشمشون رو روی حقایق نبندن و از حق دفاع کنن حتی جایی که به ضررشونه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه علاقه ای وجود داشته باشه نه ولی من مدتهاست دیگه علاقه ای به این باشگاه ندارم و فقط و فقط به خاطر این موندم که فکر می کردم می تونم مفید باشم

شما مفید بودنو در صرفا سیاسی بودن میدونی ؟!!!!!!!!!!!

metamoeen

عضو جدید
من هم حسی شبیه تو دارم سارا،به همین دلیل ناخودآگاه باشگاه رو ترک کردم یعنی هر چند وقت1بار سر میزنم شاید واسم پیغامی اومده باشه!باشگاه از زمانیکه سیستمش عوض شد و اینجوری شد انگار جوصمیمیت بچه هارو کشت و همه کمکار شدن!!!

sara85

عضو جدید
کی گفته شما برای باشگاه مفید نیستی .............. تاپیک مهندس بازرگانتون که کاملا مفید بودنتونو نشون داد .............. باشگاهم خیلی میتونه مفید باشه .............. مگه همه چی فقط بحث سیاسیه ........... حالا بحث سیاسی تو تاپیکها ممنوع ........... تو پروفایلها که هست ............. هر جای دیگه میشه انجام داد ................... البته با توجه به اسم باشگاه خوبه ما فعالیت در رشته خودمونم داشته باشیم .............. مثلا شما مهندس کامپیوترین .................... با توجه به مواردی که ازتون سراغ دارم خیلی میتونین در این زمینه کمک حال بچه ها باشین و البته تاپیکهای بسیار خوبی مخصوصا توسط بابک ، والری و .......... در این تالار زده شده که منکه پهندس برقم مثلا . دی
هر از چند گاهی استفاده و لذت میبرم
باور کن همون تایپک مهندس بازرگان رو هم اگر یه پست دیگه توش بزاریم حذفش می کنن ،مثلا من یه تایپک در مورد دکتر مصدق زدم و در این مورد که چی شد که کودتای 28 مرداد اتفاق افتاد یعنی یه تایپک تاریخی تا سیاسی اون رو هم حذف کردن تازه اخطار هم بهم دادن.یه مدت هم توی تالار های علمی پست می زدم که اصلا مخاطب نداره، باور کن تنها بازدید کننده هاش خودم و مدیر تالار بودیم. یه نگاهی به موضوعات تالار گفتگوی آزاد بکن ببین یه چیز به درد بخور توش هست؟ اگر بمونم و از این جور چیزا بنویسم مطمئنا تا صد سال دیگه هم می مونه بازدید کننده هاشم از صفحه صد رد می کنه.
شما مفید بودنو در صرفا سیاسی بودن میدونی ؟!!!!!!!!!!!
تازه مگر سیاسی بودن چه عیبی داره شاید یه نفر مثل من علاقه مند به موضوعات سیاسی باشه چرا برای ما ایرانیا سیاست شبیه یه چیزی مثل طاعون شده که باید ازش فرار کرد؟

آخرین ویرایش:

sara85

عضو جدید
من هم حسی شبیه تو دارم سارا،به همین دلیل ناخودآگاه باشگاه رو ترک کردم یعنی هر چند وقت1بار سر میزنم شاید واسم پیغامی اومده باشه!باشگاه از زمانیکه سیستمش عوض شد و اینجوری شد انگار جوصمیمیت بچه هارو کشت و همه کمکار شدن!!!​
ببخشید تشکرام تموم شد. دقیقا من هم مدتیه همین طوریم تازه دیگه پیغامی هم نمی دم چ.ن با دوستام از طریق مسنجر در ارتباطم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن همون تایپک مهندس بازرگان رو هم اگر یه پست دیگه توش بزاریم حذفش می کنن ،مثلا من یه تایپک در مورد دکتر مصدق زدم و در این مورد که چی شد که کودتای 28 مرداد اتفاق افتاد یعنی یه تایپک تاریخی تا سیاسی اون رو هم حذف کردن تازه اخطار هم بهم دادن.یه مدت هم توی تالار های علمی پست می زدم که اصلا مخاطب نداره، باور کن تنها بازدید کننده هاش خودم و مدیر تالار بودیم. یه نگاهی به موضوعات تالار گفتگوی آزاد بکن ببین یه چیز به درد بخور توش هست؟ اگر بمونم و از این جور چیزا بنویسم مطمئنا تا صد سال دیگه هم می مونه بازدید کننده هاشم از صفحه صد رد می کنه.
در مورد تالار علمی قبول ندارم ........... چون شما باید مخاطبینشو جمع کنی ......جمع کنی با لینکهایی که به دوستانت در این رشته میدی

تو تالار گفتگوی آزاد هم تاپیکهای خوبی هست که هنوز حذف نشده ............... مثلا یکیش حرفهایی که گفته میشه در مورد تفکیک دانشجویان

اما خب تاپیک فقط سیاسی دیگه جاش نیست ................. ولی تاپیک در مورد مثلا حجاب هنوز است

در ضمن آقا بابک شدن مدیر تالار گفتگوی آزاد ............ باید یکم بهشون وقت داد ............... قول داده فضای اسپم در این تالار رو جم و جور کنه .............. که انصافا تا الآن جلوی خیلیهاشون گرفته

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکرات ما هم تموم شده ....................... بعد جناب پیرجو میگن روزی 30 تا تشکر داریم !!!!!!!!!!!

ما که به کمتر از 10 تا نمیرسه

sara85

عضو جدید
مسلما تایپکی مثل تایپک حجاب حذف نمی شه ... اما تو همون تایپک اگه یه نفر یه خورده زیادی حرف بزنه مطمئنا اخطار می گیره تا حالاش که این جوری بوده حالا امیدوارم با مدیریت جدید بهتر بشه.اگه بابت این حرف هم اخطار نمی گیرم اینجا هم شده عین تلویزیون ایران

sara85

عضو جدید
ممنون از همه شما دوستای عزیز مرسی به خاطر لطف همتون آرزوبی بهترین ها رو براتون دارم شب همتون به خیر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما تایپکی مثل تایپک حجاب حذف نمی شه ... اما تو همون تایپک اگه یه نفر یه خورده زیادی حرف بزنه مطمئنا اخطار می گیره تا حالاش که این جوری بوده حالا امیدوارم با مدیریت جدید بهتر بشه.اگه بابت این حرف هم اخطار نمی گیرم اینجا هم شده عین تلویزیون ایران
بستگی داره اون حرف زدنش و نوعش توهین تلقی بشه یا نه ............... ...........................

Sarp

مدیر بازنشسته
تقریبا دو هفته پیش خارج از ایران بودم
به اون جاهاییش که جالبه اشاره میکنم
نظر طرف رو در مورد خاورمیانه میپرسم
میگه ما اینجا چنین خیابانی نداریم
بهتره از راننده تاکسی ها بپرسی
اونا همه جای . . . . (شهر) رو میشناسن:eek:

یکیش هم میگفت دولت از ما مالیات میگیره که خرج سیاستمدارها کنه تا اونا عوض ما به این چیزا فکر کنند :surprised:

حالا اینا دو نفرشون بودند که واسه خودشون کسی بودند . تحصیل کرده شون بودند !
کشوری هم که بودم یکی از مدعیان سیاسی دنیاست!

البته منظور من از گفتن این چیزها این نیست که دخالت در سیاست اشتباهه !چرا که وضع خودم هم وخیمتر از شماهاست !

فرمودین
باشگاهی که مفید باشه و ***** باشه ارزشش خیلی بیشتر از باشگاهیه که ***** نباشه ولی موضوعات بحث و گفتگوش سطح پایین باشه
ما همه مون یاد گرفتیم که فقط خود شخصمون مهم هستیم و بقیه واسه مون ارزشی ندارند
اعتقاد داریم چیزی که خودمون فکر میکنیم و اعتقاد داریم درسته !

عزیز من شما حاضر هستید هزینه نگهداری سایتی به بزرگی iran eng رو بپردازید ؟
حاضرید ضررهای مالی ناشی از فیلــتر رو متحمل شید ؟

فکر میکنید یکی مثل ادمین چه دلیلی میتونه داشته باشه که ماهی میلیونها تومان خرج کنه تا سایتی مثل باشگاه مهندسان پابرجا باشه ؟
واسه بحثهای سیاسی من و شما ؟
به نظر من که واسه درآمدزائی هست :warn:

واسه چن دیقه خودتون رو جای ادمین سایت تصور کنید و ببینید میتونید بی هیچ چشم داشتی این همه هزینه واسه تجمع عده ای مثل ما هزینه کنید ؟

امیدوارم همه مون روزی به حدی از تفکر برسیم که اشتراک دانسته هامون واسه چن تا دکمه تشکر نباشه !

امیدوارم شما هم همیشه موفق و سلامت باشید:heart::heart::gol::gol:

بالا