دیگر اکانت رپیدشیر نخرید! فروش ویژه اکانت های رپیدپیچ دانلود نامحدود از چندین سایت ..

atrebehesht

عضو جدید
ثبت نام فروش ویژه اکانت های

با یک حساب از چندین سایت همزمان دانلود کنید...
سیستم تورنت بزودی..

پشتیبانی در حال حاضر

• netload
  • uploaded
  • easy-share
  • filefactory
  • megavideo
  • gigsize
  • megashares
  • zshare
  • rapidshare
  • megaupload
  • hotfile
  • sharingmatrix
  • depositfiles
  • fileserve
  • turbobit
  • youtube

با اضافه شدن یک سرور Gigabit و افزایش ظرفیت دانلود حالا میتونیم اکانتهای با ظرفیت بیشتر ارائه بدیم.
(سرور هاتفایل هم تا ماه دیگه به سرور گیگابیت تبدیل خواهد شد.)

اکانت نقره ای
حجم سرور 10 گیگ(1)
یک ماهه فقط 7000 تومان
3 ماهه 15000
6 ماهه 30000

محدودیت روزانه:
  • 10 گیگ هاتفایل
  • 5 گیگابایت رپیدشیر
  • 5 گیگابایت deposit
  • 3 گیگابایت fileserve
  • 2 گیگ sharingmatrix

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اکانت طلایی
حجم سرور 100 گیگ(1)
یک ماهه فقط 20000 تومان
3 ماهه 45000
6 ماهه 90000

محدودیت روزانه:
  • 100 گیگ هاتفایل
  • 20 گیگابایت رپیدشیر
  • 20 گیگابایت deposit
  • 10 گیگ sharingmatrix
  • 15 گیگ fileserve

توجه کنید که اکانتهای تست در حال حاضر محدودیت دانلود از بعضی سایتها رو دارن تا ظرفیت سرور ها برای کاربران پرمیوم حفظ بشه.اکانت تست به مدت 24 ساعت میباشد . بعد از ثبت نام در قسمت تماس با ما از طریق سایت نام کاربری خود را ارسال کنید . تا اکانت تست شما برای 24 ساعت فعال شود

امکانات سایت:

• پشتیبانی از دانلود منیجر ها
  • سرعت بالای دانلود
  • خصوصی بودن فایلها
  • دانلود همزمان چندین فایل (دانلود گروهی)
  • انتخاب کیفیت فیلمهای یوتیوب
  • قفل (مخفی) بودن اسم فایلها در هنگام دریافت فایل برای پروکسی ها و...
  • سرورهای متعدد
سوالات متداول( لطفا قبل از پرسیدن سوال اینها رو بخونید)

1. فایلها تا چند روز روی سرور میمانند؟
    فایلهای کسانیکه اکانت پرمیوم دارند تا وقتیکه خودشان فایلها رو پاک نکنند از روی سرور حذف نخواهد شد.
  2. آیا شما برای همه این سایتها اکانت پرمیوم دارید؟
    بله، ما برای همه این سایتها (بجز یوتیوب) اکانت پرمیوم داریم و هیچ کدام از این سایتها به صورت free دانلود نمیشود.
  3. من نمیتونم از سایت شما دانلود کنم؟
    لطفا مطمئن شید که تو دانلود منیجر خودتون 2 سایت زیر رو در قسمت سایت لوگین با توجه به یوزر و پسورد کاربریتون اضافه کردید:

کد:
    *.rapidpich.ir
    rapidpich.ir

برای اکانت تست در سایت این جا کلیک کنید
ثبت نام
و نام کاربریتون رو از طریق پنل ارتباط با ما از داخل سایت ارسال نمایید

اگه سوالی بود در خدمتم.

atrebehesht

عضو جدید
. یکی دوستان در مورد حجم 10 گیگ پیغام خصوصی دادن که خیلی کمه و این سیستم رو با سیستم رپید باز مقایسه کردن
در پاسخ به دوست عزیزم و توضیح کامل خدمت دوستان میگم که :

1) در سیستم رپیدباز شما دارای محدودیت حجمی هستید در حالیکه در این سیستم شما روزانه 10 گیگی میتونید فایل رو با توجه به سایت های پشتیبانی شده مستقیم و دانلود کنید اگر شما واقعا سرعت بالای دارید و میتونید هر 1 ساعت 10 گیگی رو دانلود کنید و به راحتی میتونید 10 یگی قبلی رو پاک کنید و دوباره 10 گیگی رو مستقیم و شروع به دانلود کنید .. پس هیچ محدودیت حجمی ندارید همه چی بسته سرعا دانلود شما داره

2) در سیستم رپیدباز شما باید کلی وقت بزارید تا امتیاز بگیرد اونم با امتیاز خیلی کم واسه هر پست میده ولی در این سیستم شما وقتتون گران بهاست و نیزا به انجام این کار ها نیست .. .. لینک هاتون رو به سرور بدید مستقیم که شد دانلود کنید .. فایل ها تا زمانی که شما پاک نکنید روی سرور میمونند(10گیگ)
مطمئناً شما زمانی که دانلودتون تموم شد نیازی به فایل های قبلی دانلود شده ندارید اون ها رو پاک و 10 گیگ بعدی رو دوباره مستقیم و دانلود میکنید

3) این سیستم هم بزودی سیستم تورنت را در اختیاز شما قرار میده بدون محدودیت و دانلود سریع با سقف حجم 10 گیگابایت یعنی اگر فایل تورنت شما حاوی 3 فایل 6 گیگابایتی هست به ترتیت هر فایل رو مستقیم و شروع به دانلود میکنید 6 گیگی اول رو که دانلود کردید اون رو از سرور پاک و دوباره 6 گیگی دوم (فایل دوم)رو مستقیم و شروع به دانلود میکنید بنده سیست تورن در حال تست و سرور تا چند روزه آینده بار گذاری میشه

4) در این سیستم هم همانند سیستم رپیدباز پشتیانی وجود داره در صورت بروز هر گونه مشکلی از قسمت ارتباط با ما مشکل شما در اولین فرصت برطرف خواهد شد

5) بنده از زمانی که با این سیستم کار میکنم اکانت کاربریم توی رپیدشیر . هات فایل و رپیدباز داره باد میخوره

6) شما در سیستم رپیدباز بابت 41 گیگ باید مبلغ 13 تومان پرداخت کنید در حالی که شما در این جا با پرداخت مبلغ 7 تومان میتونید با توجه به سرعت اینترنتون هر ساعت 10 گیگ دانلود کنید
اگه میتونید بسم الله:surprised:
من که خودم روزی 4 گیگی بیشتر نمیتونم دانلودکنم:eek: (با توجه به شرایط سرعت موجود در کشور)

7) البته چند تا محدودیت روزانه در سیستم در مورد اکانت بعضی سایت ها اعمال شده به عنوان مثال
رپید شیر که با توجه به تغییر سیستم جدید شما مجاز به مستقیم کردن از این سرور روزانه 5 گیگ میباشید
به هر حال سیستم های رپپید باز و بقیه سیستم ها که من باهاشون کار کردم مثل سیم کارت اعتباری میمونند هر لحظه ممکنه تموم شن ولی اینجه شما هرچی دوست داری با توجه به محدودیت حجم 10 گیگ مستقیم کن ... دانلود کن .. پاک کن از روی سرور ... دوباره مستقیم کن .. دانلود کن .. پاک کن .. چه حالی میده :biggrin:;)

بازم اگر نکته ابهامی وجود داره در خدمت هستم :D