دکتری که زنش را تبدیل به دختر رویاهایش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شادی_1

عضو جدید
پزشک انگلیسی 30هزار دلار خرج جراحی زیبایی همسرش کرد تا قابل تحمل شود
یک پزشک انگلیسی 8 عمل جراحی زیبای برروی همسر خود انجام داد تا او را به شکل زن مورد علاقه خود درآورد.

رضا وثوق با کانی 33 ساله ازدواج کرده بود، چون متوجه شد چهره او قابلیت زیباتر شدن را دارد. او 8 عمل جراحی برروی همسرش انجام داد . اینک لب های این زن نیز بزرگ تر شده و پیشانی او بالا آمده است.

این مرد در 5 سال گذشته 1600 گرم سیلیسیوم به همسرش تزریق کرده است. او به هنگام انجام عمل های جراحی، چهره همسرش را مانند بیماران دیگر پوشانده بود.

پزشک انگلیسی تا قبل از عمل جراحی همسرش را دوست نداشته است. او پس از انجام عمل های جراحی که باعث شده همسرش زیباتر شود، به وی علاقمند شده است. عمل های جراحی 30 هزار دلار هزینه در برداشته است.

همسر این پزشک قبلاً گارسون رستوران بود، اما هم اکنون به دلیل زیباتر شدنش مدل شده است. او در این باره گفت: زمانی که همسرتان جراح پلاستیک است، در زیر چاقوی جراحی او قرار می گیرید.
منبع خبر آن لاین

aaj6551

عضو جدید
ُوال

ُوال

شادی یه سوال ؟
اگه دوستش نداشته برای چی رفته گرفته اونو......
بالاخره ادم کسی را که دوست داره میره میگره...نه اون که دوستش نداره

edison bell

عضو جدید
زیادم تغییر نکرده.فک کنم اگه آرایش می کرد بیشتر مشکلش حل می شد

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتره انگلیسی بوده؟ پس چرا اسمش رضا وثوقه؟

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چهره قبل و بعد ار آرایش رو نشون میده ..
به نظر من تغییری نکرده..
جز به جز صورتش رو مقایسه کنین..

ghasedak3033

عضو جدید
سلام
به نظر منم عوض نشده!
دکتره باید پول میدادیکم لوازم آرایش میخرید تا مشکل دوست نداشتنش حل بشه!
عجب بچه پررویی بوده این دکتره هاااا!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه من جای اون خانومه بودم از دکتره طلاق میگرفتم بعد عمل!
اوه!!!به چه جراتی به خودش این اجازه رو داده این حرفو بزنه؟
WOW..........................

بعضیها به خاطر گرفتن اقامت مجبور میشوند با زنی از کشوری مثل سوئد و یا انگلیس و یا المان و یا امریکا ازدواج کنند
و بعد اقامت میگیرند

و اگر ان زن را رها کنند اقماتشان میپرد
حتما از روی ناچاری با ازدواج اقامت گرفته رفته دانشگاه
و بعد خواسته تا با ان زن زندگی شیرین تری بکند که رفته و جراحی کرده تا همه چی طبق میل قلبی اش باشد
و از ته دل به ان زن علاقه داشته باشد
من چند نفر رو میشناسم که از روی ناچاری در اروپا با زن پیر ازدواج کرده اند
تا اقامت بگیرند

سالیانه دویست هزار نخبه ایرانی و مغز ایرانی از ایران برای زندگی بهتر فرار میکنند (فرار مغزها)
که بعضی از اونها مجبور به این روشها میشوند.
و البته طبق گفته خودشان برای اکثریتشون زندگی با پیر زن خیلی بهتر از زندگی با دختر زیبای متوقع در داخل ایران است!

یکی را میشناسم از دست زن زیبای خودش توی ایران فرار کرده و با یک پیر زن افغانی در سوئد زندگی میکرد
و بچه های ان زن افغانی را نگه داری میکرد!

به خاطر اینکه زن زیبای ایرانی اش مهریه اش را به اجرا گذاشته بوده و پسر جوان را تحت تعقیب قضائی قرارداده بوده و پسره میگفت از ترس زندان به سوئد فرار کرده بوده.

محمود86

عضو جدید
سلام
کار این دکتره مثل اینه که بری یه خونه قدیمی رو زیر قیمت بخری و با یه مقدار خورده کاری باز سازیش کنی و سالها ازش استفاده کنی و حالشو ببری.

elman13

عضو جدید
باووووشه پورسانتت محفوظه اونجوری هم خوبه همه روزاش مال تو شب جمعه هاش مال من.....دی

خیالت تخت من یکی دو روز میخامش زود راضیش میکنم جراحی زیبایی رو ردیف کنه بعد میرم دنبال مانکنی و مستقل میشم !

S A B A

عضو جدید
90 % این خارجیا زشتو بی روح هستن
اینو درست کرده بقیه چییی!!
lol

وضعیت
موضوع بسته شده است.