دو سوال در مورد آزاد تهران شمال

hacker boy

عضو جدید
سلام،

ارزش رفتن دانشگاه آزاد مخصوصا رشته کامپیوتر رو داره؟
شهریه دانشگاه آزاد چقدره؟

سوال دوم:تهران شمال چطوره برای فنی؟ کسی خبری داره؟

BeyondY

عضو جدید
این که ارزش داره یا نه بستگی به خودتون ، شرایطتون ، سطح تحصیلیتون و خیلی چیزهای دیگه داره که باید مشخص بشه تا جواب مناسب بگیری...

hacker boy

عضو جدید
دوست من تصمیم گرفتم ولی دودلم،

میخوام ساله بعد کنکور بدم برای سراسری ولی خیلی وقت تلفی ،

میخواستم بدونم که کلا دانشگاه آزاد تهران شمال بخش فنی،چطوره ارزش رفتنتشو داره؟

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ، من دانشگاه آزاد تهران شمال در رشته مهندسی صنایع تحصیل کردم ،
در باب دانشگاه آزاد عقیده من بر اینه که بین دانشگاه های آزاد و سراسری هیچ تفاوتی نیست اگه شما قراره دانشجویی باشید که تنها چند واحد پاس کنیدو یک مدرک در دست داشته باشید پیشنهاد می کنم دانشگاه سراسری رو انتخاب کنید ولی اگر به خاطر یادگیری و ورود به مقاطع بالاتر تصمیم دارید تحصیل کنید به نظر من هیچ تفاوتی نداره در کدوم دانشگاه باشه چون خودتون باید تلاش کنید مطالعه کنید . شما بالقوه قادر هستید که در یک دانشگاه ازاد تحصیل کنید ولی کارهای تحقیقاتی گسترده و تجربیات زیادی در بازار کار داشته باشید و در واقع یک مهندس علمی و فنی باشید ! کما اینکه کسانی باشند و در دانشگاه سراسری تحصیل کرده باشند و این ویژگی ها را نداشته باشند .
کسانی در دانشگاه ما بودند که پس از فراغت از تحصیل با توجه به فعالیتهایشان در دوره لیسانس با وجود دانشگاه آزادی بودن در بهترین دانشگاه ها در مقاطع بالا پذیرش شدند.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ای بابا
واسه چی الکی 1 سال خودتو بندازی عقب ؟؟؟
الان 5 6 ساله که دانشگاه آزاد با سراسری برابری میکنه و حتی بهترم هست! تهران شمالم که دانشگاه خیلی خوبیه.رشتتم که خوبه.
حتما برو.اشتباهه اگه بخوای 1 سال دیگه وقتتو تلف کنی.
موفق باشی;)

70894712

عضو جدید
من مهندسی شیمی تهران شمالم اگه اندازه دانشگاه برات مهمه بهت بگم بینهایت مزخرفهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon8.gif .ولی تو رشته خودم چند تایی استاد خوب داره . کلا خیلی دانشگاه مسخره ایه.​