دو روز رییس جمهور باشید

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه وقتی که شما در حال خواندن این مطاب هستید .حکم رییس جمهوری شما امضا شود شما واسه پیشرفت مملکت چه کار می کنید .لطفا سیاسی نشوید

• Like
واکنش ها: ayja

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کار میکردم که بیشتر رئیس جمهور بمونم
مثلا تو حکمم دستکاری میکردم و 2 ساعت رو میکردم 20 سال
چطور بود؟؟؟!!!!!

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستور ميدادم زنان بدون رو بنده حق ندارند بياند بيرون ...

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
دو تا کار رو تو کشور نهادینه میکردم.

1 - وجدان کاری
2 - احساس مسئولیت
که به نظر من اساسی ترین مشکل کشور ما الان همینه.

wasper

عضو جدید
سریع یک قانونی تصویب میکردم که پیاز مثل مواد مخدر غیر قانونی بشه و منی که از پیاز تنفر دارم .وقتی میرم تو یک رستوران که توش 100 مدل غذا هست و از گارسون بپرسم که غذای بدون پیاز چی داری و ایشون بگویند هیچی

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریع یک قانونی تصویب میکردم که پیاز مثل مواد مخدر غیر قانونی بشه و منی که از پیاز تنفر دارم .وقتی میرم تو یک رستوران که توش 100 مدل غذا هست و از گارسون بپرسم که غذای بدون پیاز چی داری و ایشون بگویند هیچی

پس فکر کنم فقط سیب زمینی ها به شما رای بدن :gol::gol::gol::gol:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که می رفتم مسافرت تا این دو روز به خیر و خوشی تموم بشه !!!!
چون سخت ترین کابوس زندگی آدم اینه که بخواد واسه مردم کاری کنه !!! به شرطی که همه راضی باشن !!!!
علی (ع) با اون همه عدالت نتونست !!!! پس ما ......................

Sarp

مدیر بازنشسته
اول قانونی تصویب میکردم مبنی بر اعدام کارمندان کم کار و افرادی که رشوه رد و بدل میکنند .
بعد استعفا

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه وقتی که شما در حال خواندن این مطاب هستید .حکم رییس جمهوری شما امضا شود شما واسه پیشرفت مملکت چه کار می کنید .لطفا سیاسی نشوید
همون اول میدم گردن این احمدی نژاد رو بزنن
بعد کشور خودش پیشرفت میکنه

pedram_irani

عضو جدید
من در همون لحظه قانون آزاد بودن تلویزون خصوصی و روزنامه ها را صادر میکردم
آگاهی بذر پیشرفت در کشور ماست

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
میشه بگید چطوری ؟؟؟

ببین هر چیزی یهو عملی نمیشه.
یادته یه زمانی کسی کمربند تو ماشین نمیزد ولی الان اکثر مردم تا میشینند اول کمر بند میزنن.
با گذاشتن قوانین برای این کار و دادن پاداش به افراد و مجازات های سنگین برا متخلفان و همینطور آگاه کردن مردم نسبت به این کار.
در درجه اول هم خودت شخص رئیس جمهور و دولت و سران کشور باید خودشون پیش قدم برای این کار. وقتب مردم ببینن کم برا اونا هم جا میوفته.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کارها و طرحهایی که تو این سالیان سال باید انجام میشد و نشد رو انجام میدادم بلکم این کشور به یه جایی برسه

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......

......

مستقیما" با اوباما واردگفتگو میشم اگه خواست بازم قلدربازی دراره از npt خارج و دستور ساخت بمب اتم را علانا" صادر میکنم چون بعنوان یه مهندس مکانیک بهتون میگم کارخیلی آسونیه

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستقیما" با اوباما واردگفتگو میشم اگه خواست بازم قلدربازی دراره از mpt خارج و دستور ساخت بمب اتم را علانا" صادر میکنم چون بعنوان یه مهندس مکانیک بهتون میگم کارخیلی آسونیه
اون npt هستش حالا که خیلی اسونه اسمش رو هم یاد بگیری زودتر میتونی درستش کنی
حالا گیرم که بمب اتم ساختی (تازه میشی یه چی در حد کره شمالی) چه سودی واس ملت داره؟؟؟ کدوم نون رو تو دامن این مردم بدبخت بینوا فقیر گرسنه میذاری؟؟؟ با یه بمب اتم میشه 14 میلیون زیر خط فقر رو بالا کشید؟؟؟

• Like
واکنش ها: Sarp

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.....

.....

اون npt هستش حالا که خیلی اسونه اسمش رو هم یاد بگیری زودتر میتونی درستش کنی
حالا گیرم که بمب اتم ساختی (تازه میشی یه چی در حد کره شمالی) چه سودی واس ملت داره؟؟؟ کدوم نون رو تو دامن این مردم بدبخت بینوا فقیر گرسنه میذاری؟؟؟ با یه بمب اتم میشه 14 میلیون زیر خط فقر رو بالا کشید؟؟؟
حالا m نشد n " واسه هم شهریهای ما که که درجواب هرخواسته ای بهمون گفتن ای دلاوران ای غیرتمندان ای شجاعان ای پاسداران این مرزوبوم و.... این مطلب بهتره چون شاید کاری گیرمون بیاد!!!!!!!!!!!!!!!!;)

electricalpapa

عضو جدید
اول از همه بودجه تحقیقاتی کشور رو چند برابر میکنم.
بودجه صنعتی رو افزایش میدم.
لوایحی به مجلس ارائه میکنم که پیشرفت صنعتی رو تسهیل کنند.
مراکز علمی و دانشگاهی کشور رو که به شدت مورد بی توجهی قرار گرفتند رو فعال میکنم و تمام بار مشاوره ای دولت رو به این مراکز علمی و تحقیقاتی واگذار میکنم(حتی بدون مشورت با اونها آبم نمیخورم).
ارتباط مراکز علمی با مراکز اصلی تصمیم گیری سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه میشند شک نکنید.
علم و دانش راهگشا هستند و اگر به اونها اعتماد کنید کلید موفقیت در دستان شماست.
ایمان داشته باشید........

katiba

عضو جدید
موی عروسك آزاد
پر شاپرك آزاد
گوشواره های گیلاس
از پشت عینك آزاد
لحظه تردید آزاد
آواز تبعید آزاد
از چهل ستون و بیستون
تا تخت جمشید آزاد

پیرهن گلدار آزاد
خنده بسیار آزاد
گیس بافته چهل گیس
چون سیم گیتار آزاد
زنگ نقاشی آزاد
هرجوركه باشی آزاد
بر كاغذ و بر دیوار
هر چی نوشتی آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما ها هم واسه ملت کاری نمی تونید بکنید .

paeeizan

اخراجی موقت
اگه من رييس جمهور شدم ....
.
.
.
همه پيرمردها رو از سركار اخراج ميكردم و دستور ميدادم همه جوان ها بروند جاي آنها سركار كه بعدش بتونن ازدواج كنند !!!!....
.
.
.
.
بعدش تعرفه گمركات رو 3% ميكردم كه ماشين هاي خارجي به قيمت واقعي به ايران وارد بشوند و همه جوان ها آرزو به دل اين ماشين هاي مدل بالا نمونند ......

Lu30Fer

عضو جدید
پیشاپیش فرارسیدن تاپیک بنده از شما عذرخواهی مینمایانیمنممنن.
با وجود مردمانی احمق و بی زبان چون این مردمان
هرکاری دلم می خواست می کردم میکردم می کردم میکردم ...
بازم گیر کرد.:w40::w40::w40::w40:

tur

عضو جدید
من که اصلا حاضر نیستم 1 ساعتم رئیس جمهور بشم
چون نمیخوام کسی پشت سرم بد بگه!

a.javad12

عضو جدید
واقعاً ما ادما تا به یه جایی بالا تر از حد معمول خود میرسیم دچار سردر گمی میشیم(ناخوداگاه)

اگه من بشم رییس جمهور ، این پول گاز و نفت بی زبونی که از زیر پای ما بوشهریا داره میره و با منت( 30 ساله که همین وضعیته) یه چیزی پرت میکنن سمتمون، رو سر و سامون میدادم و راهکاری برای جدا شدن استان بوشهر و تبدیل ان به کشوری مستقل اونم اسلامی تلاش میکردم_تصور کنید بوشهر از ایران جدا بشه ، همه چی داره : نیروگاه اتمی ، جزیره پر از نفت خارک ، بزرگترین فازهای گازی جهان.....

اگه این صورت میگرفت خواب راحتی میرفتیم... امیدواریم!!

بالا