دوچرخه سواری برای دختر؟؟؟؟؟؟؟موافقان مخالفان

joline

عضو جدید
ممنونم از صداقتتون.
شیکتر ؟؟؟

چرا شیکتر به نظر میاد؟؟؟به نظرتون شیکتر همون زیباتر و جذاب تر از نگاه ما مردها نیست؟؟؟چه چیزی باعث شده شیکتر و جذاب تر به نظر برسه؟؟؟
نه از نگاه شما مرد ها زیبا تر و جذاب تر هستش از نگاه ما خانوما مناسب و از نگاه مرد های غیر ایرانی هم مناسب فکر کنم هستش
تازه خیلی هم خوشگله
راستی خواهش میکنم بابت صداقتم

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید.اخه خیلی از دوستان بحث رو کلی کردن و به اینکه چرا ورزش زنان اینجوره و تو دنیا اونجوره. ما هم مناسب دیدیم که جواب بدیم.
با عرض معذرت.

درسته خوب دیگه تو کشورای خارجی اون طوره تو کشور ما هم این طور نوع فرهنگ ها توی هر کشوری فرق میکنه

joline

عضو جدید
از نظر اسلام کلا هر گونه ورزشی برای زنان سبک و زشته نامه های اعتراضی مراجع درباره تیم فوتبال زنان نمونشه؛ با وجود اینکه زنان تیم ایران با لباس های گشاد و کلاه توی اون گرما میدوییدند و عرق میریختند(شرط میبندم زجری که تو این لباس این بندگان خدا کشیدند توی آتش جهنم نمیکشیدند) علما نامه نوشتند با این عنوان : بانوان ورزشكار ناموس فاطمه زهرا را
در مقابل مردان كافر نمايش دادند!

حالا شما بیاید به اینها بگید دوچرخه سواری برای یک زن زشت نیست، فرهنگشون اینه دیگه نمیشه کاریش کرد، همه جای دنیا از زنان وکیل و وزیر تا زنان خانه دار دوچرخه سواری میکنند و ورزش میکنند نه چیزی ازشون کم میشه نه یک انسان بی شعوری تحریک میشه، به هر حال ندید پدید کم نداریم اینجا این هم مزید بر علته.
از نظر اسلام اینطور نیست از نظر بعضی ایرانی های مسلمان اینطوریه

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه چه ايرادي داره

البته از لحاظ پزشكي ، همان طور كه توي پست 2 دوستمون توضيح داد ايراد داره

البته چرخ مخصوص زنان داريم (جهت اطلاع) ، يكم حالتش و ارتفاع زين چرخ فرق داره ، يك جور خاصه

اما از لحاظ فرهنگي به نظر من اصلا ايراد نداره

توي شهر ما كه دخترا سوار ميشن ، خيلي هم عادي

تازه زن ها هم سوار ميشن ( البته بيشتر توي شب كه خيابون ها خلوته) شباي تابستون تو شهر ما يك چرخ بزني زن ها رو ميبيني كه دوچرخه سواري ميكنن خيلي هم عاديه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما بیاید به اینها بگید دوچرخه سواری برای یک زن زشت نیست، فرهنگشون اینه دیگه نمیشه کاریش کرد، همه جای دنیا از زنان وکیل و وزیر تا زنان خانه دار دوچرخه سواری میکنند و ورزش میکنند نه چیزی ازشون کم میشه نه یک انسان بی شعوری تحریک میشه، به هر حال ندید پدید کم نداریم اینجا این هم مزید بر علته.

جوابتون رو به حرفهای سب بلاتر رئیس فیفا میدم:

کسیکه در سال ۲۰۰۴ اعلام کرده بود زنان فوتبالیست باید با شورت‌های ورزشی اندامی تنگ به میدان بیایند تا محبوبیت این ورزش افزایش یابد.

بلاتر گفته بود: شورت‌های تنگ‌تر حس زنانه‌ و جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند.

• Like
واکنش ها: root

پيرمرد فروم

عضو جدید
نه از نگاه شما مرد ها زیبا تر و جذاب تر هستش از نگاه ما خانوما مناسب و از نگاه مرد های غیر ایرانی هم مناسب فکر کنم هستش
تازه خیلی هم خوشگله
راستی خواهش میکنم بابت صداقتم
از نگاه شما رو كه نميدونم اما از نگاه ما ......... ديگه
نگاه ايراني و غير ايراني نداره شهوت و چشم چروني عادت پذير نيست خيلي هم حرف بي سر و تهي هست كه اگه بگن عادت كردند
خدا بهتر ميدونه يا بندش ! ........... بحث كش دار ميشه چون شاخه شاخه ميشه پس لطف ميكنيد براي جواب كاملتر به www.pasokhgoo.ir
رجوع ميكنيد جواب ميگيريد
با تشكر

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم
بهتر دیگه من این بحث رو ادامه ندم ممکنه یه چیزی بگم سایت ***** بشه:دی

چه دل پري داري

بيا شهر ما هر ورزشي دوست داري برو

از كشتي تا كاراته و شنا ، توي خيابون هم دوچرخه سواري كن

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر اسلام کلا هر گونه ورزشی برای زنان سبک و زشته نامه های اعتراضی مراجع درباره تیم فوتبال زنان نمونشه؛ با وجود اینکه زنان تیم ایران با لباس های گشاد و کلاه توی اون گرما میدوییدند و عرق میریختند(شرط میبندم زجری که تو این لباس این بندگان خدا کشیدند توی آتش جهنم نمیکشیدند) علما نامه نوشتند با این عنوان : بانوان ورزشكار ناموس فاطمه زهرا را
در مقابل مردان كافر نمايش دادند!

کسی با ورزش مخالف نیست
به نظر شما ورزش فقط با دوچرخه بیرون رفتنه
بوستانهایی داخل شهر هستن برای خانومها که اونجا هم میشود ورزش کرد
یا دوچرخه ثابت داخل منزل
این از ورزش دوچرخه سواری

یه موقع گفتن فوتبال برای خانوما ازاد
رفته رفته با یه تیم مرد فوتبال بازی کردن
ایا اینجا اسلام فدای خواهشهای نفسانی نشد

کسی با ورزش مخالف نیست
اما اگر ما یک مسلمانیم باید ببینیم خدا از ما چه چیز خواسته:
دچرخه سواری در عموم یا سلامتی
پاکدامنی وحیا یا...

joline

عضو جدید
ورزش فقط با دوچرخه بیرون رفتن نیست ولی اون هم یک علاقست که دخترا دوست دارن ولی متاسفانه......

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه چه ايرادي داره

البته از لحاظ پزشكي ، همان طور كه توي پست 2 دوستمون توضيح داد ايراد داره

البته چرخ مخصوص زنان داريم (جهت اطلاع) ، يكم حالتش و ارتفاع زين چرخ فرق داره ، يك جور خاصه

اما از لحاظ فرهنگي به نظر من اصلا ايراد نداره

توي شهر ما كه دخترا سوار ميشن ، خيلي هم عادي

تازه زن ها هم سوار ميشن ( البته بيشتر توي شب كه خيابون ها خلوته) شباي تابستون تو شهر ما يك چرخ بزني زن ها رو ميبيني كه دوچرخه سواري ميكنن خيلي هم عاديه
شهرتون؟؟:D

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
ورزش فقط با دوچرخه بیرون رفتن نیست ولی اون هم یک علاقست که دخترا دوست دارن ولی متاسفانه......
من هم خیلی علایق دارم که توی کشورای دیگه ازاده تازه شاید بهت پولم بدن
اما خدا این اجازه رو نمیده
یک سوال: ایا ما هر کاری مایل هستیم میتونیم انجام بدیم؟
فکر نمیکنم

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز

تعجب كرديد ؟؟؟؟

تازه ما دختراي قهرمان هم زياد داريم

كلي مقام كشوري و حتي يكي از دختراي شهرمون توي تيم ملي دو و ميداني هست

هر سال هم واسشون جشن ورزشي ميگيريم و ازشون تقدير ميكنيم

joline

عضو جدید
من هم خیلی علایق دارم که توی کشورای دیگه ازاده تازه شاید بهت پولم بدن
اما خدا این اجازه رو نمیده
یک سوال: ایا ما هر کاری مایل هستیم میتونیم انجام بدیم؟
فکر نمیکنم
چرا پای خدا رو میکشی وسط؟؟؟؟
خدا اینقدر مهربونه که دوست نداره بنده هاش اذیت بشن ولی باز هم متاسفانه به جای برداشت اخلاقی به ظاهر قضیه نگاه میکنن حجاب حجاب حجاب

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعجب كرديد ؟؟؟؟

تازه ما دختراي قهرمان هم زياد داريم

كلي مقام كشوري و حتي يكي از دختراي شهرمون توي تيم ملي دو و ميداني هست

هر سال هم واسشون جشن ورزشي ميگيريم و ازشون تقدير ميكنيم

نه تعجب چیه خیلیم خوشحال شدم منظورم اسم شهرتون بود

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا اینقدر مهربونه که دوست نداره بنده هاش اذیت بشن ولی باز هم متاسفانه به جای برداشت اخلاقی به ظاهر قضیه نگاه میکنن حجاب حجاب حجاب
پای خدا رو میکشونم وسط چون فکر میکنم بنده ی همون خدا هستم
بلی خدا مهربونه

من نمیدونم خدا اینکارو میپسنده یا نه یا به چه طریق این کارو میپسنده؟
ولی من اگر بخوام ببینم رفتارم درسته یا نه فکر میکنم اگه امام زمان سرزده بر من وارد بشه خجالت زده میشم یا نه؟؟
من میتونم درحال تفکر باشم یا پای تلوزیون...!

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تعجب چیه خیلیم خوشحال شدم منظورم اسم شهرتون بود

هان :) اشتباه فهميدم

كلي خوشحال شدم پس عجب شهر با فرهنگي داريم

جنوب غربي استان مركزي . 30 كيلومتري اراك ، شهر شازند

اسمش رو شنيدي ؟؟؟

شهر ما بيشتر با كارخونه هاش معروفه

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابتون رو به حرفهای سب بلاتر رئیس فیفا میدم:

کسیکه در سال ۲۰۰۴ اعلام کرده بود زنان فوتبالیست باید با شورت‌های ورزشی اندامی تنگ به میدان بیایند تا محبوبیت این ورزش افزایش یابد.

بلاتر گفته بود: شورت‌های تنگ‌تر حس زنانه‌ و جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند.

این حرف رو برای امثال شماها تو کشورهای جهان سومی زده نه برای کسانی که توی اروپا و امریکا از هرگونه لذت جنسی برخوردارند. و اونجوری که شما زنان رو در کوچه و خیابان و جاهای دیگه دید میزنید دید نمیزنند.

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسمش رو شنيدي ؟؟؟

نه اولین بارمه چه اسم خوشگلی داره معنیش چیه؟؟؟؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز مثل اینکه منطقی نمیخواهید فکر کنید.
من که خواستم به شما بفهمونم که باطن قضیه میتونه چی باشه.
چرا پس هی ظاهر ظاهر میکنید؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی با ورزش مخالف نیست
به نظر شما ورزش فقط با دوچرخه بیرون رفتنه
بوستانهایی داخل شهر هستن برای خانومها که اونجا هم میشود ورزش کرد
یا دوچرخه ثابت داخل منزل
این از ورزش دوچرخه سواری

یه موقع گفتن فوتبال برای خانوما ازاد
رفته رفته با یه تیم مرد فوتبال بازی کردن
ایا اینجا اسلام فدای خواهشهای نفسانی نشد

کسی با ورزش مخالف نیست
اما اگر ما یک مسلمانیم باید ببینیم خدا از ما چه چیز خواسته:
دچرخه سواری در عموم یا سلامتی
پاکدامنی وحیا یا...
دوچرخه سواری و ورزش قهرمانی همیشه مورد انتقاد بزرگان شیعه بوده، من نمیفهمم چرا زنی که دوچرخه سواری میکنه باید در کشور ما یک فرد بی حیا باشه ولی جاهای دیگه این جور نباشه، رابطه بین دوچرخه سواری و پاکدامنی رو شما چه جوری تفسیر کردید که این جرف رو میزنید؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرف رو برای امثال شماها تو کشورهای جهان سومی زده نه برای کسانی که توی اروپا و امریکا از هرگونه لذت جنسی برخوردارند. و اونجوری که شما زنان رو در کوچه و خیابان و جاهای دیگه دید میزنید دید نمیزنند.

واقعا چه جواب منطقی!.ممنون.واقعا ممنونم!!!!

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله انوخ شما با چندتا از اون اقایون اروپایی و امریکایی رابطه داشتی؟؟؟؟
توی فیلمهاشون که چیزه دیگه ای میبینیم
فیلم یک ایالت نشات گرفته از فرهنگشونه

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اسمش رو شنيدي ؟؟؟

واقعا شهر با فرهنگی دارید البته اسم شهرتون قشنگ و جالبه

Goonay

عضو جدید
نظر من اینه ک به خاطر شان اجتماعی زن بهتره ک تو خیابون با دوچرخه نره.من خودم ی دخترم و وقتی سنگینی نگاه پسری روم میوفته واقعا بدم میاد.
اما خوب.من خودم هر روز صبح تو هوای خیلی قشنگ و پاک صبح میرم دوچرخه سواری دور شورابیل.قبل ساعت 8 هم برمیگردم.
همه جور آدمی میان.پیاده روی یا دوچرخه سواری.اونجا عادیه.کسی با کسی کاری نداره.اما تو خیابون من مخالفم.

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من اینه ک به خاطر شان اجتماعی زن بهتره ک تو خیابون با دوچرخه نره.من خودم ی دخترم و وقتی سنگینی نگاه پسری روم میوفته واقعا بدم میاد.
اما خوب.من خودم هر روز صبح تو هوای خیلی قشنگ و پاک صبح میرم دوچرخه سواری دور شورابیل.قبل ساعت 8 هم برمیگردم.
همه جور آدمی میان.پیاده روی یا دوچرخه سواری.اونجا عادیه.کسی با کسی کاری نداره.اما تو خیابون من مخالفم.

افرین همینه خود من شبا از ساعت 10 تا 11 دوچرخه میرونم اونم تو کوچمون البته نه تنها با برادرم