دوستان بهترین برند گوشی به ننظر شما چیه؟

ilia.azimi

کاربر فعال
هرکس سلیقه ای داره
ولی من واسه خودم تحقیق کاملی داشتم سامسونگ خرابی قطعاتش کولاک کرده کجاش بهترینه؟؟؟نه طراحی شکیلی داره نه دوام اگه به صفحه نمایش amoledافتخار میکنه اونم بعد از مدتی زرد میشه
سونی خوبه ولی بعد از مدتی سرعتش افت پیدا میکنه ولی بازم خوبه
اپل عالیه از هر نظر ولی مقرون به صرفه نیست
htc1 خیلی خوبه lg محشره بخصوص g2 و nexus4 هم قطعات عالی پشتیبانی خوب قیمت مناسب
در ضمن huawei هم پیشرفت عالی داشته;)

jentle man

عضو جدید
الن نمیشه گفت برند باید ببینی کاری میخوای داره اوگوشی یا فلت یا تبلت
اینا مهم نه برند

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
هرکس سلیقه ای داره
ولی من واسه خودم تحقیق کاملی داشتم سامسونگ خرابی قطعاتش کولاک کرده کجاش بهترینه؟؟؟نه طراحی شکیلی داره نه دوام اگه به صفحه نمایش amoledافتخار میکنه اونم بعد از مدتی زرد میشه
سونی خوبه ولی بعد از مدتی سرعتش افت پیدا میکنه ولی بازم خوبه
اپل عالیه از هر نظر ولی مقرون به صرفه نیست
htc1 خیلی خوبه lg محشره بخصوص g2 و nexus4 هم قطعات عالی پشتیبانی خوب قیمت مناسب
در ضمن huawei هم پیشرفت عالی داشته;)
مرسی بابت راهنمایی مفیدتون :|
میشه دقیقا بگین این آمار رو از کجا آوردین که سامسونگ خرابی قطعش بالا بوده ؟!
صفحه نمایش AMOLED بعد مدتی زرد میشه !؟ :biggrin:
چه اطلاعات درست و دقیقی ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilia.azimi

کاربر فعال
مرسی بابت راهنمایی مفیدتون :|
میشه دقیقا بگین این آمار رو از کجا آوردین که سامسونگ خرابی قطعش بالا بوده ؟!
صفحه نمایش AMOLED بعد مدتی زرد میشه !؟ :biggrin:
چه اطلاعات درست و دقیقی ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما با این تعصبی که به سامسونگ داری ظاهرا سفیر سامسونگ تو ایرانی :biggrin:
1کم چشاتو واکنی میفهمی ضمن اینکه عزیزم من کارم وارد کردن جنس از دبی هست گوشی هم کم و بیش تو کارشم محض اطلاعتون...
دوستانی که قصد خرید دارید نه به حرفای من اعتماد کنید نه دیگر دوستان متعصب برید از تعمیرکارای معتبر و با سابقه شهرتون بپرسید بیشترین خرابیا برا کدوم برند هست ببینید چی بهتون میگن

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
الن نمیشه گفت برند باید ببینی کاری میخوای داره اوگوشی یا فلت یا تبلت
اینا مهم نه برند

دقیقا! اکثر برندا چون حالت رقابتی پیدا کردن، خوبن.

(حتی جی ال ایکس! دی: گوشی جدیداش آسفالت 8 اجرا می کنه! :surprised:)

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من هیچی ایرانی نمیخرم
هرچی خریدم جنس خوب نبوده
پول به جنس ایرانی بدی انگار ریختی سطل ذباله
حالا جی ال ایکسش که شوخی بود، ولی جدا الآن خیلی از برندا خوبن آدم دقیق باید ببینه چی می خواد از گوشی، دوربین، ضد آب بودن، صفحه نمایش و...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
شما با این تعصبی که به سامسونگ داری ظاهرا سفیر سامسونگ تو ایرانی :biggrin:
1کم چشاتو واکنی میفهمی ضمن اینکه عزیزم من کارم وارد کردن جنس از دبی هست گوشی هم کم و بیش تو کارشم محض اطلاعتون...
دوستانی که قصد خرید دارید نه به حرفای من اعتماد کنید نه دیگر دوستان متعصب برید از تعمیرکارای معتبر و با سابقه شهرتون بپرسید بیشترین خرابیا برا کدوم برند هست ببینید چی بهتون میگن
حاضرم شرط ببندم به اندازه یه بچه 2 ساله هم از گوشی حالیت نمیشه !
تو وارد کننده ای هرچی هستی به من ربطی نداره ! تنها چیزی که میدونم اینه که همونقدر از موبایل و متعلقاتش سر در میاری که بقال سر کوچمون از گیرباکس اتوماتیک سر در میاره ...
هروقت تونستی درک کنی صفحه نمایش Super AMOLED اصن چی هست اون موقع بیا با هم بحث میکنیم . واقعا این که صفحه نمایش امولد بعد مدتی زرد میشه رو از کجا در آوردی ؟!
تعمیرکارا میدونن صفحه نمایش AMOLED چی هست و چطوری ساخته شده و تکنولوژیش چیه ؟! :biggrin:

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
به نظر بنده سامسونگ و سپس اچ تی سی

u2u4u

عضو جدید

به نظر من آیفون به خاطر سیستم عامل بی نظیر و کیفیت ساخت و امنیت بسیار بالا بهترین گزینه است.من تموم کارتای بانکیم را با خیال راحت با آیفون انجام میدم اما با گوشی اندرویدی جرات چک میل هم ندارم.امنیت تو سیستم عامل موبایل فاکتور بسیار مهمیست.
امروز تو بازار ایران میشه یه 4s را با ۱۳۰۰ خرید که نسبت به خیلی گوشیا واقعا می ارزه و گرون هم نیست.اما اگه به هر دلیلی آیفون نمی خواید،پیشنهاد من htc هست.پیشنهاد الکی هم نیست دیده و سنجیده می گم.دلایل:
کیفیت ساخت و مواد عالی و طراحی بسیار شیک حتی در مدلهای ارزون.رابط کاربری زیبا و خوب.البته یه عده از باطریاش ایراد می گیرن و گاهی هم سوتیهای کیفیتی داده.lg g2 را خیلی تعرفش را می کنن.خودم بررسیش نکردم.

jentle man

عضو جدید
به نظر من آیفون به خاطر سیستم عامل بی نظیر و کیفیت ساخت و امنیت بسیار بالا بهترین گزینه است.من تموم کارتای بانکیم را با خیال راحت با آیفون انجام میدم اما با گوشی اندرویدی جرات چک میل هم ندارم.امنیت تو سیستم عامل موبایل فاکتور بسیار مهمیست.
امروز تو بازار ایران میشه یه 4s را با ۱۳۰۰ خرید که نسبت به خیلی گوشیا واقعا می ارزه و گرون هم نیست.اما اگه به هر دلیلی آیفون نمی خواید،پیشنهاد من htc هست.پیشنهاد الکی هم نیست دیده و سنجیده می گم.دلایل:
کیفیت ساخت و مواد عالی و طراحی بسیار شیک حتی در مدلهای ارزون.رابط کاربری زیبا و خوب.البته یه عده از باطریاش ایراد می گیرن و گاهی هم سوتیهای کیفیتی داده.lg g2 را خیلی تعرفش را می کنن.خودم بررسیش نکردم.
ایفون باگ امنیتی داره کی گفته امنیت بالای داره داره پول برندشو میگیره

u2u4u

عضو جدید

هر چیز دیجیتالی تو این دنیا باگهای امنیتی پیدا میکنه دوست عزیز و این حرف نسبیست.روی امنیت آیفون حساسیت خیلی بالایی وجود داره برا همین باگهاش زود مشخص میشن.هیچ آیفونی ویروسی نمیشه.هیچ نرم افزار جاسوسی و دزدیدن کلمه عبوری برای آیفون وجود نداره چون در آیفون حوزه اختیار و فعالیت هر اپ کاملا محدود و مشخصه.در سوی دیگه هر روز صدها ویروس و بدافزار اندرویدی در حال تولید شدنند.شما یه سرچ بزنید...

u2u4u

عضو جدید

سیستم عامل آیفون به همین دلایلی که گفتم فوق العاده روان و پایداره.اکوسیستم آیفون بی نهایت عالی و اورگانایز شده است و استانداردهای بی نظیری داره.باور کنید آیفون پول برندش را نمیخوره و واقعا کاربردی و به درد بخوره.به نظر من جدای از مشخصات گوشی سیستم عامل خالیش حداقل یک میلیون تومن به ارزشش اضافه میکنه.من با خیلی گوشیا کار کردم.از سیمبین بگیر تا اندروید اما این آیفون لعنتی بدجوری اسیرم کرده

jentle man

عضو جدید
سیستم عامل آیفون به همین دلایلی که گفتم فوق العاده روان و پایداره.اکوسیستم آیفون بی نهایت عالی و اورگانایز شده است و استانداردهای بی نظیری داره.باور کنید آیفون پول برندش را نمیخوره و واقعا کاربردی و به درد بخوره.به نظر من جدای از مشخصات گوشی سیستم عامل خالیش حداقل یک میلیون تومن به ارزشش اضافه میکنه.من با خیلی گوشیا کار کردم.از سیمبین بگیر تا اندروید اما این آیفون لعنتی بدجوری اسیرم کرده
شما عشق ایفونین اینجور باشه بلک بری از ایفون خیالی بهتر

u2u4u

عضو جدید

بله دوست عزیز.بلک بری هم خیلی خوبه.اما آیا این همه اپ عالی که برای آیفون هست بلک بری هم داره؟آیا این امکانات را داره؟بلک بری اشتباهات بدی تو دو سه سال اخیر کرد و الان تو آستانه تعطیلیه.شاید در آینده نوکیا و ویندوز فون رقیب خوبی برای آیفون بشن ولی در حال حاضر آیفون بی رقیبه.شک نکنید

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس يعني آيفون هديه مناسبي براي روز زن مي باشد از نظر شما؟؟

u2u4u

عضو جدید

تجربه بی نظیر و تکرار نشدنی توی دنیای هوشمند.اگر یاد بگیرید از امکاناتش استفاده کنید دل کندن ازش غیر ممکنه.به نظر من بله بهترین هدیست.درود بر تمام زنان آزاد اندیش و بزرگوار

u2u4u

عضو جدید

علاقه بی دلیل نیست.چشم بسته هم نیست.آدم به چیزای خوب علاقه پیدا میکنه، به چیزای عالی علاقه خاص پیدا میکنه!

بالا