دوره آموزش pmbok مناسب با اساتید مجرب

marziehjoda

عضو جدید
سلام دوستان برای کار خودم تو شرکت خیلی سریع دنبال یک دوره آموزش pmbok با اساتید مجرب هستم
آیا شما جای مناسبی برای این منظور سراغ دارید؟
دو تا از دوستام موسسه مدیریت پروژه آریانا رو توصیه کردن که در سایتش دیدم تقریبا هر دو ماه یکبار این دوره رو به شکل عمومی برگزار می کنه.
آیا از دوستان فرد دیگری در دوره های این موسسه شرکت کرده یا نه ؟
ممنون می شم راهنمایی کنین

Boruziniyat

عضو جدید
سلام دوستان برای کار خودم تو شرکت خیلی سریع دنبال یک دوره آموزش pmbok با اساتید مجرب هستم
دو تا از دوستام موسسه مدیریت پروژه آریانا رو توصیه کردن که در سایتش دیدم تقریبا هر دو ماه یکبار این دوره رو به شکل عمومی برگزار می کنه.
ممنون می شم راهنمایی کنین

شاید این دوره ها تو این موسسه تا حدودی گرانتر از بقیه موسسات باشه ولی به دلیل تعدد کلاسهای آموزشی اساتید با تجربه ای دارند. یک سری هم به سایت موسسه مدیریت پروژه پارس بزن.
http://www.parspmi.com/

hurra

عضو جدید
دوره های pmbok - primavera-msp با تدریس مهندس خرادپور تو مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک رو پیشنهاد میکنم

ali_rrch

عضو جدید
دوستان سلام. اگه بخواهیم دوره pmbok رو بگذرونیم و مدرک بین المللی اون رو داشته باشیم ؛ چه پیشنهاد هایی دارید؟
با سپاس

alireza 68

عضو جدید
دوستان سلام. اگه بخواهیم دوره pmbok رو بگذرونیم و مدرک بین المللی اون رو داشته باشیم ؛ چه پیشنهاد هایی دارید؟
با سپاس
منظورت از پیشنهاد چیه دوست من
خوب شرکت های مختلفی هستند که این دوره رو برگزار میکنند
هرکی با قیمت خاص خودش
کم هم نیستن بیش از 10 تا شرکت میتونی پیداکنی که این دوره رو برگزار میکنند

Pouneh-sn

عضو جدید
مهندس واحدی دیز از موسسه رستاک تدریس و علمش حرف نداره.
QUOTE=marziehjoda;4981020]سلام دوستان برای کار خودم تو شرکت خیلی سریع دنبال یک دوره آموزش pmbok با اساتید مجرب هستم
ممنون می شم راهنمایی کنین[/QUOTE]