دوران مدرسه=بهترین تقلبی که کردی...

amir.18.99

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید...

تو این تاپیک خواستم یادی از خاطرات کنیم ...

شیطنتهای مدرسه=تقلب

فکر نمیکنم کسی از ماها تو دوران مدرسه تقلب نکرده باشه..

پس هر کی تقلب کرده تعریف کنه...

amir.18.99

عضو جدید
اول خودم شروع میکنم.....
یادمه یه روز داشتیم با میز جلوییم که کنار دیوار کلاس بودیم تقلب میکردیم..
روش ما این بود..
زنگ قبل از امتخان کاغذ پاره میکردیم تا هر سوالیو که نمیدونیستیم رو رو کاغذ بنویسیم..
کاغذارو که میخواستیم به هم بدیم از زیر میز دست به دست میکردیم..
من داشتم کاغذو از زیر میز میگرفتم که یه نفر از ردیف وسط ما رو دید رفت در گوشه اقا گفت ما دوتا داریم تقلب میکنیم..
اقا کاغذم دست من بود...نمیدونستم چیکار کنم دست و پام سست شده بود... اقا بلند شد گفت کدوم دوتا دارن تقلب میکنن؟؟؟؟؟؟
اومد سمت ما دوتا لوله بخاری زیر که چسبیده بود به دیوار کمک من کرد البته شانس اوردم.. کاغذو شانسی انداختم زمین رفت بین لوله و دیوار...
اقا هم نفهمید هر کجا رو گشت پیداش نکرد..
خلاصه خیلی شانس اوردم...

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دبیرستان که بودم امتحان زیست داشتم خودم و دوستمم هیجی نخونده بودیم رفتیم میز اخر نشیتیم و کتابا تو جامیز و شروع کردیم جواب سوال پیدا کردن یه سوال من پیدا میکردم ی سوال اون
اخرشم شدم 19.5
خیلی هم حال داد خخ :D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا من اصن تو دوران مدرسه تقلب نمیکردم ولی تو دانشگاه خیلی
.
.
.
یه روز یه امتحان خیلی سخت داشتم استاد زیاد چیزی درسمون نداد میگف خودتون بخونید

خلاصه منم کتابو تا اونجا که تونستم خوب خوندم اما چون پیام نور بودم امتحانا سراسری بودن امتحان هم تمامن تستی بود

شب قبل امتحان چنتا نمونه سوال از نت گرفتم که مثلا بشینم بخونم ... اینقد خسته بودم خودم نمیدونم چی حل کردم

شانسی که اوردم فقط صورت سوالا یادم مونده بود..

خلاصه صبح رفتم سر جلسه از شانس بد من هرچی که خونده بودم از کتاب هیچی نیومده بود :|

همش اون سوالاتی که شب خونده بودم اومده بود بدون تغییر... حالا هرچی میخام یادم بیاد من چی حل کردم نشد که نشد

اخرش گفتم اینطوری فایده نداره نت گوشیمو فعال کردم سر جلسه رفتم تو اون وبسایتی که سوالات رو دانلود کرده بودم

پاسخ نامه رو سیو کردم و سوالاتو تطبیق میدادم هرکدوم که شبیه هم دیگه بودن جوابای درستشو تیک میزدم

فقط خدا بهم رحم کرد تو اون سالن بزرگ که کلی دوربین مدار بسته و مراقب و دستگاه پارازیت داشت قسر در رفتم :w25:

اخرشم از اون درس نمره ی بالا گرفتم :دی

Autumn girl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هیچ وقت تقلب نمی کردم ولی تا دلت بخواد تقلب می رسوندم:D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تقلب رسون بودم ...دوران جاهلیت یادش بخیر:D
الانم کم پیش میاد بگیرم ...این ترم ابزارو مجبور بودم وگرنه می افتادم ...کلا بیننده ی تقلبم :(

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوره راهنماييمون يه رفيق خيلي صميمي داشتم كه زبانش در حد صفر بود ... البته منم اون موقع ها در حد 12 بودم ولي خب وقتي ميخوندم نمره م خوب ميشد:)

خلاصه امتحان زبان بود (يادم نيست ثلث بود يا ترم!!) ولي خلاصه طبق معمول بقيه درسايي كه بلد نبود همه ي سؤال ها رو توي يه برگه براش نوشتم و دادم بهش!!

هفته بعد كه معلم برگه ها رو ميداد مال من رو داد و گفت 17.25!! (دقيقا همون موقع زدم تو پيشونيم... :cry:) بعد هم برگه همه رو داد به جز رفيقم و گفت ما دو تا بريم دم در كلاس.... رفيقم هم شده بود 17.25 و تمام جواب هاي غلطش هم مثل من بود (يعني قبل از اينكه بهش بگم خودش يه كلمه هم ننوشته بود:razz:)...

خلاصه معلم مهربون لطف كرد و چون با پسرش دوست بوديم يه امتحان ديگه از رفيقم گرفت (كلي بهش ياد دادم تا شد 11.5) و به منم فقط گقت ديگه تقلب نكنيم...:smile: چقدرم كه ما گوش كرديم:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ترم پیش تخلب کردم:redface:
دفاع مقدس داشتم.یکی از همکلاسیامم با همون ستاد دفاع داشت ی کد دیگه
ی هفته پیش ازونا امتحان میانترم گرفته بود
روز امتحانمون اردو گذاشته بودن منم هیچی نخونده بودم.میخواستم از اردو برگشتیم بخونم:دی ک موقه برگشتن جاده بخاطر برف شدید بسته شد:|
من داشتم آه و ناله میکردم ک همون همکلاسیم گفت ازما امتحان گرفته و کتابو ازم گرفت و گفت چ سوالاتی داده
منم نشستم تو ماشین ک سوالاتو بخونم،استادمون ک واسه درس اون اردو رفته بودیم گفت بیکاری میخوای بخونی؟؟تقلب بنویس بره(دقیقا همین کلمات:D)
منم گفتم استاد برگه ندارم آخه:(
اونم یکی دوتا برگه آ4 بم داد.:redface::D منم تمام سوالاتی ک همکلاسیم گفته بود+جواباشونو نوشتم
عصر ک رفتم دیدم دقیقا همون سوالاتو داده.با کمی تغییر در متن اصلی همشونو کپی-پیست کردم و 20 شدم:cool:
اون برگه هایی هم ک از استادم گرفتمو روشون تقلبو نوشتم یادگاری نگه داشتم:redface:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوره راهنماييمون يه رفيق خيلي صميمي داشتم كه زبانش در حد صفر بود ... البته منم اون موقع ها در حد 12 بودم ولي خب وقتي ميخوندم نمره م خوب ميشد:)

خلاصه امتحان زبان بود (يادم نيست ثلث بود يا ترم!!) ولي خلاصه طبق معمول بقيه درسايي كه بلد نبود همه ي سؤال ها رو توي يه برگه براش نوشتم و دادم بهش!!

هفته بعد كه معلم برگه ها رو ميداد مال من رو داد و گفت 17.25!! (دقيقا همون موقع زدم تو پيشونيم... :cry:) بعد هم برگه همه رو داد به جز رفيقم و گفت ما دو تا بريم دم در كلاس.... رفيقم هم شده بود 17.25 و تمام جواب هاي غلطش هم مثل من بود (يعني قبل از اينكه بهش بگم خودش يه كلمه هم ننوشته بود:razz:)...

خلاصه معلم مهربون لطف كرد و چون با پسرش دوست بوديم يه امتحان ديگه از رفيقم گرفت (كلي بهش ياد دادم تا شد 11.5) و به منم فقط گقت ديگه تقلب نكنيم...:smile: چقدرم كه ما گوش كرديم:D
خب این دوستمون راجب زبان گفته بود بذارین منم یه خاطره از زبان بگم:

یادمه ترم اول دانشگاه بودم امتحان پایانی زبان انگلیسی داشتم

شماره صندلیم افتاده بود پیش ی دختره که نمیدونم رشته ش چی بود اما اونم امنتحان زبان داشت

حالا من که نشسته م جای خودم چپ دستم اون دختره دست راستی بود :)

یعنی برگه هامون میفتاد جلو چشم همدیگه دقیقا... بهش گفتم خانم امتحان چی داری گف زبان

منم گفتم ای بابا چکارش دارم سعی میکنم تقلب نکنم ولی حالا اگه لازم شد بهرحال ی کوچولو دیگه اشکال نداره :w25:

خلاصه امتحان شرو شد واستارت زدیم ... من رفتم جلو تا سوال 10 اینا اصن حواسم بهش نبود داره چکار میکنه

خوشبختانه سوالا اسون بودن چون خونده بودم سرمو بلند کردم دیدم دختر ماتش برده این شکلی ( :w05: ) گفتم چیزی شده؟ گف نخوندم هیچی بلد نیستم حتی یه دونه

گفتم خو نمیومدی سر جلسه .. غیبت میشد واست ( چون قانون پیام نور اینه) حالا که اومدی صفر میشی ... این نمیدونست اینطوریه بنده خدا مرده بود از ترس :d

بش گفتم وایسا تموم کنم پاسخ نامه رو میدم تیک بزن از روش ... خلاصه پاسخ نامه رو دادم بهش و خودمو مشغول کردم که مثلا دارم سوال حل میکنم :دی

خلاصه دختره امتحانشو داد و رفت منم 18 و خورده ای شدم ... فک کنم اونم مثه من شد... اما اخر سر لو رفتم رئیس حوزه پدرمو در اورد :|

گفتم خو گناه داشت میگف تو مگه وکیل مردمی :d

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
از مزیتهای شاگرد اولی اینه ک نزدیک امتحانات محترمو عزیز میشی
مثلا یکی از اقایون کلاسمون بامن کاردو پنیره اما آخر ترم درست قبل از امتحانات میاد عذرخواهی و طلب حلالیت و در ادامه:
روز امتحان تو ورودی اومد کنارم ی خانومم کنارش بود(امتحاناتمون تستی بود اکثرا)
گفت سلام.خوبید؟؟:)
من:| سلام
اون:ایشون همسرآینده من هستن:)
من::surprised:اها!! انشالا:D
اون:از سالن امتحان ک اومدید بیرون جوابارو تو ی برگه بنویسید بدید ب ایشون تا واسم اس کنه:)
من::surprised:اها!! انشالا:D فعلا:cool:
اون امتحانو تا دقیقه آخر نشستم سرجلسه:)
پ.ن:ترم پیش اون آقا شماره خودشو داد تا بعداز امتحان واسش جوابارو اس کنم!!ک خب مسلما نتیجه نداد این ترم این روشو پیاده کرد.منتظر ترم بعدی ام:D
پ.ن2:الان همه متوجه شدید شاگرد اولم یا بازم خاطره بگم؟؟؟:cool::D

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مزیتهای شاگرد اولی اینه ک نزدیک امتحانات محترمو عزیز میشی
مثلا یکی از اقایون کلاسمون بامن کاردو پنیره اما آخر ترم درست قبل از امتحانات میاد عذرخواهی و طلب حلالیت و در ادامه:
روز امتحان تو ورودی اومد کنارم ی خانومم کنارش بود(امتحاناتمون تستی بود اکثرا)
گفت سلام.خوبید؟؟:)
من:| سلام
اون:ایشون همسرآینده من هستن:)
من::surprised:اها!! انشالا:D
اون:از سالن امتحان ک اومدید بیرون جوابارو تو ی برگه بنویسید بدید ب ایشون تا واسم اس کنه:)
من::surprised:اها!! انشالا:D فعلا:cool:
اون امتحانو تا دقیقه آخر نشستم سرجلسه:)
پ.ن:ترم پیش اون آقا شماره خودشو داد تا بعداز امتحان واسش جوابارو اس کنم!!ک خب مسلما نتیجه نداد این ترم این روشو پیاده کرد.منتظر ترم بعدی ام:D
پ.ن2:الان همه متوجه شدید شاگرد اولم یا بازم خاطره بگم؟؟؟:cool::D

:surprised:

senior-expert

اخراجی موقت
سلام منم یه روش منحصر به فرد دارم صلاح نیست چیزی بگم

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روشای من منحصر ب فرد نیست ولی جواب میده ساده و مطمین :D

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا من اصن تو دوران مدرسه تقلب نمیکردم ولی تو دانشگاه خیلی
.
.
.
یه روز یه امتحان خیلی سخت داشتم استاد زیاد چیزی درسمون نداد میگف خودتون بخونید

خلاصه منم کتابو تا اونجا که تونستم خوب خوندم اما چون پیام نور بودم امتحانا سراسری بودن امتحان هم تمامن تستی بود

شب قبل امتحان چنتا نمونه سوال از نت گرفتم که مثلا بشینم بخونم ... اینقد خسته بودم خودم نمیدونم چی حل کردم

شانسی که اوردم فقط صورت سوالا یادم مونده بود..

خلاصه صبح رفتم سر جلسه از شانس بد من هرچی که خونده بودم از کتاب هیچی نیومده بود :|

همش اون سوالاتی که شب خونده بودم اومده بود بدون تغییر... حالا هرچی میخام یادم بیاد من چی حل کردم نشد که نشد

اخرش گفتم اینطوری فایده نداره نت گوشیمو فعال کردم سر جلسه رفتم تو اون وبسایتی که سوالات رو دانلود کرده بودم

پاسخ نامه رو سیو کردم و سوالاتو تطبیق میدادم هرکدوم که شبیه هم دیگه بودن جوابای درستشو تیک میزدم

فقط خدا بهم رحم کرد تو اون سالن بزرگ که کلی دوربین مدار بسته و مراقب و دستگاه پارازیت داشت قسر در رفتم :w25:

اخرشم از اون درس نمره ی بالا گرفتم :دی

ایول...

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من بیشتر به تقلبای نافرجام علاقه دارم:

دفعه اولی که برای دوستم (همونی که گفته بودم) همه سوالا رو نوشتم (یادم نیست چه امتحانی بود) شد 1صفحه و 3-4 خط... یعنی 3 تا از سوالا روپشت برگه نوشتم:)

بعد از امتحان رفیقم اومد بیرون دیدم خیلی خوشحال نیست... گفتم سوالا رو نوشتی؟
گفت آره... ولی فکر نکنم نمره م خوب شه... چند تاش رو بلد نبودم!!!

گفتم من که همه ش رو برات نوشته بودم:eek:

سریع دست کرد تو جیبش و کاغذ مچاله رو در آورد و ........................:w04:

بلههههههههههه.... درست حدس زدین... این همه سوال رو نوشته بودما !!! فقط طرف دوم بگه رو دیده بود!!:w06:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترم اخر یه درسی داشتم تا وسطای ترم هی استاد نداشتیم و کلاس برگذار نمیشد همش

وسطای ترم بالخره ی استاد برامون اوردن.. حدودا یک ماه خورده ای تا اخر ترم مونده بود

کتاب هم زیاد بود نزدیکای 18 فصل میشد ... استاد گف نمیرسم این همرو درس بدم که تا هرجا تونستم درس میدم

بقیه رو خودتون بخونید ی پروژه هم میدم که میانترم بالا بگیرید کارتون راحت بشه...

منم که حوصله خوندن نداشتم ترم اخر و درس؟ :d

ی خانمی تو کلاس بود اون تو این درس خیلی قوی بود برا بچه ها رفع اشکال میکرد کنفرانس میداد . ما :eek: :d

جلسه اخر کلاس قرار شد این خانم سر امتحان به همه تقلب برسونه حالا چطوری؟ ما ی روش داشتیم که بنیان گذارش خودم و چنتا از دوستام بودیم

ی ماشین حساب مهندسی میبردیم برا امتحانای تستی مثلا سوالات 1 تا 5 رو اینجور میزدیم گزینه های درست منظورمه 12343 مثلا این جواب های

درستن اگه سوالی بلد نبودیم صفر میذاشتیم که طرف بدونه من اینو بلد نیستم !

خلاصه روز امتحان شد شماره صندلی من اخر اخر بود ینی ینی باید به همه تقلب میرسید من تا اخرین نفر منتظر میموندم :(

خب سوالای که بلد بودم حل کردم و منتظر موندم نوبتم برسه :d دقیقا مثه صف نون سنگکی بود :دی

عاقا بالخره نوبتم شد ، ما: :w42: :d از خوشحالی ... زدم رو حافظه هی خالی بود چیزی سیو نبود خلاصه بد جوری ضد حال خوردم :w04:

بین راه دست یکی بش خورده بود پاک شده بود همش :w05:

عاقا منم شروع کردم شانسی تست زدن ... سرتونو درد نیارم اون روز فک کردم میفتم اصن امید نداشتم

روزی که نمرات اومد :w25: من از همه بیشتر شدم :دی

اون خانم سوالاتو درست نزده بود همه بچه ها با هم مثه هم گرفتن... فقط جوابای من باهاشون فرق داشته چنتا هم از شانسیا درست بودن بیشترم شد نمرم

بچه ها میگفتن کاش تو بهمون میرسوندی...گفتم پس چی فک کردید من ادم زحمت کشی ام :d

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار ترم تابستونی گرفته بودم .. ی کتاب حفظی تخصصی بود خوندمش و رفتم امتحان بدم...

پیش خودم فک کردم تنها کسی که این واحد برداشته منم :|

در ادامه:

رفتم دانشگاه یکی از دوستامو دیدم گف ئه یوسف اینجا چکار میکنی؟ :d گفتم خو اومدم امتحان بدم

ولی هرچی خوندم حس میکنم یادم رفته ... گف خو منم باهات امتحان دارم حسابی خوندم رو من حساب کن :d

بعدش من رفتم ی جای خلوت کتابمو در اوردم و شروع کردم مرور کردن ...این دوستمم کنار دستم بود :surprised:

حس کردم از چیزی تعجب کرده! گفتم چرا این شکلی شدی؟ :surprised: گف این چیه دستت؟ گفتم کتابه دیگه کور که نیستی:d

گف نه میدونم اما چه کتابیه؟ :surprised: گفتم خو الان امتحان داریم مثه اینکه حالت خوبه؟ :|

عاقا شما نگو بنده خدا رفته کتاب فروشی کتاب اشتباه خریده سه ماه تمام اونو خونده بود:w25:

ینی جای شما خالی اونروز اینقد خندیدم اشکم در اومد :w15:

اونم همش میگف بد بخ شدم رفت تمام زحمتام به باد رف:(

گفتم پاشو بریم خودم هواتو دارم..عاقا رفتیم سر جلسه اصن نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم که! :w15:

من هی میخندیدم اون هی از پشت لگد میزد :d که هوامو داشته باش ... عاقا دیگه :|

همه فهمیدن داریم تقلب میکنیم ... هر جوری بود بهش رسوندم و پاس شد دوستم :gol:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تقلب نه میدادم نه میگرفتم مستقل بودم دوران مدرسه فقط کتاب باز میکردم دوران دانشگاه دروغ چرا تقلب نکردم میخوندم:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا ما ی بار ی دوستی داشتیم یادش رفته بود انتخاب واحد کنه براش ی ترم مرخصی رد کردن :w25:

هر چی ما دنبال این دوستمون بودیم کسی ازش خبر نداشت که چرا نمیاد دانشگاه :|

بالخره از اینور و اونور جویا شدیم ... گفتن ی ترم مرخصیه !

گفتیم چی شده خدا بد نده؟! مریضی ؟ اتفاقی افتاده :|

گف نه این ترم یادم رف واحد بردارم مهلتش تموم شد مرخصی رد کردن برام :| :d

apz

عضو جدید
تقلب که زیاد بوده......
از دوران راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه....

ولی یکی از مجالس تقلب که خیلی خوش گذشت امتحان دینامیک ترم 3 بود که کل کلاس داشت تقلب میکرد...
شب قبل امتحان میخواستیم سوال بخونیم ی سوال سخت بود دوستم گفت حالشو ندارم بخونم منم گفتم پس همین سوال واسه امتحان میاد دوستم گفت خب اشکال نداره و نشست جوابو کامل روی کاغذ نوشت .... و دقیقا همون سوال اومد....دوستمم با کمال خونسردی کاغذو بیرون اورد و از روش نوشت ....:biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال دوم دبیرستان بودم امتحان زبان داشتم نیمسال اول

بعد من کلا زبان انگلیسیم خوب بود همیشه بالاترین نمره رو میگرفتم تو کلاس زبان

دبیر زبانمون سال قبلش من تو ی مدرسه ی دیگه بودم از قبل منو میشناخت میدونس من زبانم خوبه

حالا اومده بودم ی دبیرستان دیگه اونم اونجا تدریس میکرد .. سال اول شاگرد اول کلاس شدم تو مدرسمون این دبیر ما هی

تو ذهنش مونده بود... خلاصه بچه ها رو برد نماز خونه امتحان بدن به من گف بشین تو راهرو امتحان بده تا تقلب ندم به کسی :d

منم گفتم باش ...نشسته بودم داشتم تست میزدم که یکی از بچه ها تموم کرده بود اومد بالا... گف بیا تقلب بهت بدم :d

گفتم خو باش بده :w25:

عاقا دیدم این هرچی میگه گزینه هاش اشتباهه :d میگف اینا رو بزن :|

گفتم چی میگی تو حالت خوبه جای فعل و فاعل همه رو عوض کردی !

گفتم اینارو از کجا در اوردی واسه خودت؟ گف از فلانی تقلب کردم اون هرچی زد منم زدم منکه هیچی نخوندم

اما اون حسابی فول کرده بود :d

حالا اومدم کمکت کنم دیدم تنهایی دلم برات سوخت :|

گفتم خاک تو مخ جفتتون :| اینا که همش اشتباهن :| صفر هم نمیگیرین :|

گف واقعا :cry:??

گفتم اره ..

بعد امتحان اون دوستش اومد بالا دعواشون شد باهم

اونیکی به این میگف مگه مجبورت کردم از رو دستم بزنی من خودم همرو شانسی زدم :w25:

بعد استادمون اومد هردو التماس میکردن که دوباره ازشون امتحان بگیره :d منم باهاشون رفتم

استادمون گف از کجا میدونید امتحان بد دادید ؟ اینا از دهنشون پرید گفتن یوسف به ما گفته :d

استاد گف یوسف از کجا میدونه؟ قضیه داره جالب میشه ها :دی

خلاصه کل ماجرا رو براش تعریف کردن استاد بد جوری زده بود زیر خنده

هر جوری بود راضیش کردیم دوباره امتحان بگیره ازشون:gol:

فرشته ت

عضو جدید
دبیرستانی بودم امتحان زیست داشتیم
من و دوستم کنار هم اول کلاس نشسته بودیم،یه سوال یادم نمیومد،هیچی معلم از کنارم گذشت
منم پاشدم رفتم بالاسر دوستم،جواب سوالو نگاه کردم ،نشستم سر صندلیم
به همین آسونی،تقلب که تشریفات نداره...والا:biggrin:

فرشته ت

عضو جدید
امتحان آخر ترم بود
دوستم یه ردیف جلوتر نشسته بود،زیادم بارش نبود...منم یه سوالی بلد نبودم حل کنم
وسط امتحان برگشت با دست اشاره کرد سوال چند؟
منم گفتم بهش بگم شاید فرجی شد
با اینکه میدونستم اشتباه حل کرده گفتم از سفید دادن که بهتره.
زوم کردم رو برگش،یهو دیدم به جای برگه سر مراقب جلومه...
گفت تقلب میکنی؟؟:razz:
گفتم نه:surprised:
یه ذره برگمو نگاه کرد رفت سر برگه دوستم
برگشت دوباره پیشم،گفت جوابا یکی بود،:cool:
گفتم جوابای درست همیشه یکی هس:biggrin: