ده نشانه خیانت در مردان

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

متاسفانه پدیده نکوهیده خیانت در برخی از مردان مشاهده میشـود که در نهایت موجبات تخریف روابط خـانـواده را فراهــم خواهـد آورد. در این قسمت به ۱۰ نشانه خیانت در مردان اشاره می کنیم. این علائم ممکن است شروع قصه ای غم انگیز باشد پس سعی نماییـد حـواس خود را بیشتر جمع کنید.
● افزایش ساعات کاری
بیشترشدن مدت زمانی که بقول او بدلیل اضافه کاری یا جلسه سر کار میماند یکی از نشانه های مهم است. این فرصت خوبی است برای ملاقات و قرارهای عاشقانه.
● تفکر زیاد و خیره شدن
بتازگی زیاد توی فکر است، معمولا” به یک نقطه خیره میشود و در افکار خود فرو رفته، آیا مشکل کاری دارد؟ با کـسی دعوایـش شده؟ اگر نـه پـس از خـواب خـرگوشـی بیدار شوید.
● کم حرفی و سرد مزاجی
یکی از نشانه ها این است که او دیگر در خانه حرف نمی زند و یا بسیار کم حرف شده است، با شما به سردی برخورد کرده و احساسات شما را بی معنی می انگارد و دیگر حرفهای عاشقانه نمیزند.

● مخفی کردن موبایل و تلفنهای بی جواب

موبایلش را هیچگاه از خودش دور نمیکند ،هنگام زنگ خوردن بسرعت سراغش رفته و به آرامی صحبت می کند. تلفنهای مشکوک و مزاحم زیاد شده است.

● عدم تمایل به روابط جنسی

در صورت وجود روابط پنهانی شـور و هـیجان همسر شما برای *** از بین رفته و دیگر مانند گـذشـته تـمایـلی به داشـتن این روابط ندارد او سرد و بیتفاوت از کنار شما خواهد گذشت.
● اتهام به خیانت
از قدیم گفتن “دست پیش بگیر تا پس نیـفتـی” و “کافـر هـمـه را بـه کیش خود پندارد”. بله او شما را به خیانت متهم می کند در حالی که هیچ دلیل و مدرکی ندارد. چون خود چنین افکاری درسردارد اینطور می انگارد که شما نیز به دنبال کج روی و تقلب هستید.
انگ زدن های بی مورد، سوال پیج کردنهای پی در پی و بدون منطق می تواند نشانه مهمی برای خیانت در او باشد.
● جبهه گیری و پرخاشگری
هنگامی که از او میپرسید “چرا دیر کردی؟” یا “چرا موبایلت خـامـوش بود؟” او با لحنی تند و چهره ای برافروخـته شـروع بـه توجـیه شـما می کـند و با اسـترس پاسخ سوال را می دهد. برای هر موضوع بی اهمیتی شروع به بهانه تراشی و تند خویی می کند.
“آنکه از حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟” هر قدر پاسخها با لحن آرامتر و منطقی تر بیان شوند، احساس صحیح بودن آنها بیشتر تقویت خواهد شد و بالاعکس.
● احساس گناه و شرمندگی زیاد
او بدلیل گناهی که در مورد شما مرتکب شده احسـاس گـناه و عذاب وجدان می کند بنابراین وقتی هدیه ای به او می دهید و یا کار غیر منتظره ای برایش انجام می دهید، چهره اش منقلب شده و علائم شرمندگی در چهر ه اش موج خواهد زد.
● تغییر شخصیت وشکل ظاهری
نوع لباس پوشیدن او تغییر می کند، جملات جدید بیان می کند، حرکات متفاوت از او سر می زند، ساعت خواب و بیداریش تغییر می کند، غذاهای جدیدی طلب می کند. بـیـشتر حـمام مـی رود، مـوهای خـود را بـرخـلاف گـذشـتـه حـالـت داده و آغـشتـه بـه ژل می نماید.
او می خواهد مطابق با میل دیگری رفتار کند، لباس بپوشد، حرف بزند، غذا بخورد و …
● افزایش ناگهانی ساعت کاری در اینترنت
امروزه اینترنت و اسلحه بسیار قوی آن یعنی “چت” وسیله ای مطمئن و امن برای رد و بدل حرفهای عاشقانه و الـبته درد دل های شبـانه بــرای عشـاق تازه بـهـم رسیده و یا نرسیده تلقی می گردد. گـذراندن سـاعتهای متـمادی شـوهرتان را در جـلـوی کامپیوتر بحساب انجام کارهای اداری و استفاده عـلمـی او از کامـپـیوتر نـگذارید و کمـی بیـشتر حواستان را جمع نمایید.
نتیجه: گرچه نـشـانه های ذکر شـده به هیـچ عنـوان دلیـل قطعی برای خیانت مردان محسوب نمیگردد، دانستن آنها برای پیشگیری از خیانت پیش از وقوع مفید می باشد. فضای خانواده خود را با صداقت و صمیمیت گرمتر و جذاب تر نمایید.

*Essi*

اخراجی موقت
انصافا این محقق هایی که این چیزارو میگن، حالشون خوبه؟ :cool:

من که اکثر کسانیکه رو میشناسم الان این شرایط رو داره و علت همشون هم وضع نابسامان اقتصاد و فرهنگ توی کشورمونه.

مجردها هم تمام این شرایط رو فکر کنم الان با هم داشته باشند.

مردی که با عقل و اختیار خودش ازدواج کنه دلیلی برای خیانت نداره، چون توی دوران مجردی هرکاری میخواسته میکرده دیگه چرا یک آقا بالا سر هم بیاره که بخواد مچش رو بگیره یا نگیره.

اگر مفهوم و هدف ازدواج برای جوانان مشخص بشه و انگیزه جنسی مهمترین عاملش نباشه (که توی ایران فعلی داره مهمترین عامل میشه)، اینقدر سیاه نمایی و خیانت و بدبختی نداریم..... :razz:

به نظرتون همش فقط به مشکلات اقتصادی بر میگرده؟اینها به طور یقین مورد آزمایش قرار گرفته بعد ترویج داده میشه....... ساده ترین خیانت اینه که به دروغ به کسی بگی دوستت دارم این هم به نظرتونبهمشکل اقتصادی برمیگرده یا مشکلات عاطفی یک فرد؟

این دلایل توی اکثر آدم ها و حتی مجرد ها هم هست، یک نگاهی به زندگی خودتون و همین الان بندازین و ببینید چند درصدش شامل خودتون هم میشه.

بسیاری از اینهارو خالخ خان باجی ها گسترش میدهند و کار آکادمیک و علمی رو انجام نمیدن.

کسیکه میخواد با افرادی دیگری هم رابطه جنسی داشته باشه اولا دلیلی برای ازدواج نداره، ثانیا اگر فهمید همسرش به دردش نمیخوره یا طلاقش میده یا خرش میکنه نه که اینقدر تابلو بره تو خودشو و ....

اتفاقا طرف که رابطه جنسی دیگری هم داره سر حال تر و شاد تره، افسرده ترش کجا بود !!!

آخرین ویرایش:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انصافا این محقق هایی که این چیزارو میگن، حالشون خوبه؟ :cool:

من که اکثر کسانیکه رو میشناسم الان این شرایط رو داره و علت همشون هم وضع نابسامان اقتصاد و فرهنگ توی کشورمونه.

مجردها هم تمام این شرایط رو فکر کنم الان با هم داشته باشند.

مردی که با عقل و اختیار خودش ازدواج کنه دلیلی برای خیانت نداره، چون توی دوران مجردی هرکاری میخواسته میکرده دیگه چرا یک آقا بالا سر هم بیاره که بخواد مچش رو بگیره یا نگیره.

اگر مفهوم و هدف ازدواج برای جوانان مشخص بشه و انگیزه جنسی مهمترین عاملش نباشه (که توی ایران فعلی داره مهمترین عامل میشه)، اینقدر سیاه نمایی و خیانت و بدبختی نداریم..... :razz:

آقا اسی نتیجه رو بخونی متوجه میشی:● نتیجه: گرچه نـشـانه های ذکر شـده به هیـچ عنـوان دلیـل قطعی برای خیانت مردان محسوب نمیگردد، دانستن آنها برای پیشگیری از خیانت پیش از وقوع مفید می باشد. فضای خانواده خود را با صداقت و صمیمیت گرمتر و جذاب تر نمایید.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نتیجه رو همون اول خوندم، اینها هیچکدومش نشانه خیانت نیست.

(لطفا اینقدر سریع قضاوت نکنین مخاطبینتون عجول و کم دقت هستند، چون چندبار دیگه هم ازتون دیدم گفتم، ممنون)

اینها تماما نشانه خستگی اقتصادی و فرهنگی هم هستند و نتیجه اش بدبینی و وسواس رو در زندگی سبب میشه.

وقتی یک تئوری مطرح میشه باید جامعه آماریش هم بالا باشه !!!
به نظرتون همش فقط به مشکلات اقتصادی بر میگرده؟اینها به طور یقین مورد آزمایش قرار گرفته بعد ترویج داده میشه....... ساده ترین خیانت اینه که به دروغ به کسی بگی دوستت دارم این هم به نظرتونبهمشکل اقتصادی برمیگرده یا مشکلات عاطفی یک فرد؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسیکه میخواد با افرادی دیگری هم رابطه جنسی داشته باشه اولا دلیلی برای ازدواج نداره، ثانیا اگر فهمید همسرش به دردش نمیخوره یا طلاقش میده یا خرش میکنه نه که اینقدر تابلو بره تو خودشو و ....

آهان یعنی واسه همینه که تو کشورایی که مشکل اقتصادی نیست بازم مردان متاهل به زنانشون خیانت می کنن؟!
ای بابا
چرا میخوای کلا منکر این قضیه بشی که این عوامل میتونه بیانگر خیانت باشه؟ وقتی تجربه ی شخصی خیلی ها ثابت کرده همسرشون بعد از دو تا شدن شلوارشون این مشخصات رو نشون دادن؟!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دلایل توی اکثر آدم ها و حتی مجرد ها هم هست، یک نگاهی به زندگی خودتون و همین الان بندازین و ببینید چند درصدش شامل خودتون هم میشه.

بسیاری از اینهارو خالخ خان باجی ها گسترش میدهند و کار آکادمیک و علمی رو انجام نمیدن.

اتفاقا طرف که رابطه جنسی دیگری هم داره سر حال تر و شاد تره، افسرده ترش کجا بود !!!
خطی رو که قرمز کردم خودتون اعتقاد دارید بهش؟ خاله خان بازی؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا این مطالب رو اینقدر خار نکنید خواهش از روی اصول گفته شده اینها...... واقعا به نظرتون یک زن نمیفهمه که همسرش بهش خیانت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*Essi*

اخراجی موقت
آهان یعنی واسه همینه که تو کشورایی که مشکل اقتصادی نیست بازم مردان متاهل به زنانشون خیانت می کنن؟!
ای بابا
چرا میخوای کلا منکر این قضیه بشی که این عوامل میتونه بیانگر خیانت باشه؟ وقتی تجربه ی شخصی خیلی ها ثابت کرده همسرشون بعد از دو تا شدن شلوارشون این مشخصات رو نشون دادن؟!

خیانت چه ربطی به مسائل اقتصادی داشت. :surprised:
من اونجا نوشتم این دلایلی که برای خیانت ذکر شده اکثرشون به خاطر مشکل اقتصاد و فرهنگ هست تا خیانت جنسی.

شما از کجا فهمیدین اینا تجربه شخصی خیلی ها هست؟؟!!!
شما همین الان به زندگی خودت که مجردی نگاه بنداز، ببین چندتا از این حالات رو داری. :razz:

خطی رو که قرمز کردم خودتون اعتقاد دارید بهش؟ خاله خان بازی؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا این مطالب رو اینقدر خار نکنید خواهش از روی اصول گفته شده اینها...... واقعا به نظرتون یک زن نمیفهمه که همسرش بهش خیانت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرت هدف رابطه جنسی مجدد چی میتونه باشه؟
جز ناراحتی از وضعیت موجود، پس وقتی طرفی میره برای رفع ناراحتی، دوباره ناراحت تر که نمیشه !!!!

بلکه شاداب تر میشه، بیشتر به خودش میرسه، لوپ هاش گل میندازن و... چون از خونه که خارج میشه میخواد پیش دختری جوان برود. :confused:

چرا زن میتونه بفهمه شوهرش ارتباطات دیگری هم داره یا نداره، اما نه با این دلایل که در اکثریت آدم های امروزی توی ایران دیده میشه.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیانت چه ربطی به مسائل اقتصادی داشت. :surprised:
من اونجا نوشتم این دلایلی که برای خیانت ذکر شده اکثرشون به خاطر مشکل اقتصاد و فرهنگ هست تا خیانت جنسی.

شما از کجا فهمیدین اینا تجربه شخصی خیلی ها هست؟؟!!!
شما همین الان به زندگی خودت که مجردی نگاه بنداز، ببین چندتا از این حالات رو داری. :razz:

به نظرت هدف رابطه جنسی مجدد چی میتونه باشه؟
جز ناراحتی از وضعیت موجود، پس وقتی طرفی میره برای رفع ناراحتی، دوباره ناراحت تر که نمیشه !!!!

بلکه شاداب تر میشه، بیشتر به خودش میرسه، لوپ هاش گل میندازن و... چون از خونه که خارج میشه میخواد پیش دختری جوان برود. :confused:

چرا زن میتونه بفهمه شوهرش ارتباطات دیگری هم داره یا نداره، اما نه با این دلایل که در اکثریت آدم های امروزی توی ایران دیده میشه.

این استدلالها از شما هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised:اگر کسی دیگه ای بود اصلا تعجب نمیکردم ولی از شما:eek:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم اومدم بگم که منی هم که ازدواج نکردم بیشتر این موارد رو تو خودم مشاهده میکتم که دیدم اقا اسی بیان کرده.
من هم نظرم اینه که تمام این دلایل میتونه نشانه خیانت باشه ولی نه الزاما.
مثلا من هم زیاد کار میکنم.همیشه گوشیم باهامه چون هر تماس ممکنه یه قرار کاری باشه و نهایتش منجر به کسب درامد بشه .زیاد تو اینترنت میگردم.خیلی تو لباس پئشیدن متنوع عمل میکنم.تقریبا 15 ساله که موهام بدون واکس یا ...دیده نشده.خلاصه اینجوری اگه باشه من خیلی ادم خائنی هستم حالا به کی خیانت میکنم نمیدونم؟؟؟؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم اومدم بگم که منی هم که ازدواج نکردم بیشتر این موارد رو تو خودم مشاهده میکتم که دیدم اقا اسی بیان کرده.
من هم نظرم اینه که تمام این دلایل میتونه نشانه خیانت باشه ولی نه الزاما.
مثلا من هم زیاد کار میکنم.همیشه گوشیم باهامه چون هر تماس ممکنه یه قرار کاری باشه و نهایتش منجر به کسب درامد بشه .زیاد تو اینترنت میگردم.خیلی تو لباس پئشیدن متنوع عمل میکنم.تقریبا 15 ساله که موهام بدون واکس یا ...دیده نشده.خلاصه اینجوری اگه باشه من خیلی ادم خائنی هستم حالا به کی خیانت میکنم نمیدونم؟؟؟؟

این مسائلی که گفته شد در زندگی زناشوئی مورده بحثه نه مجردی...........در ثانی آقایون بعد از ازدواج متاسفانه مثل قبل به ظاهرشون نمیرسند .......

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زن اگه یه ذره باهوش ودقیق باشه میفهمه چه خبره
اینا هم هر کدوم میتونن دلایل دیگه های داشته باشن
ولی مرسی