دنیا، متحیر از صادرات نخستین محموله بنزین ایران

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سرمد عزیز ، الان شما نگران عراقی یا نگران خودکفا شدن ایران یا خدمات بی شائبه آمریکا به ملت مقتول عراق؟!!!!!!!!!!

من نگران اینم که بنزین سرطان زا رو برای خودمون نگه داشتن و بزنینی که سرطان زا نیست رو صادر کردند.
من نگران اینهمه دروغ پراکنی هستم.

شما که بقول خودتو با صنعت در ارتباط هستید لطف کنید و جواب این حرفایی که زدم رو بدید. خوشحال میشم نظر شمارو هم بدونم.

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگران اینم که بنزین سرطان زا رو برای خودمون نگه داشتن و بزنینی که سرطان زا نیست رو صادر کردند.
من نگران اینهمه دروغ پراکنی هستم.
شما که بقول خودتو با صنعت در ارتباط هستید لطف کنید و جواب این حرفایی که زدم رو بدید. خوشحال میشم نظر شمارو هم بدونم.

شما هر خبری که از پیشرفت و موفقیت ایران و ایرانی میزنند ، علیه اون موضع می گیری!
یعنی واقعا تو کشور ما یک کار خوب هم انجام نمی شه؟! یعنی ایرانیا حتی یک کار موفقیت آمیز هم نمی تونند انجام بدن؟!
چرا به همه چیز شک داری؟ این عدم اعتماد یه نفس تا کی باید ادامه داشته باشه؟
فکر قشنگی نیست که خودمون را بدون بیگانه ، هیچ بدانیم!

سرمد حیدری

مدیر تالار
شما هر خبری که از پیشرفت و موفقیت ایران و ایرانی میزنند ، علیه اون موضع می گیری!
یعنی واقعا تو کشور ما یک کار خوب هم انجام نمی شه؟! یعنی ایرانیا حتی یک کار موفقیت آمیز هم نمی تونند انجام بدن؟!
چرا به همه چیز شک داری؟ این عدم اعتماد یه نفس تا کی باید ادامه داشته باشه؟
فکر قشنگی نیست که خودمون را بدون بیگانه ، هیچ بدانیم!

این که گفتی چه ربطی داشت به حرفای من؟
من دلیل حرفام رو تو پستها قبل کامل گفتم. اگه میگید حرفای من دروغه، شما لطفا صحیح اون رو بگید.
اگه شما اطلاعات بهتری در مورد این بنزین دارید بگید.

واحد تولید اتیلن در کشور تعطیل نشده بلکه یک واحد کلی برای این کار اختصاص داده شد، واحدهای قبلی جهت انجام مرحله سوم تولید بنزین شروع به کار کردن.

می بخشید
جسارتا میشه بنده رو روشن کنید که الان این حرف شما با گفته های بنده چه تعارضی داشت
منم گفتم "واحدهای تولید اتیلن رو جمع کردیم"
نگفتم همه شون رو که
شما هم تایید می کنید
یعنی این کار که واحدهای قبلی دارن جای اتیلن مرحله ی سوم تولید بنزین رو انجام میدن خوشحال کننده است؟
آقا سوال من اینجاست که اگر این کارها به نفع ملت و مملکته چرا دولت خدمتگزار 2 سال پیش این کارها رو نمی کرد؟
لازم بود تحریم بنزین بشیم تا به فکر این هنرنمایی ها بیفتیم؟!
برادر من
میشه من رو روشن کنید که ارزش افزوده ی محصولات پتروشیمی چندین برابر بنزین هست
به هر حال گویا شما عالمید و ما ناآگاه

عبارتی از یک سایت خبری میارم
شما برای من راست و دروغش رو رمزگشایی کنید

"در حال حاضر، مجتمع‌های پتروشیمی بوعلی، امیرکبیر، بندرامام، جم و برزویه، به تولید بنزین اختصاص یافته‌اند."

این به خیر و صلاح مملکته؟
اگر تحریم بنزین نبودیم این کارها منطقی بود؟

سرمد حیدری

مدیر تالار
می بخشید
جسارتا میشه بنده رو روشن کنید که الان این حرف شما با گفته های بنده چه تعارضی داشت
منم گفتم "واحدهای تولید اتیلن رو جمع کردیم"
نگفتم همه شون رو که
شما هم تایید می کنید
یعنی این کار که واحدهای قبلی دارن جای اتیلن مرحله ی سوم تولید بنزین رو انجام میدن خوشحال کننده است؟
آقا سوال من اینجاست که اگر این کارها به نفع ملت و مملکته چرا دولت خدمتگزار 2 سال پیش این کارها رو نمی کرد؟
لازم بود تحریم بنزین بشیم تا به فکر این هنرنمایی ها بیفتیم؟!
برادر من
میشه من رو روشن کنید که ارزش افزوده ی محصولات پتروشیمی چندین برابر بنزین هست
به هر حال گویا شما عالمید و ما ناآگاه

عبارتی از یک سایت خبری میارم
شما برای من راست و دروغش رو رمزگشایی کنید

"در حال حاضر، مجتمع‌های پتروشیمی بوعلی، امیرکبیر، بندرامام، جم و برزویه، به تولید بنزین اختصاص یافته‌اند."

این به خیر و صلاح مملکته؟
اگر تحریم بنزین نبودیم این کارها منطقی بود؟

امیر کبیر و جم فک نکنم جز این طرح باشن. چون تولیدتشون چیز دیگه ایه.

تازه اول خیانتهاست کورش.

icao

عضو جدید
نامردا ....... 30 لیتر از سهمیه من کم شده .... رفتن صادرش کردن ....... من که راضی نیستم و حلال نمی کنم سهمیه مو ..... ایشالله کوفتتون بشه !!
لقمه از دهن فقرا در میارن میفروشین واسه صادرات.

منم شما رو حلال نمیکنم
چرا ما که ماشین نداریم نباید یارانشو بگیرمی ول شما ماهی 60 لیتر بنزینو یک چهارم قیمت میخری
کوفتت بشه:D
(به دل نگیری )

icao

عضو جدید
دوست عزیز آقا سید
با احترام باید چند تا نکته رو به یادتون بیارم تا دیگه نیایید از این چیزها اینجا نزنید
اول اینکه اگر خود کشور خریدار هم بیاد بازهم منبعتون مورد تایید ما نیست و ما قبول نداریم حتی اگه BBC بگه من می گم که تا حالا BBC دروغ می گفت حالا راست می گه!
دو اینکه طبق آخرین اخباری که من دارم هنوز هیچ کشوری پیدا نشده که بخواد بنزین ایران رو بخره
تازه بچه های باشگاه می گن که این بنزین مورد داره و کیفیتش خوب نیست
راستی چرا ما که ماهی 60 لیتر بنزین باید بزنیم باید بیاییم بنزین صادر کنیم
چرا این بنزین رو تو حلق ماشین های خودمون نکنیم
خلاصه آقا سید گول این خبرها رو نخور عزیز
با احترام فراوان
بابا اسوشیتدپرس
شما حرف هیچ کسی رو که قبول نداری اونوقت از اوضع بنزینی که الان تو نفتکش وسط اقیانوسه خبر داری که خوب میسوزه یا نه
خیلی باحالی
ضمنا ماهی 60 لیتر با سهمیه داری
بیشتر خواستی آزاد بزن

icao

عضو جدید
بابی جون
اگه قیمت بنزین کاهش پیدا کرده چرا تو ایرن هنوز 400 هست؟
اصلا جریان این سهمیه بندی چیه؟ مگه صادر نکردیم. خوب معلومه ما مشکل برای داخل نداریم که. اگه مشکل داخلی نداریم پس چرا سهمیه بنزین اینقدر کمه؟
راستی تولید این نوع بنزین(البته اگه بشه اسمش رو بشه گذاشت بنزین) خیلی ارزونتر از تولید بنزین از نفته.

بابی جون. اینم مثل همون خبر شماست که نوشته بودی مات شدن غرب.
برادر من
کی گفته کشورها گیج شدن؟
تو اصلا میدونی این بنزین از کجاها تولید میشه و ترکیباتش چیه؟

این خودکفایی آنچنان ضرری زده که باور کردنی نیست.
قبلا هم گفتم. از این قضیه اگرم درست باشه بد جوری بوی خیانت میاد.
در ادمامه حرف این دوستمون منم میگم
آره بابی جان شما خبر نداری تو این بنزین جدیدا همش آب بستن
ضمنا بچه هایی که از سهمیه 60 لیتری ناراحتن
فامیلمون از آمریکا اومده بود میگفت اونجا سهمیشونو صفر کردن
بیچاره ها مجبورن فقط بنزین آزاد بزنن
آخخییییییییییی

pakzad_saeed

عضو جدید
در کشوری که فقط دولت حق حرف زدن را دارد هیچ چیز را باور نکنید
دکتر علی شریعتی

و درضمن شما می ری 20 میلیون 206 می خری در صورتی که میتونی با کمتر از نصف اون می تونی یک ماشین کم مصرف با کیفیت بخری تو آمریکا که شما تا آخر عمرتون هم 15 میلیون بنزین نمی زنی
آقا اصلا بنزین بشه قیمت جهانی ماشین هم بشه قیمت جهانی