دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم..
ليستهايي از تاپيك دوستان و خود بنده كه بسته شده رو براتون بيارم؟!
انقد يك طرفه با قاضي نريد!
خود من 4 بار تاپيك سخنگوي جنبش رو باز كردم..اصلا هم نميخواستيم بحث سياسي بكنيم..
حذف شد!
مهم هم نيست كي حذف كرده..
به اين نتيجه رسيدم كه اين بندگان خدا تقصيري ندارند..
بعد من موندم شما تمام مديران اين بخش رو ول كردين گير دادين به اين ابجي ما..
نه فقط شماها بلكه همه ي دوستان راستي..
بابا يك خرده امان بديد..يك خرده رحم كنيد..به خدا مديران ديگري هم هستن...

آرش جان من که نگفتم کار ایشونه. شما دیدین من چنین چیزی نوشته باشم؟ من از ایشون سوال می کنم. خب بیان جواب بدن. منم همین رو می خوام. بعد تا به حال فکر کردی چرا به قول خودت تمام دوستان راستی این جوری فکر می کنن؟ تاپیک سخنگوتون رو که اصلاً نمی دونم چی بود و چی می گفتین و .... چون سر نزدم. اما این تاپیک ما فقط راجع به مسایل باشگاه بود و نه چیزی غیر اون. حالا البته اگه الان بیان جوابم بدن چندان مهم نیست. من به شخصه که دارم میرم.

Hesam_rumi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان من که نگفتم کار ایشونه. شما دیدین من چنین چیزی نوشته باشم؟ من از ایشون سوال می کنم. خب بیان جواب بدن. منم همین رو می خوام. بعد تا به حال فکر کردی چرا به قول خودت تمام دوستان راستی این جوری فکر می کنن؟ تاپیک سخنگوتون رو که اصلاً نمی دونم چی بود و چی می گفتین و .... چون سر نزدم. اما این تاپیک ما فقط راجع به مسایل باشگاه بود و نه چیزی غیر اون. حالا البته اگه الان بیان جوابم بدن چندان مهم نیست. من به شخصه که دارم میرم.

سلام..........

الیته من تا حدودی با حرف این خواهرم موافقم..........

اما آجی جان رفتن هیچ وقت فعل خوبی نبوده............

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خوبی شما؟ تبریک می گم. شما موفق شدین راه به راه ما رو متعجب کنین. ندیده بودم مدیرا هم صفحه ی پروفایلشون رو ببندن!!! حالا بگذریم. چندان هم مهم نیست.

یه سوال دارم از خدمتتون. شما اون تاپیک اعتراض... آیا بحث سیاسی واقعاً ممنوع است را قفل کردین؟ اگه این جوریه خوشحال میشم دلیلش رو بدونم. تاپیک که سیاسی نبود!! پستهای توهین آمیز هم دلیل نمی شه. یادم هست که تو تاپیک خس و خاشاک چه کسانی هستند؟ فقط نزدیک 60 تا از پستای من رو پاک کردین و بعد اومدین گفتین پستای توهین آمیز پاک شد، ادامه بدید دوستان.

خب archi جان شما نزدیک یه هفته است به اینجا هم سر نزدین؟ میشه بگین چطور میشه با شما ارتباط داشت؟ شاید می خواین از مدیریت کناره بگیرین؟!!

الله وكيلي دو پست اول رو نيگاه بكن؟!
كسي غير از ابجي مريم مارو مخاطب قرار دادين؟!
گفتم الله وكيلي..
من بازم ميگم..خيلي از تاپيكاي ما هم حذف شد..
تاپيك اخراج كوروش قفل شد..
يا خيلي از تاپيكاي ديگه كه خودم زدم به اعتراض..
همه پاك شدن!
من ميگم منصف باشيم..همين.:w30:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا ابراهيم جان بحث من اين هستش كه اينور و اونور نداره!
بابا به پير به پيغمبر من تاپيك ميزدم همين ابجي ما بهم پيغام ميداد كه تاپيكت به اين دليل پاك ميشه!
ديگه حالم داره از اين جناح بنديا و اين برچسب زدنا بهم ميخوره!
منم اینو می دونم ...............منم کلی تاپیکامو مریم قفل یا حذف می کرد منم به شوخی می گفتم تا حالا تاپیکی از خودتو کسی قفل کرده اونم می گفت آره به ماند بقیش و لی در کل من به مریم حق می دم اون مدیره و کارای دیگری داره و شایدم کمی دلخوره از ماها که هی همه چیزو روی از ناحیه اون می دونستیم من شخصا ازش معذرت می خام من مخلص مریمی هستم............. در مورد جناح بازی منم موافقم..........;)

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بعضیا خیلی نامردی میکنن در حق مریم خانوم .
من الان خیلی وقته که عضو این سایتم و دیدم چقدر شبانه روز برا این سایت زحمت کشیده بعد چند نفر بی خبر از همه جا پیدا بشن بیان یه سری چرت و پرت رو به ایشون نسبت میدن .
بهتره تا چیزی نمیدونیم اظهار اطلاع نکنین دوستان .

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبر شده ما بی خبریم؟علیه مریم ما توطئه چیدید؟!
محض اطلاع مریم دو هفته ای میشه که مدیریت نمیکنه مدیران دیگه زحمت مسئولیت این تالار رو دارن...دیگه در مورد مریمی چیزی نشونما:exclaim:می شم;)

شاهپرک

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید چیه؟
مشکل از جای دیگه اس
بعضی از دوستای ما عادت کردن همیشه همه چیز بر وفق مرادشون باشه
هر چی میخوان بگن،هر کاری میخوان بکنن.........
اگرم یکی بیاد و اشتباهاتشونو بگه سریع در مقابلش موضع میگیرن.سریع بهش برچسب میزنن.چه اهمیتی داره.....آدما رو میکنن جیززززززززززز.این جیززر ِ اون یکی جیززز ِ
همه بدند،ما خوبیم.ما اشتباه نداریم.همه ضد ما توطیه کردن.......
یه سریشونم که زرنگترن دو پهلو صحبت میکنن،یه چیزی میگن که اگه اعتراض شنیدن سریع بتونن بگن نه من از اون لحاظ گفتم..........
واقعاً جالبه منم بارها پستام،تایپیکام حذف شده.ولی هر بار فقط عذر خواهی کردم......
و مطمین بودم که دوستانی مثل مریم جان حتماً بهتر از من مشکل ساز بودنه یه پست یا تایپیک رو تشخیص میدن..........
کسی که روزی 2000 تا پست میخونه مسلماً بوی پست من به مشامش برسه تا تهشو میخونه
این بی انصافیه که هی اشتباهاته خودمون رو بندازیم گردن بقیه........

آخرین ویرایش:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شاهپرک کاملا درسته اما مهم اینه که مریم همین کارم تو این چند وقته نکرده ...بنابراین یه طرفه به قاضی نریم که هر کی رفته راضی برگشته....
امیدورام این چند دستگی بین بچه ها زودتر تموم بشه....ما قبل از هر چیزی انسانیم و هموطن
خودتون رو یه لحظه جای همدیگه بذارید خصوصا جای کسانی که مسئولیت دارن...مطمئن باشید منصف تر برخورد خواهید کرد.
پیروز باشید;)

شاهپرک

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاً این خانم انقدر متینن که من بعضی وقتا تعجب میکردم که چه طور یه آدم میتونه اینهمه بی مهری ببینه و انقدر سکوت کنه............
خوشحالم که یه فرصتی پیش اومد که تونستم اینو بگم.فقط کاش تو یه شرایط بهتر بود...نه زمانی که از ما رنجیده خاطر شدن...........

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرچي جون حال ميكني چقدر طرفدار داري؟!!

بابا حداقل يه آدرس بده بياييم واسه منت كشي!

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه من ایشونو خیلی خوب نمیشناسم
اما واقعا یکی از بهترین مدیرای تالاره(شایدم بهترین);):w38:درست نیست انقد بی منطق راجع بهش نظر بدین:mad:
دختر کوهستان شما توقع داری هر تاپیکی میزنی با اون همه توهین بازم باز بمونه؟؟؟؟!
archi جوووون اگرم تاپیکی رو حذف کرده بی دلیل نبوده :w16:
یه کم انصاف داشته باشین:w00::w06:

ما امیدواریم archi هرچی زودتر برگرده:gol::love::love:

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر را به را رسیدگی میشه و پست ها حذف میشه. خسته نباشید! فقط همین. مدیر که خودش طرفدار کسی باشه نوبره والا....

باز چه خبر شده ؟؟؟!

خیلی باحالن بعضیا هنوز 2 تا تاپیک نزده میان از مدیرا ایراد میگیرن

خوبه ادعای قانون مداریه همفکرانشون توی باشگاه گوش فلک رو کر کرده

دوست عزیز شماها موقعی که پست ها و تاپیکای ما حذف میشد کجا تشریف داشتید ؟
یک خورده بالاتر از باشگاه فکر کن ببین مسبب این سانسور ها کیه ؟؟؟
ما هم دوست داریم همه جا راحت حرفمون رو بزنیم ...
واقعا که ....

در آخر میخواستم از آرچی تشکر کنم با اینکه شاید چند تا اخطار هم از ایشون گرفته باشم ولی کارشون درسته !!!
ممنون :gol:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جرات میتونم بگم یکی از بهترین مدیر ها و روشن فکرها تو این سایت archi جون هستن.
کسایی که از جاهایه دیگه کم میارن و نمیتونن جواب بدن و از همه جا رونده شدن از ایشون ایراد میگیرن.
ما پشتتیم آرچی .;):gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم با دوستان موافقم . آرچی جان یکی از بهترین مدیرای سایته . 2 مدیر مورد علاقه من یکی افسونه ( مدیر تالار کشاورزی ) و اون یکی هم آرچی عزیز :gol:

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مریمی خودم خوبی خانومی ..........
استفا ندیه ها .........:D
راستی مثل بچه مثبتا دارم اسکیس کار می کنم ........باید تا فردا 5 تا اسکیس تحویل بدم ..........:surprised:برام دعا کن این اول سال جلوی بچه ها ضایع نشم ......
گلی گلم می مونی.............:gol:
فعلا خدافظ .......:D:D
یا حق

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به مریمی خودم خوبی خانومی ..........
استفا ندیه ها .........:D
راستی مثل بچه مثبتا دارم اسکیس کار می کنم ........باید تا فردا 5 تا اسکیس تحویل بدم ..........:surprised:برام دعا کن این اول سال جلوی بچه ها ضایع نشم ......
گلی گلم می مونی.............:gol:
فعلا خدافظ .......:D:D
یا حق

مریمی شما ؟ :w00::w00::w00:

غیرتی میشمااا
دوست جون خودمه، دفه آخرت باشه، برو سر درس و مشقت ضایع نشی :w16:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریمی شما ؟ :w00::w00::w00:

غیرتی میشمااا
دوست جون خودمه، دفه آخرت باشه، برو سر درس و مشقت ضایع نشی :w16:
اولا مریمی می گم چون دوسش دارم دوست جون منم هست بعدشم می رم اسکیسارو می زنم به کوری چشه بعضی ها:D

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تازه فهمیدید که با مریم خانم در یه خاکریزن؟؟؟

جدا" خسته نباشید!!!!!!!!!!!!
حاجي .. مريم خط شكن ماست..خط شكني كه بدجور خط دشمن رو شكسته طوري كه دشمن رو به اقدام واداشته و داره با مهره هاش مريم رو حذف ميكنه!

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر گرامی.....
راستوشو بخواید میخواستم یک انتقاد کنم....
من فعالیتم در این تالار نسبتا بیشتر از جاهای دیگست....
جدیدا این تالار متاسفانه به دلیل یک سری کل کل و شوخی های شخصی خیلی بی محتوا و لوس شده و تاپیکای خیلی بی معنی و بی فایده ای ردو بدل میشه( البته من خودمم تا حدودی شرکت می کنم) ولی میخواستم لطف کنید یه ترتیبه اثری بدید و به اعضای محترم طی یک اعلامیه ای ابلاغ کنید که ترجیحا موضوع آزاد باشه ولی محتوای مطالب خواهشا کمی مفید و به درد به خور باشه!!!!

پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگذارم.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر گرامی.....
راستوشو بخواید میخواستم یک انتقاد کنم....
من فعالیتم در این تالار نسبتا بیشتر از جاهای دیگست....
جدیدا این تالار متاسفانه به دلیل یک سری کل کل و شوخی های شخصی خیلی بی محتوا و لوس شده و تاپیکای خیلی بی معنی و بی فایده ای ردو بدل میشه( البته من خودمم تا حدودی شرکت می کنم) ولی میخواستم لطف کنید یه ترتیبه اثری بدید و به اعضای محترم طی یک اعلامیه ای ابلاغ کنید که ترجیحا موضوع آزاد باشه ولی محتوای مطالب خواهشا کمی مفید و به درد به خور باشه!!!!

پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگذارم.
:eek::eek::eek::eek::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:..............راستش اومده بودم همینو بگم ولی با دیدن پست ایشون یکه خوردم ......ببین کی داره این حرفو میزنه.......
مطلب دوم :آرچی جان شما در تالار کتاب یه تاپیک زدین به اسم دانلود کتابهای دکتر شریعتی ولی وقتی لینک رو میزنی یه صفحه سرچ میاد نمیدونم چی کار کنم....میشه کمکم کنی....؟