دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Sarp

مدیر بازنشسته
اولا علیک سلام
دوما سیستم اخطاردهی به ادمین ربط داره
سوما اگر قرار به ارسال پیام به هر متخلفی باشه پس نیازی به قوانین نیست . کسی مسئول تنبلی شما در عدم مراجعه به قوانین قبل ارسال پست و تاپیک نیست
چهارما ، نه واسه من ادمین و مدیر ارشد و مدیر و کاربر تفاوتی نداره . الانش هم به خاطر پاک کردن اسپمهای یکی از مدیران هنوز هم بینمون شکراب است !

یوزر n ام میزنی و از عدالت هم دم میزنی ؟
n بار رحمت به سنگ پای قزوین

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا علیک سلام
دوما سیستم اخطاردهی به ادمین ربط داره
سوما اگر قرار به ارسال پیام به هر متخلفی باشه پس نیازی به قوانین نیست . کسی مسئول تنبلی شما در عدم مراجعه به قوانین قبل ارسال پست و تاپیک نیست
چهارما ، نه واسه من ادمین و مدیر ارشد و مدیر و کاربر تفاوتی نداره . الانش هم به خاطر پاک کردن اسپمهای یکی از مدیران هنوز هم بینمون شکراب است !

یوزر n ام میزنی و از عدالت هم دم میزنی ؟
n بار رحمت به سنگ پای قزوین
مرسی
سلام نکردم چون ادب و از خودت یاد گرفتم ! چند بار پیام دادم ازت فقط دلیل خواستم جواب ندادی ، چند باز غیر مستقیم توی صفحه یکی دیگه از مدیران واست پیام گذاشتم تا مجبور بشی جواب پیام منو بدی برادر
گفتم که حرفی نیست چون مسئولیتی ندارم که بخاطرش جوابگوی کاربری باشم
میگی N تا یوزر دارم ! درسته ! با اون یوزرم چند تا تاپیک توی دوره اخراجم گذاشتم!؟ برادر من مدر وظیفه شناس تالار بی درو پیکر آزد اون یوزرو من فقط برای پاسخ خواهی از شما ساختم اگه باور نداری پیام های صفحشو میتونی ببینی آخه جالب نیست بدونی برای جواب گرفتن به سوالاتت چه به حق و چه به ناحق یک ماه بایستی صب کنی
بازم میگم چطور تاپیکایی که مربوط به مرحله قبل اخراجم بودو جزء موارد تخلفی محسوب کردی!؟ فک کنم اصلا بدون دقت این کارو کردی فقط خواستی قدرت خودتو به رخ کاربرا بکشی آخه همه دیدن توی یک ماه قبل چه تعداد کاربر چه به حق چه به ناحق اخراج شدن!
سیستم اخطار با ادمینه!؟ وقتی اون جوابگو نیست پیش کی باید رفت مگه تو خودت نبودی که گفتی بخاطر این تاپیکات بهت اخطار دادم. من سراغ افسون رفتم گفت به تو مربوطه پیرجو هم چیزی نگفت ادمین بزرگ هم جواب نداد! پس اینجا کی به کیه !؟
بازم میگم حرفی نیست جز اینکه یک سوال
همه در برابر این قوانینی که هر از چندگاهی آپ میکنی یکسان هستند !؟ فقط همین و جواب بهم بدهه باهات حرف دارم تا عدالت و بهت ثابت کنم !

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابک عزیز چون یک روز گذشت و جواب پست قبلیو ندادی و از اونجا که عن قریب شارج ADSL نامیمون بنده تمام بشه ، یه خواهش ازت دارم اگه واست مقدوره واسم انجام بده،

اگه واست امکان داره سری قبل قوانین باشگاه قبل از اینکه اینبار آپدیت بکنی رو واسم بذار همون قوانینی که من تو اون دوره اخراج شدم!

راستش خودم اونو کپی کرده بودم اما بنا به دلایلی پاک شد و منم فک نمیکردم به این زودیاآپش کنی ،

یه موردی هست ذهنمو به خودش مشغول کرده

اگه این لطف و بکنی ممنونت میشم

اگه شدنیه بذار تو صفه مشخصاتم

پیشاپیش ممنونم

سر میزنم ببینم چطوریا میشه صحبتم با شما

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان !!

سه روز گذشت دو پست قبلیمو جواب ندادی !

بازم میگم حرفی نبود چون مسئولیت نسبتا بزرگی مثل مدیریت یه تالار رو بر عهده داشتی واست پیام میزارم

دوس داشتم قوانین تالارو قبل از آپ شدن وام بذاری تا با استدلال واست عدالت و تعریف کنم

اما انگار سرت جای دیگه گرمه و یا از روی ادب جواب نمیدی در حالی که هر روز به سایت سر می زنی !

فقط اینو میگم حاضرم بیش از ..... تاپیک موجود توی این تالارو نام ببرم که شامل همون اخطارهایی میشن که به تاپیکهای من دادی!

واسه این بود گفتم اگر قانونی باشه برای همه بذار باشه و نه اینکه فقط بخاطر نشون دادن قدرت صوری خودت به یه کاربر اخطار و متعاقبش اخراج حواله کنی

گویا بیشتر از صلاح نیست توضیح بدم

بدون مسئولیتی داری و در قبال اون نه به نه به کسی فقط به وجدان خودت اگه داشته باشی ف روبرو هستی !

اما اگه واست مقدوره قوانین قبل از آپ شدنو بذار(دوره ای که من با اون قوانین اخراج شدم) باهات حرف دارم البته اگه گوشی برای شنیدن باشه !

دیگه حرفی نیست خوش باش به مدیریت برس و دوستانت !

آخرین ویرایش:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا یکی بیاد حذف کنه
الانه که سایت ***** شه
پس کجان این مدیراااااااااااااا

من پست شما رو ندیدم دوست عزیز
ولی دیدم که تاپیک رو آپ کردین،
اگر پستتون تذکر بوده پیشنهاد می دم دفعه بعد گزارش تخلف بدین تا لااقل این تاپیک ها آپ نشه و بازدیدهاش هم بالا نره.

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پست شما رو ندیدم دوست عزیز
ولی دیدم که تاپیک رو آپ کردین،
اگر پستتون تذکر بوده پیشنهاد می دم دفعه بعد گزارش تخلف بدین تا لااقل این تاپیک ها آپ نشه و بازدیدهاش هم بالا نره.
من گزارش تخلف دادم که
اما چون بار اولم بود شاید اشتباه دادم نمیدونم:surprised:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Red Hat 80

عضو جدید
خانم های محترم هم در وهله ی اول وظیفه دارند از سر زدن به چنین تاپیک هایی که محتواش از عنوانش معلومه خودداری کنن، در صورت سر زدن هم به زدن اخطار و بردباری بسنده کنند

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم های محترم هم در وهله ی اول وظیفه دارند از سر زدن به چنین تاپیک هایی که محتواش از عنوانش معلومه خودداری کنن، در صورت سر زدن هم به زدن اخطار و بردباری بسنده کنند
بیشتر مواقع تاپیکهای +18 با شوخی همراهه
من شخصا نمیدونم دیگه به کدوم تاپیک سر بزنم به کدوم سر نزنم
خیلی اعصابم خورد شده
:confused:این چه وضعشه
زودتر یه مدیر برای اینجا جور کنین
وگرنه اینجا از دست میره

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولا محتواش از عنوانش معلوم نبود
دوما برا گزارش تخلف باید وارد تاپیک شد،
----------------------------------------------------
به مدیران عزیز:
فکر می کنم دیدن این تصویر برای کمتر کسی خیلی غیرعادی بوده باشه، منتها اینطوری بخواد پیش بره، باید منتظر بدتر از این بود!

عصرها 6-7 و شبها از 11 به بعد سایت شلوغ میشه، کاش تو این سایت حضورتون بیشتر احساس می شد...

در آخر هم یه درخواست کوچولو:
لطفا یه بالاسری برامون بزارین، ما بلد نیستیم خودمون اینجا رو اداره کنیم (البته امکاناتش هم نداریم)...

Red Hat 80

عضو جدید
اولا محتواش از عنوانش معلوم نبود
دوما برا گزارش تخلف باید وارد تاپیک شد
به هر تمام شد رفت ولی واقعا از عنوانش معلوم نبود؟ +18 و جمعه و ...
حرف من هم همون بود که؛ عرض کردم "اگه" وارد تاپیک شدین هم به زدن دکمه ی تخلف بسنده کنین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه تنها اسم علمی رو داره

باشگاه تنها اسم علمی رو داره

دوستان لطفا بهانه گیری نفرمایید

نظارت در حد اعلا است !!!!!!!!!

رسیدگی در اسرع وقت صورت میگیره

یه نگاه بکنین چقدر تاپیک برای گفتگو در این تالار هست

همه چی کاملا عای است :(

شما حق ندارین به کسی خورده بگیرین ........... لطفا معذرت خواهی کنید !!!!!!!
شما میخواین با این حرفا مدیران رو بی کفایت جلوه بدین ؟؟؟؟؟؟
چی ......اینا رو داری میگی که وضع تالار خوب بشه ؟

برای من خالی نبند .........تو میخوای باشگاه رو بترکونی !!!!!!!
میخوای مدیران رو بی کفایت جلوه بدی ....... میخوای بگی وضع انجمن نسبت به گذشته بدتر شده ...... مگه میشه وضع بدتر بشه ......همیشه ما رشد داریم !!!!

رشد علمی که فضیلته ..........رشد اخلاقی هم الا ماشال!!!!!!!

برای چی میاین اینا رو تو دفتر مدیر مطرح میکنین
مثلا میخواین با این کارا مدیرا رو بی کفایت جلوه بدین !!!!!!!؟

بعضی از مدیران این انجمن معصوم هستن .........بدون عیب

اونایی هم که کارشون شده تو این مدت آتو گرفتن .........حق دارن

چون خودشون معصومن ..........بدون عیب ......و حتی کوچکترین ایراد

نشنوم کسی بگه چرا مدیرا نیستن .........چرا این تاپیکها باید انقدر وقت باشه .......چرا وضع تالار گفتگوی آزاد اینه و .......

هر کی همچین حرفی بزنه بعضی از مدیران معصوم میان آتو ازش میگیرن
به هر حال از ما گفتن

حالا اگه کسی جرات داشت اینجا انتقاد کنه

انتقادات و پیشنهادات مدیریتی

آخرین ویرایش:

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میخوای مدیران رو بی کفایت جلوه بدی ....... میخوای بگی وضع انجمن نسبت به گذشته بدتر شده ...... مگه میشه وضع بدتر بشه ......همیشه ما رشد داریم !!!!

نشنوم کسی بگه چرا مدیرا نیستن .........چرا این تاپیکها باید انقدر وقت باشه .......چرا وضع تالار گفتگوی آزاد اینه و .......

به هر حال از ما گفتن

شما خودت تا چند روز پیش داشتی اعتراض میکردی الان چی شده نظرت عوض شده؟؟؟؟
منم تا دیروز ترجیح دادم هیچی نگم
اما با دیدن اون تاپیک فهمیدم ساکت موندن فایده نداره

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این حرفای کنایه آمیز و مسخره کننده چیه که میزنین؟
دیروز همتون اومدین اینجا پشت سر هم مدام پست میدین که این تاپیک چیه چرا کسی نیست و اینا
فقط یکی از دوستان اومد تو پروفایلم و پیام گذاشت که منم تا اومدم و دیدمش حذفش کردم
پیام ایشونو دیدم نه پست عزیزان رو اینجا
پس ازتون خواهش میکنم یا گزارش بدین یا پیام بدین
دیگه هم لطفا پست بی مورد اینجا نزنین
صبر کنین تا مدیریت اینجا مشخص بشه تا اون موقع هم که من در حد توانم دارم رسیدگی میکنم
ممنون که نگران وضعیت تالار هستین انشالا به زودی درست میشه:gol:

در ضمن مسخره کردن و با کنایه در مورد چیزی حرف زدن وضعیت رو درست نمیکنه
این کار اسمشو میذارن اذیت کردن نه کمک کردن آخر کار هم همرو میندازین گردن مدیرا
متاسفم که چنین چیزایی رو از کسایی میبینم که ادعا میکنن همه چی باید درست باشه و همه رفتار باید خوب باشه ولی خودشون اولین کسی هستن که گفته خودشونو نقض میکنن

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیروز همتون اومدین اینجا پشت سر هم مدام پست میدین که این تاپیک چیه چرا کسی نیست و اینا
فقط یکی از دوستان اومد تو پروفایلم و پیام گذاشت که منم تا اومدم و دیدمش حذفش کردم
صبر کنین تا مدیریت اینجا مشخص بشه تا اون موقع هم که من در حد توانم دارم رسیدگی میکنم

متاسفم که چنین چیزایی رو از کسایی میبینم که ادعا میکنن همه چی باید درست باشه و همه رفتار باید خوب باشه ولی خودشون اولین کسی هستن که گفته خودشونو نقض میکنن
اروم تر خانوم مدیر
باشه ما دیگه دخالت نمیکنیم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
این همون دلیلی بود که به جناب ادمین گفتم
در مورد گزارش تاپیک و خوشبختانه بنده دیگه خیلی به ندرت سر میزنم اینجا
اما مسئله بعدی ؟
خانم محترم بنده به شیوه مدیران شما حرف زدم
دیگه هم قرار نیست حرف بزنم
دقیقا همون نوع برخورد برخی مدیران که با ماها شد و البته ادمین محترم فرمودن حرف مدیران (تمامشون ) حرف ایشونه رو اینجا بیان کردم ........البته اونها خیلی بدتر از اینها برخورد کردن ولی اصل ماجرا دقیقا همین بود که گفته شد
خدا رو شکر اون پستها هنوز هست

دیگه هم چندان برام مهم نیست اینجا چه تاپیکی زده میشه ، اهمیتش چه ؟ هرطور میخواد بشه ........چون خط و مشی اینجا رو کاملا فهمیدم در شرایطی که قبلا چیز دیگری فکر میکردم

موفق باشین

آخرین ویرایش:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به خانم مدیر و همه مدیران و دوستان دیگر
من بارها گفتم و بازم میگم، چرا ما فقط انتقاد بلدیم؟؟ چرا فقط یاد داریم غر بزینیم؟؟
یکبار چرا خودمون یک کار مفید یا حتی یک پیشنهاد خوب نمیدیم؟؟
من از جای همه کسایی که اومدن و فقط انتقاد بدون راه حل دادن معذرت میخوام....:gol:

همه از نبود یک مدیر واسه تالار ناراحتیم، من یک پیشنهاد میدم به خانم مدیر:
چون خود خانم مدیر و دیگر مدیران سرشون شلوغه و نمیتونن 24 ساعت اینجا باشن و تالار و چک کنن.... به نظر من از خود کاربرای اینجا که فعال هستن کمک بگیرن.... به این صورت که هر کاربر ساعتی رو اعلام کنه که و در آن ساعت مواظب تالار باشه و به محض دیدن پست یا تاپیک غیر قانونی به مدیر گزارش کنه....
در پایانم میگم که خیلی دلمون واسه بابک تنگ شده....نبودشم داره احساس میشه:gol:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

افسون عزیز از اینکه به پیامی که دیروز در پروفایلتون گذاشتم بسرعت رسیدگی کرده و اون تاپیک نامناسب رو حذف کردید تشکر میکنم . :gol:

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بارها گفتم و بازم میگم، چرا ما فقط انتقاد بلدیم؟؟ چرا فقط یاد داریم غر بزینیم؟؟
من از جای همه کسایی که اومدن و فقط انتقاد بدون راه حل دادن معذرت میخوام....:gol:

چون خود خانم مدیر و دیگر مدیران سرشون شلوغه و نمیتونن 24 ساعت اینجا باشن و تالار و چک کنن.... به نظر من از خود کاربرای اینجا که فعال هستن کمک بگیرن.... به این صورت که هر کاربر ساعتی رو اعلام کنه که و در آن ساعت مواظب تالار باشه و به محض دیدن پست یا تاپیک غیر قانونی به مدیر گزارش کنه....

مشکلات تداخل کاربران و اینکه هر کسی بتوان بیاید یا نه -زمان بندی ساعت و تداخل سلایق مثلا یک کاربر یک موضوع ر ا گزارش می کند و دیگری خیر - به نظر من این روش خوب است اما برنامه ریزی ساعتی مشکل ایجاد می کند - به خصوص اینکه اکثر این تاپیک های خلاف قوانین در ساعات نیمه شب که تالار خلوت است زده می شود -

Sarp

مدیر بازنشسته

به هر حال از ما گفتن

سلام
این همون دلیلی بود که به جناب ادمین گفتم
در مورد گزارش تاپیک و خوشبختانه بنده دیگه خیلی به ندرت سر میزنم اینجا
اما مسئله بعدی ؟
خانم محترم بنده به شیوه مدیران شما حرف زدم
دیگه هم قرار نیست حرف بزنم
دقیقا همون نوع برخورد برخی مدیران که با ماها شد و البته ادمین محترم فرمودن حرف مدیران (تمامشون ) حرف ایشونه رو اینجا بیان کردم ........البته اونها خیلی بدتر از اینها برخورد کردن ولی اصل ماجرا دقیقا همین بود که گفته شد
خدا رو شکر اون پستها هنوز هست

دیگه هم چندان برام مهم نیست اینجا چه تاپیکی زده میشه ، اهمیتش چه ؟ هرطور میخواد بشه ........چون خط و مشی اینجا رو کاملا فهمیدم در شرایطی که قبلا چیز دیگری فکر میکردم

موفق باشین
ماشالا خدا بهت چه فکی داده که این همه صوبت میکنی
واقعا فتبارک الله احسن الخالقین

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکلات تداخل کاربران و اینکه هر کسی بتوان بیاید یا نه -زمان بندی ساعت و تداخل سلایق مثلا یک کاربر یک موضوع ر ا گزارش می کند و دیگری خیر - به نظر من این روش خوب است اما برنامه ریزی ساعتی مشکل ایجاد می کند - به خصوص اینکه اکثر این تاپیک های خلاف قوانین در ساعات نیمه شب که تالار خلوت است زده می شود -
خوب قرارم نیست همه بیان.... زمان هایی که کاربرای مورد تایید مدیران نبودن، خود مدیران باید مراقب تالار باشن....

قانون ها کاملا مشخص و واضحه.... بیشتر کاربرای فعالم میدونن.... دیگه وقتی قانون مشخص باشه، سلیقه های شخصی دخیل نمیشن....

بعدشم کاربر فقط به مدیران گزارش میکنه، مدیر پس از بررسی تصمیم گیری میکنه که باید حذف بشه یا نه....

در واقع ما با این کار، کارهای خرابکارانه ای که بعضی ها انجام میدن رو فقط زودتر رسیدگی میکنیم.... همین

• Like
واکنش ها: Sarp

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این راه هایی که شما میگی رو ما قبلا رفتیم، هم پیشنهاد دادیم هم انتقاد، منتها دوستان همین فردی که شما براتون دلش تنگ شده ما رو مسخره کردن و همون فرد هم پاش تشکر زد، به همین راحتی!

آزموده را آزمودن خطاست:gol:

پیشنهادات من هم در تاپیکی که خود افسون خانم حضور داشتند گفته شد، و احتمالا ایشون هم خوانده اند...

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قانون ها کاملا مشخص و واضحه.... بیشتر کاربرای فعالم میدونن.... دیگه وقتی قانون مشخص باشه، سلیقه های شخصی دخیل نمیشن....
قانون واضحه، سلیقه های شخصی معمولا توی اجرای قانون بروز میکنه.
سلیقه شخصی توی مرحله نوشتن قانون چندان تاثیری نداره، توی اجرا تاثیر میذاره...