دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا هر کی تاپیک رو تو این تالار حذف میکنه توضیح بده
من یه تاپیک زدم که نه سیاسی بود نه حرف بدی توش زده شده بود اگه قراره همه تاپیکای من حذف بشه این نامردی کلی آدم زحمت میکشه مطلب از این اون ور جور میکنه بعد امروز اومدم میبینم حذف شده
خداییش مگه نزدین تاپیکای سیاسی بدون اطلاع حذف میشن در حالی که همین الان 10 تا تاپیکه سیاسی صفحه اوله ولی حذف نمیشه دیگه داره اعصابم خوووورد میشه اگه میخواین من دلسرد شم بگین دیگه نمیام اینجا...
هک کردن کنتور آب و برق بوده چه مشکلی داشت به کی توهین شده بود...بابا خیر سرمون مهندسیم باید از هر رشته ای یه چیزی سر در بیاریم این همه بچها اومدن و تو اون تاپیک گفتن تاحالا تاپیک پر مختوا تر از اون ندیده بودن توش یه سری روش بود که حتی شرکتای سازند رو آگاه میکرد که سوتی دستگاهاشون کجاست
خواهشا یه پیگیری کنید وگرنه من میرم دوباره همون تاپیک میزنم

ممد امین 06

عضو جدید

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دارم خسته میشم

دیگه دارم خسته میشم

تاپیک های خبری (تنها) کاربران به تالار اخبار انتقال می یابد.

کجای تاپیک من خبری بود آقا اصلا از قید تاپیک قبل گذشتم یه تاپیک دیشب زدم به عنوان( روشهای پیچوندن هرچی میشه پیچش داد) هنوز دو تا پست نزده بودم که بچها لطف کردن و خیلی استقبال کردن در مورد ترفندای روز مره مثل اینکه چه جوری بیشتر از حجم یه cd رایت بزنیم یا در مورد کارتهای هوشمند بود که دربارشون فقط توضیح داده بودم .... که الان اومدم میبینم نامعلومه نه به جایی منتقل شده نه اصلا معلوم نیست کی حذفش کرده اگه دفتر مدیریت اینجاست پس یکی جواب بده که وقتی تمام قوانین رعایت شده وتاپیک نه سیاسی بوده نه مغایر با شوئونات اسلامی ایرانی بوده نه توهینی توش شده نه تو تالار اشتباه زده شده چرا باید حذف بشه اگه اینجا جوابمو نگیرم مثل بقیه برم تو تالار دادو بیداد راه بندازم؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
کجای تاپیک من خبری بود آقا اصلا از قید تاپیک قبل گذشتم یه تاپیک دیشب زدم به عنوان( روشهای پیچوندن هرچی میشه پیچش داد) هنوز دو تا پست نزده بودم که بچها لطف کردن و خیلی استقبال کردن در مورد ترفندای روز مره مثل اینکه چه جوری بیشتر از حجم یه cd رایت بزنیم یا در مورد کارتهای هوشمند بود که دربارشون فقط توضیح داده بودم .... که الان اومدم میبینم نامعلومه نه به جایی منتقل شده نه اصلا معلوم نیست کی حذفش کرده اگه دفتر مدیریت اینجاست پس یکی جواب بده که وقتی تمام قوانین رعایت شده وتاپیک نه سیاسی بوده نه مغایر با شوئونات اسلامی ایرانی بوده نه توهینی توش شده نه تو تالار اشتباه زده شده چرا باید حذف بشه اگه اینجا جوابمو نگیرم مثل بقیه برم تو تالار دادو بیداد راه بندازم؟؟؟؟؟؟

تاپیک شما یک تاپیک درهم برهم بود که هیچ گونه ارتباطی با تالار گفتگوی آزاد نداشت، قابلیت جدا کردن هم نداشت و در هیچ تالاری هم جایی نداشت پس به ناچار حذف شد.

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک شما یک تاپیک درهم برهم بود که هیچ گونه ارتباطی با تالار گفتگوی آزاد نداشت، قابلیت جدا کردن هم نداشت و در هیچ تالاری هم جایی نداشت پس به ناچار حذف شد.

یعنی چی در هم بر هم بود؟
ببخشید من تو عنوان تاپیک نوشته بودم که هردفعه روی یک موضوع خاص زوم کرده و بررسی میکنیم اصلا عنوان تاپیک همین بود .....
در ضمن در تالار گفتگوی آزاد میشه نظرات اکثر بچهارو دانست و اگر اینجا بحث نشه کجا قراره بهتر از این بحث شه بعد شما تنها تشخیص دادین تاپیک در هم بر هم بود؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
اون فرد بابصیرتی که تاپیک های منو پاک میکنه کیه؟

اون فرد بابصیرتی که تاپیک های منو پاک میکنه کیه؟

واقعا دارم از تعجب،شاخ در میارم. :eek: :surprised:

اگه دو تا شاخ از این عمامه من زد بیرون،نگید چرا آواتارت را عوض کردی!!!

تاپیکی که درباره خودم هم نظرسنجی میذارم،بدون محتوای سیاســی،فرهنگی و....... در عرض کمتر از یک ساعت

پاک میشه!!!!

خیلی دوست دارم اون کسیکه تاپیک منو پاک کرده،اینقدر مرد باشه که بگه علت اینکارش چی بوده!!! :gol:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرسنجی راجبه خودم.
فقط یک سوال نظرسنجی معمولی بود،که یک کم شوخی هم چاشنیش بود،تازه شوخی هم شامل حال خودم میشد نه فرد دیگری!!!!

برو ببین اون ساعتی که حذف شده کدوم یک از مدیران مجرب بودن که حذفش کردن

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا دارم از تعجب،شاخ در میارم. :eek: :surprised:

اگه دو تا شاخ از این عمامه من زد بیرون،نگید چرا آواتارت را عوض کردی!!!

تاپیکی که درباره خودم هم نظرسنجی میذارم،بدون محتوای سیاســی،فرهنگی و....... در عرض کمتر از یک ساعت

پاک میشه!!!!

خیلی دوست دارم اون کسیکه تاپیک منو پاک کرده،اینقدر مرد باشه که بگه علت اینکارش چی بوده!!! :gol:

سیستم نفهم اتوماتیک باشگاه بود انگار!!!!:surprised::eek:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وقتی با افسون و سحر آرامش تالار رو به هم میریزی یه پیر جوانی میاد پاکش میکنه برادر!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون میگه نمیدونم کی حذف کرده؟
پس چطور مدیر ارشدن؟

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه حرف سیاســی یا توهینی به شخصی میکردم،حق با شما بود!!!

به خودم هم دیگه نمیتونم تیکه بندازم !!!!
اینکه چیزی نیست . من تاپیک زدم راجع به منشور کوروش. گفتن سیاسیه پاکش کردن!!! هر چی فکر کردم نفهمیدم کجاش سیاسی بود!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه حرف سیاســی یا توهینی به شخصی میکردم،حق با شما بود!!!

به خودم هم دیگه نمیتونم تیکه بندازم !!!!
حرف سیاسی میزنی؟
توهین میکنی پدر سوخته؟
به خودت توهین میکنی؟
تیکه میندازی؟
به کاربر باشگاه تیکه میندازی پدر سوخته؟
بدهم اخراجت کنن؟

(جسارت نباشه اسماعیل جان، جهت مزاحه)