دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

چطورین؟! دو سه روزی نبودم اینجا چقدر تغییر کرده!!!
یکی از دوستان تاپیکش حذف شده و این باعث شده کمی دلگیر بشه و البته عکس العمل هایی نشون بدن که فکر می کنم بیشتر از روی ناراحتی بوده. یه پیشنهادی داشتم که دیگه از این سوءتفاهم ها هم پیش نیاد. در این موارد که معمولا تاپیک بر ضد قوانین نیست و مشکل خاصی پیش نمیاره، قبل از حذف ، انتقال و یا هر کار دیگه ای با استارتر صحبت بشه و اون رو قانع کرد؛ اینجوری هر دو طرف حرف هاشون رو هم می زنن( با مراسم خواستگاری اشتباه نشه!! ) و مشکلی هم پیش نمیاد؛ حتی شاید استارتر دلایلی داشت که مدیران رو هم قانع بکنه که تاپیک به کارش ادامه بده.
فکر کنم حیف باشه که مسایلی به این کوچکی موجبات رنجش کسی بشه...

خوندینش؟! ممنون!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

چطورین؟! دو سه روزی نبودم اینجا چقدر تغییر کرده!!!
یکی از دوستان تاپیکش حذف شده و این باعث شده کمی دلگیر بشه و البته عکس العمل هایی نشون بدن که فکر می کنم بیشتر از روی ناراحتی بوده. یه پیشنهادی داشتم که دیگه از این سوءتفاهم ها هم پیش نیاد. در این موارد که معمولا تاپیک بر ضد قوانین نیست و مشکل خاصی پیش نمیاره، قبل از حذف ، انتقال و یا هر کار دیگه ای با استارتر صحبت بشه و اون رو قانع کرد؛ اینجوری هر دو طرف حرف هاشون رو هم می زنن( با مراسم خواستگاری اشتباه نشه!! ) و مشکلی هم پیش نمیاد؛ حتی شاید استارتر دلایلی داشت که مدیران رو هم قانع بکنه که تاپیک به کارش ادامه بده.
فکر کنم حیف باشه که مسایلی به این کوچکی موجبات رنجش کسی بشه...

خوندینش؟! ممنون!
سلام
مخالفم
خیلی وقت گیره
البته یه سری تاپیکا هستن که اعلا میشه بهشون اما فکر کن برای هر تاپیک یا پست بخای اجازه جابجایی و حذف بگیری این غیر ممکنه
در مورد تاپیک حدف شده هم باید بگم که جاش مناسب نبوده این کاملا مشخصه

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مخالفم
خیلی وقت گیره
البته یه سری تاپیکا هستن که اعلا میشه بهشون اما فکر کن برای هر تاپیک یا پست بخای اجازه جابجایی و حذف بگیری این غیر ممکنه

اینکه وقتگیره، منطقیه... .
ولی کاش میشد حداقل با آوردن دلایلی به استارتر اطلاع داده بشه.
شما به قضیه واقف تر از من هستین. و حتما تصمیم بهتر رو میگیرن. حرفی که زدم بیشتر به خاطر این بود که دوستان از این قضیه دلگیر نشن.
ممنون از پاسخ...

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه وقتگیره، منطقیه... .
ولی کاش میشد حداقل با آوردن دلایلی به استارتر اطلاع داده بشه.
شما به قضیه واقف تر از من هستین. و حتما تصمیم بهتر رو میگیرن. حرفی که زدم بیشتر به خاطر این بود که دوستان از این قضیه دلگیر نشن.
ممنون از پاسخ...
تا اونجا که بشه حتما رعایت میکنم
ممنون

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام
مخالفم
خیلی وقت گیره

من کلا مخالفم
درست نیست هرکی بر اساس سلیقه خودش رفتار کنه بر اساس قانون اون تاپیک مال بخش کشاورزی بود
حالا هم که دو سه باری حذفش کردین سر اخر هم منتقل شد اما من اگه از همون اول تو بخش کشاورزی نبود یه پست هم توش نمیدادم حالا الانم به رضا گفتم چون برا خودم ویرایش نداره میخوام یکیتون زحمتشو بکشه تمام پستای من تو اون تاپیک رو حذف کنه
ادرسشم اینجاست لطفا همه پستای من حذف بشه چون خوشم نمیاد اونجا پستی داشته باشم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا مخالفم
درست نیست هرکی بر اساس سلیقه خودش رفتار کنه بر اساس قانون اون تاپیک مال بخش کشاورزی بود
حالا هم که دو سه باری حذفش کردین سر اخر هم منتقل شد اما من اگه از همون اول تو بخش کشاورزی نبود یه پست هم توش نمیدادم حالا الانم به رضا گفتم چون برا خودم ویرایش نداره میخوام یکیتون زحمتشو بکشه تمام پستای من تو اون تاپیک رو حذف کنه
ادرسشم اینجاست لطفا همه پستای من حذف بشه چون خوشم نمیاد اونجا پستی داشته باشم
باشه ...

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیرای گل و دوست داشتنی :gol:

چند تا درخواست دارم.....
اگه میشه یک زیر شاخه برای گیاهان دارویی درست کنید و اسمشو بزارید "گیاهان دارویی در درمان بیماری ها"

چون خیلی از مطالب جنبه پزشکی دارن و هیچ ربطی به رشته گیاهان دارویی و چیزی که در دانشگاه ها به صورت علمی تدریس میشن ندارند...

مطالبی که آکادمیک (مقالات علمی پژوهشی) هستند حتی در صورتی که در رابطه با پزشکی باشن قابل قبول هستند و برای ارتقا تالار مفید میباشند. اما خواص گیاهان دارویی و خیل عظیمی از تاپیک هایی که در اونجا هست به هیچ عنوان جنبه علمی ندارند. مشکل از ارسال کنندگان تاپیک نیست. مشکل از نارسایی فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی هست.
کسی نمیدونه بابا رشته گیاهان دارویی اولاَ گیاهپزشکی نیست و ثانیاَ کار ما تجویز نیست..

اسم رشته اینه " تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر"
یعنی یک گیاه رو بکار و بعدش مواد موثرشو استخراج کن... وسلام....
خیلی ها برای اینکه کلاس بزارن میگن ما مهندسی گیاهان دارویی هستیم !!! باشه بابا شما مهندس :biggrin:
ولی تحت این عنوان مدرک نداریم... یعنی وزارت علوم نداره... یک زمانی قرار بود بشه مهندسی که دل یک ملتی رو شاد کردن... میشه مثل همون مهندسی پرستاری :eek: برای کم نیاوردن از مهندسی پزشکی

حالا تصمیم نهایی با شماست :gol: :gol: :gol: در صورتی که ایجاد زیر شاخه با محدودیت مواجه بشه صلاح نیست اون مطالب در مهندسی کشاورزی باشند.

با سلام و خسته نباشید :gol:

بیش از 3 هفته از این درخواست میگذره...

برای نتیجه و پیگیریش دوباره این درخواست رو میدم.4 تا مدیر گل داریم. لطفا یکیش رسیدگی کنه :gol:
یکیش هم که اصلا نیست !!! :biggrin: رفته گل بچینه :gol: :gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
با سلام و خسته نباشید :gol:

بیش از 3 هفته از این درخواست میگذره...

برای نتیجه و پیگیریش دوباره این درخواست رو میدم.4 تا مدیر گل داریم. لطفا یکیش رسیدگی کنه :gol:
یکیش هم که اصلا نیست !!! :biggrin: رفته گل بچینه :gol: :gol:
سلام به روی ماهت :gol:

درخواست رو میشه داد ولی تالار زدن یکم طول میکشه:D

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام به روی ماهت :gol:

درخواست رو میشه داد ولی تالار زدن یکم طول میکشه:D

:D خوب درخواستشو بدین دیگه .... 3 هفته طول کشید :redface:

چون ممکنه من امتحانامو که خراب کردم بعدش خودمو بکشم میگم :(

کاش میشد درخواست بدیم استادامونو هم از همین جا بزنیم :D :surprised:

afsoon6282

مدیر تالار
:D خوب درخواستشو بدین دیگه .... 3 هفته طول کشید :redface:

چون ممکنه من امتحانامو که خراب کردم بعدش خودمو بکشم میگم :(

کاش میشد درخواست بدیم استادامونو هم از همین جا بزنیم :D :surprised:

این که میگم طول میکشه واسه اینه که به این راحتیا زیر تالار نمیدن

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این که میگم طول میکشه واسه اینه که به این راحتیا زیر تالار نمیدن

تو چیکاره ای پس؟ مگه مدیر ارشد نیستی؟ تو اگه اختیار یه زیر تالار زدن نداشته باشی به نطرم درخواست بده عنوانتو بر دارند دی:

afsoon6282

مدیر تالار
تو چیکاره ای پس؟ مگه مدیر ارشد نیستی؟ تو اگه اختیار یه زیر تالار زدن نداشته باشی به نطرم درخواست بده عنوانتو بر دارند دی:

تو هم به هر بهونه میخوای عنوان منو برداریا

میخوای پسورد بهت بدم خیالت راحت بشه اختیاراتم در چه حده؟:D

reza_197

عضو جدید
سلام. منم یه پیشنهادی دارم اینکه بچه ها زحمت میکشن و در بخش پرسش و پاسخ کمک ها و توضیحات عالیی میدن من میگم که کاش راهنمایی های اونا رو به بخشاهایه مربوطه منتقل کنید تا هم مطالب جامعتر و هم بعضی از تاپیکا از اون حالت کلی در بیاد مثلا در مورد تکپیر بگونیا رکس گلابتون جان یه توضیح مفصل و کافی دادن که اگه به تاپیک بگونیا بره هر تازه وارد و ناواردی مثل من با مراجعه به اونجا مشکلش حل میشه و این سوال دوباره مطرحم نمیشه . خلاصه ببخشید زیاد حرف زدم.

afsoon6282

مدیر تالار
سلام. منم یه پیشنهادی دارم اینکه بچه ها زحمت میکشن و در بخش پرسش و پاسخ کمک ها و توضیحات عالیی میدن من میگم که کاش راهنمایی های اونا رو به بخشاهایه مربوطه منتقل کنید تا هم مطالب جامعتر و هم بعضی از تاپیکا از اون حالت کلی در بیاد مثلا در مورد تکپیر بگونیا رکس گلابتون جان یه توضیح مفصل و کافی دادن که اگه به تاپیک بگونیا بره هر تازه وارد و ناواردی مثل من با مراجعه به اونجا مشکلش حل میشه و این سوال دوباره مطرحم نمیشه . خلاصه ببخشید زیاد حرف زدم.

سلام:gol:
اینم پیشنهاد خوبیه یا میشه پستارو منتقل کرد یا گلچینشونو کپی کرد به تاپیک های دیگه

بذارین بقیه دوستان هم بیان نظرشونو بگن

نه عزیز این چه حرفیه اینجا هست تا دوستان بیان و نظرشونو بگن

ممنون که به فکرین:gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که میگم همینی که هست خوبه
مگ اینه برای هر بخش یه سری زیر بخش تعریف بشه
مثلا برای باغبانی
بخش گلکاری ، چمن کاری ، سبزیکاری

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
نظر منم اینه بیخیال بشیم چون هم سخته که جابجا بشن هم اینکه خوب هرکی سوال بپرسه جوابشو میدیم از نو برا ما که تکرار میکنیم هم خوبه یه چیزایی هم که خودمون تجربه کردیم بهش اضافه میکنیم پس به همین صورت ادامه پیدا کنه بهتره

siyasiya

عضو جدید
لطفا تاپیک :: هواشناسی کشاورزی :: رو هم در این قسمت ایجاد کنید

لطفا تاپیک :: هواشناسی کشاورزی :: رو هم در این قسمت ایجاد کنید

لطفا این مورد رو انجام بدین
ممنون

• Like
واکنش ها: fgni

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این مورد رو انجام بدین
ممنون

ببین دوست عزیز باید اول تعدادی تاپیک با عنواین و موضوعات مرتبط به هواشناسی کشاورزی باشه تا این بخش احداث بشه
فکر کنم حداقل 30 تاپیک هست و همچنین یکی دوتا کابر فعال هم باشن تا بخش رو بگردونن

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی :gol:

کسی پیشنهاد یا طرح خاصی برای تغیرات در بخش های کتابخانه و رسانه تصویری نداره؟

• Like
واکنش ها: fgni