دفتر مدیریت تالار فلسفه

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی....

لطفا" سوالات،مشکلات،درخواست ها،پیشنهادات و انتقادات خودتون در ارتباط با تالار فلسفه را در این تاپیک مطرح کنید...

لطفا از طرح مسائل مربوط به تالار، در پروفایل شخصی و یا پیام خصوصی خودداری فرمائید

لطفا" مطالعه کنین:قوانین تالار فلسفه

متشکرم

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
جناب محسن ق

محض اطلاع ، بی خدایی تفکر بسیار عمیقی در فلسفه است، از پاک کردن پستهای من در این زمینه دست بردارید. و سعی کنید پاسخ بدید اگر میتونید

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
جناب محسن ق

محض اطلاع ، بی خدایی تفکر بسیار عمیقی در فلسفه است، از پاک کردن پستهای من در این زمینه دست بردارید. و سعی کنید پاسخ بدید اگر میتونید
چناب اس جی خطایی پور
اولا فقط یک پستتون پاک شد...
دوما شما با هر عقیده و نظری میتونین اینجا مباحثه داشته باشید،اما بحثی خارج از توهین...!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
[h=2][/h]
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی مدیر تالار فلسفه تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.

خدا قوت.

نمیشه یک عدد زیر تالار داشته باشیم متعلّق به "عرفان"؟! جای خالیش بدجور احساس میشه.

با تشکّر.:gol:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
سلام.

خدا قوت.

نمیشه یک عدد زیر تالار داشته باشیم متعلّق به "عرفان"؟! جای خالیش بدجور احساس میشه.

با تشکّر.:gol:
سلام...

ممنون،زنده باشید...

همونطور که میدونین همچین زیر تالاری با این عنوان در بخش اسلام و قرآن هست و داشتن این زیر تالار در این بخش؛تکرار مکررات هست و بدون کاربرد...

موفق و پیروز باشید... :gol:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام...

ممنون،زنده باشید...

همونطور که میدونین همچین زیر تالاری با این عنوان در بخش اسلام و قرآن هست و داشتن این زیر تالار در این بخش؛تکرار مکررات هست و بدون کاربرد...

موفق و پیروز باشید... :gol:

ممنون بابت پاسخ. :gol:

از اونجایی که "عرفان" و" فلسفه" با هم تجانس دارند؛ خوب میشد اگه یه همچین زیر تالاری اینجا وجود داشت که بحثهای فلسفی و عرفانی در کنار هم رؤیت بشن!

زیر تالار "خدا، عشق، عرفان" بیشتر منحصر به دلنوشته ها و اشعار و گفتگو در مورد عشق و خداست و صرفاً اسم " عرفان" رو برای سه گانه کردنِ دو موضوعِ خدا و عشق یدک میکشه.

در نظر گرفتن زیر تالار "عرفان" در کنار فلسفه، به موضوعات عرفانی رسمیت و جدیت می بخشه و میشه توش مسائل تخصصی هم مطرح کرد.

پ.ن: الان که بیشتر فکر می کنم، می بینم این زیر تالار هرجا باشه، بی کاربرد میشه!! چون طرفدار آنچنانی نداره. شاید اگه طرفدار داشت تو این انجمن، زدنش به صرفه بود. ولی خب اینجا یه انجمن علمیه.

موفق باشید. :gol:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار

از اونجایی که "عرفان" و" فلسفه" با هم تجانس دارند؛ خوب میشد اگه یه همچین زیر تالاری اینجا وجود داشت که بحثهای فلسفی و عرفانی در کنار هم رؤیت بشن!

زیر تالار "خدا، عشق، عرفان" بیشتر منحصر به دلنوشته ها و اشعار و گفتگو در مورد عشق و خداست و صرفاً اسم " عرفان" رو برای سه گانه کردنِ دو موضوعِ خدا و عشق یدک میکشه.

در نظر گرفتن زیر تالار "عرفان" در کنار فلسفه، به موضوعات عرفانی رسمیت و جدیت می بخشه و میشه توش مسائل تخصصی هم مطرح کرد.

پ.ن: الان که بیشتر فکر می کنم، می بینم این زیر تالار هرجا باشه، بی کاربرد میشه!! چون طرفدار آنچنانی نداره. شاید اگه طرفدار داشت تو این انجمن، زدنش به صرفه بود. ولی خب اینجا یه انجمن علمیه.

حرف شما متین و درست....اما از اونجایی که هر دو تالارِ فلسفه و اسلام بار محتوایی تقریبا یکسانی دارند،تشکیل زیر تالاری مشابه در تالار دیگه باعث سردرگمی کاربران و ازدیاد تاپیکهای تکرای در سایت میشه...

کما اینکه قبلا بخشی به عنوان فلسفه و اندیشه در تالار گفتگو آزاد داشتیم که به همون دلایلی که عرض کردم،ادغامش کردیم با تالار فلسفه...

ضمن اینکه بر فرض ما همچین زیر تالاری هم اختصاص بدیم،محتوایی که در بر میگیره و کاربران ازش برداشت میکنن؛چیزی غیر از بخشی که در تالار اسلام هست،نیست...

هرچند ما اینحا هم بحثای عرفانی رو پیگیری میکنیم،همینطور که در تالار اسلام بعضا" موضوعات فلسفی رو مورد بررسی قرار میدن...پس موضوعات دو تالار اکثرا" به هم مربوط میشن و تفکیک پذیر نیستن...

به هرترتیب ممنون از توجه و حسن نیتی که نسبت به این تالار دارید....ممنون میشم با نظرات و پیشنهادات خوبتون،بیشتر ما رو درجهت پیشبرد بار محتوایی تالار یاری کنین...:gol:

موفق و پیروز باشین...:smile:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محسن ژان ببخشید کلا در و پنجره خونه ت بسته بود ، دیه اینجا یه بار دیه ازت تشکر موکونم واسه حضور شگفت انگیزت توی قصه :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/62314-بیا-زیر-کرسی-تا-قصه-های-قدیمی-رو-واست-تعریف-کنم/page2801?p=7088584&viewfull=1#post7088584

بالا