در برابر اعدام کردها سکوت نکنیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر فرزاد کمانگر : اینها که سراپایشان دروغ است کاش خبر اعدام برادرم هم دروغ بود

خانواده و وکیل فرزاد کمانگر خبر اعدام اعلام کرده اند که خبر اعدام فرزاد را از طریق اخبار منتشر شده دریافت کرده اند.
برادر فرزاد کمانگر در گفتگو با خبرنگار جرس ضمن ابراز تاثر و تاسف شدید از اینکه خبر مرگ یک عزیز را باید از خبرگزاری ها شنید می گوید: اینها که سراپا دروغ هستند کاش خبر اعدام برادرم هم دروغ باشد.

مهرداد کمانگر ضمن اعلام بی خبری از وضعیت برادرش می گوید ما از دیروز هیچ تماسی با فرزاد نداریم و امروز ما هم از خبری که فارس و سایت ها منتشر کرده اند فهمیده ایم که فرزاد را اعدام کرده اند ولی کاش خبر درست نباشد.
وی ادامه داد: از صبح که خبر را شنیده ام به همه جا زنگ زده ام. ولی هیچ کس جواب مان را نمی دهد.

برادر فرزاد کمانگر ضمن اشاره به تماس خود با مسولان پرونده فرزاد در وزارت اطلاعات، با بیان اینکه وزارت اطلاعات استان می گوید پرونده فرزاد را به دادستانی منتقل کرده ایم می گوید: اگر کشور ما قانون داشت الان فرزاد اعدام نمی شد، اگر عدالت وجود داشت نباید فرزاد را اعدام می کردند ویا حداقل کسی به ما خبر می داد که الان فرزاد کجاست. نزدیک به یک ساعت است که همه از تهران به ما خبر می دهند و ما خودمان خبر نداریم که فرزاد مان کجاست. زنده است، اعدام شده است یا نمی دانم در کشور چه خبر است، قانون کجاست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از طریق نماینده های کرد در مجلس شورا اسلامی پیگیر وضعیت فرزاد بوده اند می گوید: به نماینده مجلس مان هم زنگ زده ام. همه مثل هم هستند و هیچ کاری نمی کنند. می گویند آنها هم خبر را از خبرگزاری ها شنیده اند. شما بگویید ما چه کار کینم؟

مهرداد کمانگر می گوید: من جرات نمی کنم خبر اعدام فرزاد را به مادرم بگویم. اگر این کشور قانون داشت من الان شرمنده مادرم نبودم. نمی دانم به مادرم چه بگویم. چشم انتظار آقای بهرامیان وکیل فرزاد هستیم . او را به دادستانی فرستاده ایم تا خبر واقعی را برایمان بیاورد. همه امیدم فقط همین است که خبر راست نباشد چون اصلا به خانواده هیچ اطلاعی نداده بودند. .

برادر فرزاد کمانگر که با صدایی گرفته حرف می زد قادر به ادامه گفتگو نبود.

از طرفی بهرامیان وکیل فرزاد می گوید: از اعدام موکل خودم بی اطلاع هستم وبرای اطلاع از صحت خبر به دادستانی تهران مراجعه خواهد کرد.
بر اساس آخرین گزارش ها: مسولان زندان اوین با قطع تلفن های این زندان از دو روز گذشته اقدام به اجرای حکم اعدام زندانیان سیاسی فرزاد کمانگر فرزند باقی، علی حیدریان فرزند احد، فرهاد وکیلی فرزند محمد سعید، شیرین علم هولی فرزند خدر و مهدی اسلامیان فرزند محمد نمودند.

خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران خبر داده است ، فرزاد کمانگر، علی حیدریان، فرهاد وکیلی، شیرین علمهولی و مهدی اسلامیان، پنج تن از گروهکهای ضد انقلاب که در عملیات تروریستی از جمله بمبگذاری در مراکز دولتی و مردمی شهرهای مختلف ایران دست داشتند سحرگاه امروز یکشنبه در زندان اوین به دار مجازات آویخته شدند.

این احکام در حالی به اجرا درآمد که پرونده سه تن از متهمان این پرونده در مرحله بازنگری (اعمال ماده ۱۸) قرار داشت و همچنین هیچ یک از وکلا و خانواده ها در جریان اجرای این احکام قرار نگرفتند.

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرونده سه تن از متهمان این پرونده در مرحله بازنگری (اعمال ماده ۱۸) قرار داشت و همچنین هیچ یک از وکلا و خانواده ها در جریان اجرای این احکام قرار نگرفتند.
آدمکشای بی وجدان
الان جیره خوراشون میریزن اینجا و شروع میکنن به گفتن اینکه اینا بمب گذاشتن و مسلح بودن و جدایی طلب و چه و چه وچه...
وقتی دادگاهشون علنی نیست, وقتی وکیل حق دسترسی به پرونده نداره، وقتی بی خبر اعدام میکنن معلومه کی داره دروغ میگه.....
خونی که به ناحق بریزه زمین دامنگیر میشه..

بی تاب

عضو جدید

پنج تن از گروهك‌هاي ضد انقلاب كه در عمليات تروريستي از جمله بمب‌گذاري در مراكز دولتي و مردمي شهرهاي مختلف ايران دست داشتند سحرگاه امروز يكشنبه در زندان اوين به دار مجازات آويخته شدند.

به گزارش روابط عمومي دادسراي عمومي و انقلاب تهران،‌ محكومان فرزاد كمانگر فرزند باقي، علي حيدريان فرزند احد، فرهاد وكيلي فرزند محمد سعيد، شيرين علم‌هولي فرزند خدر و مهدي اسلاميان فرزند محمد نام داشتند.

محكومين در عمليات تروريستي از جمله بمب‌گذاري در مراكز دولتي و مردمي شهرهاي مختلف ايران دست داشتند.

در مراحل دادرسي محكومين نماينده دادستان تهران و وكلاي آنان حضور داشته‌اند و احكام صادره از سوي دادگاه‌هاي بدوي، حسب مورد در دادگاه تجديد‌نظر يا ديوان عالي كشور ابرام شده است.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرگزاری هرانا – روز گذشته و در پی اعدام 5 فعال سیاسی در زندان اوین نیروهای سپاه پاسداران در شهرستان کامیاران مانور نظامی برپا کردند.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، در پی اعدام 5 تن از زندانیان سیاسی در زندان اوین، روز گذشته در شهر کامیاران نیروهای سپاه پاسداران برای ایجاد رعب و وحشت اقدام به حرکت کاروانی متشکل از دهها خودروی نظامی که حامل انواع ادوات نظامی سبک و سنگین بود کردند.
همچنین دهها تن از نیروهای نظامی سپاه، سوار بر تویتاهای نظامی اقدام به مانور نظامی کردند.

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
تروریست کجا بود !!!!!!!!!

کدوم بمب گذاری !؟؟؟

اون استاده رو که خودشون کشتن و گندش در اومد ....

به غیر از اون هم که من بمب گذاری دیگه ای یادم نمیاد

بابا چرا توهم میزنین و همه چیز رو از یاد میبرین !! همینجوری به ما حکومت میکنن دیگه !!!

یکی نیست بپرسه این بمب هایی که گذاشتن کجا بوده !؟؟؟؟

اومدین و میگین بایستی قبل از اعدام خانوادشون رو میدیدن !! به کدوم جرم مردم رو میکشن که قبلش خانوادشون رو ببینن!؟

بخدا زندگی ما شده جریان قلعه ی حیوانات ...... تا حالا فکر میکردم شبیهشه ...... اما حالا فهمیدم که خودشه

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا بالا...
این چیزا نباید به این زودی فراموش بشن
کدوم بمب؟ کی؟ کجا؟

m.1978

عضو جدید
بابا مگه نمی دونین قوانین جمهوری اسلامی = قوانین خدا ؟؟؟

مگه نمی دونین این آقایون از طرف خدا منصوب شدن ؟؟؟

مگه نمی دونین حکومت اینها الهی هست ؟

مگه نمی دونین معیار و میزان واقعی و حقیقت همونی هست که آقایون میگن ؟؟؟

مگه نمی دونین ضد انقلاب = ضد خدا ؟؟؟

پس با این اوصاف کاری که اینها میکنن خیلی هم جای تعجب نداره !

...................................................................................................

خدایا خودت بین خدای من و خدای اونها فاصله بینداز .

آیاتای

عضو جدید

پنج تن از گروهك‌هاي ضد انقلاب كه در عمليات تروريستي از جمله بمب‌گذاري در مراكز دولتي و مردمي شهرهاي مختلف ايران دست داشتند سحرگاه امروز يكشنبه در زندان اوين به دار مجازات آويخته شدند.

به گزارش روابط عمومي دادسراي عمومي و انقلاب تهران،‌ محكومان فرزاد كمانگر فرزند باقي، علي حيدريان فرزند احد، فرهاد وكيلي فرزند محمد سعيد، شيرين علم‌هولي فرزند خدر و مهدي اسلاميان فرزند محمد نام داشتند.

محكومين در عمليات تروريستي از جمله بمب‌گذاري در مراكز دولتي و مردمي شهرهاي مختلف ايران دست داشتند.

در مراحل دادرسي محكومين نماينده دادستان تهران و وكلاي آنان حضور داشته‌اند و احكام صادره از سوي دادگاه‌هاي بدوي، حسب مورد در دادگاه تجديد‌نظر يا ديوان عالي كشور ابرام شده است.
دروغ گفتن و ادم کشتن چه راحت شده در کشور ما! کافیه صدای نفس کشیدنت به گوش جلاد برسه تا حکم مرگت رو صادر کنه!

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فرض کنیم که اونا واقعا عملیات تروریستی انجام دادن ولی باز هم این حقو داشتن که قبل از اعدام با خانوادشون ملاقات کنن.
آدمای کشته شده به دست اونا حق نداشتن خانوادشون رو ببینن ؟؟؟؟
اینقد زود باور نباشین لطفا

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمای کشته شده به دست اونا حق نداشتن خانوادشون رو ببینن ؟؟؟؟
اینقد زود باور نباشین لطفا
کدوم آدمهای کشته شده؟
بمب گذاشتن؟ کجا؟ کی؟ چند نفر کشته شدن؟؟؟
چرا هیچ کس هیچی نفهمیده؟
به بقیه نگو زودباور...برو یه نگاه تو آینه بنداز ببین کی زودباوره..
یه لاستیک تو این مملکت میترکه فردا همه خبرشو دارن..چه بمبی بوده و کجا بوده که آدم کشته و کسی نمیدونه؟؟؟
مردمو چی فرض کردن؟

بيتاب

عضو جدید
من هرگز متن مطلب تاپيك را نخواندم ودرباره غلط يا درست بودن آن نظر نمي دهم اما
من اين موضوع را ميگويم :
اگر كسي خلافي انجام داد ومستحق اعدام شود وآن فرد فارس بود ميتواند اعدامش كرد يا خير ؟
كرد ، فارس ، عرب ، ترك ، بلوچ و.و.و .همگي در مقابل قانون برابر هستند وهيچ نژاد بر نژاد ديگر برتر ندارد

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هرگز متن مطلب تاپيك را نخواندم ودرباره غلط يا درست بودن آن نظر نمي دهم اما
من اين موضوع را ميگويم :
اگر كسي خلافي انجام داد ومستحق اعدام شود وآن فرد فارس بود ميتواند اعدامش كرد يا خير ؟
كرد ، فارس ، عرب ، ترك ، بلوچ و.و.و .همگي در مقابل قانون برابر هستند وهيچ نژاد بر نژاد ديگر برتر ندارد
تو تاپیک نوشته شده کردها چون این قربانیان ظلم رژیم؛ کرد بودند و این یه حقیقتیه که به کردها و بلوچها به خاطر سنی بودنشون ظلم مضاعف میشه. من نه کرد هستم و نه سنی و معتقدم نژاد و مذهب بی اهمیت ترین چیزها تو دنیاست..
در مورد اون مستحق اعدام بودن و اصلاً این قوانین جای بحث زیاده

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو تاپیک نوشته شده کردها چون این قربانیان ظلم رژیم؛ کرد بودند و این یه حقیقتیه که به کردها و بلوچها به خاطر سنی بودنشون ظلم مضاعف میشه. من نه کرد هستم و نه سنی و معتقدم نژاد و مذهب بی اهمیت ترین چیزها تو دنیاست..
در مورد اون مستحق اعدام بودن و اصلاً این قوانین جای بحث زیاده

این رژیم به واقع یکی از نژاد پرست ترین رژیم هاست !!!

من یکی رو می شناختم که بعد ها فهمیدم باباش افغانی بوده !!

هیچ شباهتی به افغانی ها نداشت حتی بهتر از ما هم صحبت میکرد .. میگفت پدرش از زمان شاه تا حالا این جا بوده و این پسر به عمرش افغانستان نرفته .... اما با کمال تعجب اون از تمام مزایای شهروندی و حتی انسانی تویه مملکت ما بی بهره بود ....

عراقی ها هم همینطورن ......

اما لبنانی ها و فلسطینی ها ........... (به دلیل مسائل اخلاقی سانسور شد)

دوست دارم برین ببینین همین کشور هایه کافر و بی دین غرب به متولدین تویه اون کشور ها چه خدماتی که نمی دن ........... از بس که کافرن:confused:

ترمه جون

عضو جدید
ما کردا عادت کردیم.کدوم کردی یادش میره که چه جوری اوایل انقلاب به دستور آخوند خلخالی برادرای سپاهی ریختن کردها رو قتل عام کردن؟

mr1991

عضو جدید
ما کردا عادت کردیم.کدوم کردی یادش میره که چه جوری اوایل انقلاب به دستور آخوند خلخالی برادرای سپاهی ریختن کردها رو قتل عام کردن؟
اصلا بحث کرد و لر و بلوچ و فارس و ترک نیست! بحث سر اینه که چرا چند تا آدم باید بی گناه کشته بشن؟!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ آدم باوجدانی یادش نمیره این نژادپرستا چه جنایاتی کردن....
اون نصرالله لبنانیه دست آغا ماچ کن براشون مهمتره تا هموطنشون

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه این مساله فقط عزای کردها باشه! درد کردها باشه!

همه ما فراتر از ایرانی بودن انسانیم! مگه میشه خشمگین نشیم! اندوهگین نشیم!

لعنت به من فارس اگر کرد بودن این قربانی ها مایه بی دردی من بشه و شریک نشدنم در رنجشون!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه این مساله فقط عزای کردها باشه! درد کردها باشه!

همه ما فراتر از ایرانی بودن انسانیم! مگه میشه خشمگین نشیم! اندوهگین نشیم!

لعنت به من فارس اگر کرد بودن این قربانی ها مایه بی دردی من بشه و شریک نشدنم در رنجشون!
دقیقاً

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمکشای بی وجدان
الان جیره خوراشون میریزن اینجا و شروع میکنن به گفتن اینکه اینا بمب گذاشتن و مسلح بودن و جدایی طلب و چه و چه وچه...
وقتی دادگاهشون علنی نیست, وقتی وکیل حق دسترسی به پرونده نداره، وقتی بی خبر اعدام میکنن معلومه کی داره دروغ میگه.....
خونی که به ناحق بریزه زمین دامنگیر میشه..

بی خبر؟!!!!!!
من خودم شندیدم تو تلویزیون گفته بودن، فردا اعدام می شن. خانوادشون خبر نداشتن؟ آخی. لابد تلویزیون نگاه نمی کردن، ماهواره می دیدن. تفلکیا. :w20:

*Essi*

اخراجی موقت
بی خبر؟!!!!!!
من خودم شندیدم تو تلویزیون گفته بودن، فردا اعدام می شن.
خانوادشون خبر نداشتن؟
آخی
. لابد تلویزیون نگاه نمی کردن، ماهواره می دیدن. تفلکیا. :w20:

چه راحت از مرگ انسان ها شادمان میشوید. :cry::cry::cry:
درود بر مکتب فکری شما.:gol:
درود بر اندیشه های نابتان. :gol:
که به راستی وارثان زمین در دنیا و آخرت شماها باید باشید.

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خبر؟!!!!!!
من خودم شندیدم تو تلویزیون گفته بودن، فردا اعدام می شن. خانوادشون خبر نداشتن؟ آخی. لابد تلویزیون نگاه نمی کردن، ماهواره می دیدن. تفلکیا. :w20:
اون بیخبر با بیخبر از نظر قضایی فرق میکنه
در ضمن فکر نکنم کسی غیر از ساندیس خور جماعت دیگه اون دستگاه دروغ پردازیو نگاه بکنه...
جای خوبی داری منبع میدی..کسی اینجا تلویزیون این رژیمو نمیبینه که بخواد حرفتو تاید یا تکذیب کنه البته غیر از همپالگی های خودت

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

من گفتم شادمان شدم؟ !
چرا تهمت می زنی؟

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستی قرار بود اگه بهت ثابت بشه جن وجود داره، به خدا ایمان بیاری!
چی شد؟
بدو بیا زیر حرفت بزن. بدو.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا