درمواقعمختلف چه کفشایی میپوشیم؟

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقیریه چیه نمیخایم بریم نمایشگاه ماشین که میخوایم بریم کفش بخریم دور هم شاد باشیم از نظرات هم در مورد کفشا استفاده کنیم تازه خیلی ها همین پرایدم ندارن برو خدارو شکر کن:D
خدا رو شکر....دی

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گفته باشم اگه گیر افتادیم من حاضر نیستم با هیچ کدوم از خانما ازدواج کنمااااااااااااااااااا

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله....واقعا تعجب هم نداره
چون تا حالا ندیدم آقایون کسی درباره لباس حرفی بزنن
تو هیچ مراسمی
آقایون فقط بلدن در مورد راه و روش پول در آوردن خونه ماشین مسکن زمین وام اوراق مشارکت ارز و................ صحبت حالا فرقی نداره مجلس عروسی باشه یا عزایی:D

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون فقط بلدن در مورد راه و روش پول در آوردن خونه ماشین مسکن زمین وام اوراق مشارکت ارز و................ صحبت حالا فرقی نداره مجلس عروسی باشه یا عزایی:D
به خدا از صب تا شب همش فکرم همیناس....چون اوضاع خرابه:smile:

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گفته باشم اگه گیر افتادیم من حاضر نیستم با هیچ کدوم از خانما ازدواج کنمااااااااااااااااااا
کی بهت زن میده دادا؟
تازه منم زن میخوامااااااااااا...
کفش بهانست.....دی

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مگه شما خانما می ذارید حواسمون به خودمون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا از صب تا شب همش فکرم همیناس....چون اوضاع خرابه:smile:
فقط شما نیستی کا آقایون همین جورین اصلا این اوضاع خراب همرو همین جوری بار آورده بعدم علاوه بر این که همش فکر اینن که فردا چیکار کنن که سود پولشون بیشتر به اینم فکر میکنن چرا 2ماه قبل اون سرمایه گذاریو نداشتن که سودش بیشتر بود
حالا یکی نیست بگه این سود هم داشتین پوله چی میشه هیچی خانوم میخواد کفششو با لباسش ست کنه............................:D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط شما نیستی کا آقایون همین جورین اصلا این اوضاع خراب همرو همین جوری بار آورده بعدم علاوه بر این که همش فکر اینن که فردا چیکار کنن که سود پولشون بیشتر به اینم فکر میکنن چرا 2ماه قبل اون سرمایه گذاریو نداشتن که سودش بیشتر بود
حالا یکی نیست بگه این سود هم داشتین پوله چی میشه هیچی خانوم میخواد کفششو با لباسش ست کنه............................:D

خوشم اومد از صداقتت

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
کفشام شد 7 جفت. امروز رنگ قهوه ایی کفشه مشکیی که چند ماه پیش خریده بودم رو خریدم.

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من برای ورزش پرفکت استپس گرفتم اینقدر راحته که نگو خیلی هم شیکه

بالا