درد دلی با صاحب الزمان(حضرت مهدی عج)

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

شايد اين جمعه بيايد شايد........

دمي كه بي تـو بــرآيد، خـدا كنـد كه نيـايد
الا كه هستي مائي، خدا كنـد كـه بيـايي
شـب فراق تو جـانا، خـدا كنـد بـه سـرآيد
سـرآيـد و تـو بـرآيي، خــدا كنـد كــه بيايي

بسم رب المهدي
هيچكس تو را نمي‌خواند. هيچكس ازتو نمي‌گويد. به چشمهاي رهگذر كه مي‌نگرم اثري از دوري و فراق تو در آنها نمي‌بينم.
روزنامه‌ها را كه ورق مي‌زنم نام نيكوي تو كمتر به چشمهاي كم سوي من مي‌خورد. همه روزه به اخبار شهر و كشور و جهان توجه مي‌كنم تا شايد خبري از تو بگويد اما تنها تويي كه از خبرهاي جهاني در اماني! سراغت را از هر زائر كه بر سر راهم باشد مي‌گيرم اما آنها هم مثل من، تو را نديده‌اند يا ديده ولي نشناخته‌اند. من كه در آخرين نقطه‌ي شعاع دايره‌ي دوستي تو بر خط مماس راه مي‌روم و تحمل غربت و دوري تو را ندارم. پس آنها كه به مركز دايره نزديكند چه حالي دارند؟
دوستدارانت، غربت و غيبت تو را چگونه تحمل مي‌كنند؟
آيا آب گوارا از السلام عليك يا اباصالح المهدي (عج) ادركني
حلقوم آنها فرو مي‌رود؟ آيا ياد تو از خاطر آنها مي‌رود؟ آيا بر هر سفره‌ي غذا، دعاي برتو فراموششان مي‌شود؟
چگونه تو را از ياد ببرند درحالي كه به بركت وجود تو نفس مي‌كشند؟! چگونه فراموش كنند در حالي كه به خاطر توست كه روزي مي‌خورند و در آسايشند؟
همه برخوان گسترده تو ميهمانيم و همه روزه به بركت تو از خواب برمي‌خيزيم. آيا بي توجهي ما را بخششي هست؟! آيا راهي به تو داريم تا ما را ببخشايي و از اين همه ناشكري و ناسپاسيمان در گذري؟
آيا به من عنايت مي‌كني تا به اخباري از دوستانت كه گوشه و كنار از تو ياد مي‌كنند كنجكاو شوم ؟ خبر برگزاري سمينارهايت، شب شعرها و نوشته‌هايي كه براي تو چاپ مي‌شود. دعايي كه براي تو به آسمان مي‌رود، فريادهايي كه تو را مي‌خوانند، همه را بشنوم و لااقل از شنيدن آنها خوشحال شوم به هركس برسم از تو بگويم و از تو بشنوم.
اي كاش مي‌توانستم ياد تو را در لابه‌لاي هر قلبي جاي دهم تا با هر تپش تو را بخواند.
اي كاش مي‌توانستم نام تو را بر سر در تمام خانه‌هاي شهرم نصب مي‌كردم.
اي كاش هر وقت به هر مغازه كه سر مي‌زدم نام تو را ميديدم.
اي كاش به هر اداره كه مراجعه مي‌كردم چشمم به نام زيباي تو مي‌افتاد.
اي كاش همه تو را مي‌خواستند و همه تو را مي‌خواندند.
اي كاش همه نوشته‌هايي كه در وجود نازنين تو و قيام عظيم توست، مورد استقبال همگاني قرار مي‌گرفت. در آن صورت هيچ نويسنده‌اي بي ياد تو قلم را به دست نمي‌گرفت .
نام تو هر كجا كه بلند آوازه گردد، بركت با خود به همراه دارد و به يقين اگر همه بر عهد خود ثابت و پايدار مي‌مانديم، بركت از بالا و پائين بر ما نازل ميشد. اينك نيز اگر به هوش آئيم و توبه كنيم و از سهل‌انگاريهاي قبلي دست برداريم و دل به تو بدهيم و راه خود را به سوي تو راست كنيم، يقين دارم كه ولوله‌ي نامت جلوي هر زلزله‌اي را مي‌گيرد.

اللهم عجل الوليک الفرج
الهي آمين

sheida244

عضو جدید
ديدم امشب با مني گفتم بلي

ديدم امشب با مني گفتم بلي

یک شبی مجنون نمازش را شکست
بی وضو در کوچه لیلا نشست
عشق آن شب مست مستش کرده بود
فارغ از جام الستش کرده بود
سجده ای زد بر لب درگاه او
پر زلیلا شد دل پر آه او
گفت یا رب از چه خوارم کرده ای
بر صلیب عشق دارم کرده ای
جام لیلا را به دستم داده ای
وندر این بازی شکستم داده ای
نشتر عشقش به جانم می زنی
دردم از لیلاست آنم می زنی
خسته ام زین عشق، دل خونم مکن
من که مجنونم تو مجنونم مکن
مرد این بازیچه دیگر نیستم
این تو و لیلای تو ... من نیستم
گفت: ای دیوانه لیلایت منم
در رگ پیدا و پنهانت منم
سال ها با جور لیلا ساختی
من کنارت بودم و نشناختی
عشق لیلا در دلت انداختم
صد قمار عشق یک جا باختم
کردمت آوارهء صحرا نشد
گفتم عاقل می شوی اما نشد
سوختم در حسرت یک یا ربت
غیر لیلا برنیامد از لبت
روز و شب او را صدا کردی ولی
دیدم امشب با منی گفتم بلی
مطمئن بودم به من سرمیزنی
در حریم خانه ام در میزنی
حال این لیلا که خوارت کرده بود
درس عشقش بیقرارت کرده بود
مرد راهش باش تا شاهت کنم
صد چو لیلا کشته در راهت کنم.

sheida244

عضو جدید
بي‌گانه ز آشنايم و بي‌خويشتن ز خويش

بي‌گانه ز آشنايم و بي‌خويشتن ز خويش

از يار و از ديار کناری گرفته ام
همدم برای خود شب تاری گرفته ام

از خلق بی قرار بريدم به ياد دوست[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
در دامن سکوت قراری گرفته ام

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]بيگانه زآشنايم وبی خويشتن ز خويش
آن سوی کاينات مداری گرفته ام

گم گشته ام چو موسی در وادی فنا
حيران سراغ شعله ناری گرفته ام

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]مانند مانده ای شده از کاروان جدا
هر سو نشان گرد سواری گرفته ام

نقشی بر آب بودم و موج فنا رسيد[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
از دست بحر پای فراری گرفته ام

phalagh

مدیر بازنشسته
درد دلی با صاحب الزمان(حضرت مهدی عج)

دوستای گلم اگه میتونستید به امام زمام حضرت مهدی یه پیامک بفرستید
قشنگترین پیامکی که به مولا وسرورمون حضرت مهدی میفرستادید چی بود؟؟

Qomri

عضو جدید
عشق گمشده نه!راهیان فراموش کار!!

عشق گمشده نه!راهیان فراموش کار!!

این روزها فکر می کنم چیزی یا کسی را گم کردم ،اما وقتی دقیق تر می شوم می بینم گم نشده !، من نمی توانم پیدایش کنم ،او هست ! اما کجاست ؟ همین چند وقت پیش با همین صفحات وب درد و دل می کردم ، با لهن شکایت آمیزی گفتم فراموشم کرده ... این از دهانم بیرون نیامده خودش را نشان داد!
این مهم نیست چطور ، مهم این است که او بود و من ندیدمش !!
اگر این عشق است ، که هست ، و آن هم از نوع حقیقی ، پس گم نمی شود ! راهیانش باید مواظب باشند اول خود را ،بعد عشق را ، مهمتر از همه معشوق را فراموش نکنند ، تا بعد به این برسیم که می توانند بگویند ما عاشقیم ؟
چون لزوماً هر کس راهی این راه شد ، استوار و پایدار نخواهد ماند. خود من یک از راه مانده هستم !

نمی دانم این اعترافات به راهی شدن من کمک می کند یا نه ، اما کسی چه می داند شاید وصف العیش ما به نصف العیش هم نه ،خود عیش مبدل شد.
ظهر الفساد فالبر و البحر بما کسبت ایدی الناس فاظهر اللهم لنا ولیک و بن بنت نبیک ...

Qomri

عضو جدید
اگه بگم دلم برات تنگ شده دروغ گفتم چون خیلی فراموش کار تر از اونم که همش یادت باشم اما دوستت دارم این راست می گم!

f11691gh

عضو جدید
خیلی سخته چون اگه بگم دوستت دارم پس چرا قدمی برای فرجت برنمیدارم و اگه بگم دوستت ندارم پس لایق زنده بودن نستم پس خودت کمکم کن آقا...

Qomri

عضو جدید
لَيْتَ شِعْرى أَيْنَ اسْتَقَرَّتْ بِكَ النَّوى، بَلْ أَىُّ أَرْضٍ تُقِلُّكَ أَوْ ثَرى، أَبِرَضْوى أَوْ غَيْرِها أَمْ ذى طُوى؛ عَزيزٌ عَلَىَّ أَنْ أَرَى الْخَلْقَ وَلا تُرى، وَلا أَسْمَعُ لَكَ حَسيساً وَلا نَجْوى، عَزيزٌ عَلَىَّ أَنْ تُحيطَ بِكَ دُونَىِ الْبَلْوى، وَلا يَنالُكَ مِنّى ضَجيجٌ وَلا شَكْوى بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ مُغَيَّبٍ لَمْ يَخْلُ مِنّا، بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ نازِحٍ ما نَزَحَ عَنّا،مِنَةٍ ذَكَراً فَحَنّا بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ عَقيدِ عِزٍّ لا يُسامى بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ أَثيلِ مَجْدٍ لا يُجارى بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ تِلادِ نِعَمٍ لا تُضاهى بِنَفْسى أَنْتَ مِنْ نَصيفِ شَرَفٍ لا يُساوى إِلى مَتى أَحارُ فيكَ يا مَوْلاىَ وَ إِلى مَتى، وَ أَىَّ خِطابٍ أَصِفُ فيكَ وَ أَىَّ نَجْوى عَزيزٌ عَلَىَّ أَنْ أُجابَ دُونَكَ وَ أُناغى عَزيزٌ عَلَىَّ أَنْ أَبْكِيَكَ وَ يَخْذُلَكَ الْوَرى عَزيزٌ عَلَىَّ أَنْ يَجْرِىَ عَلَيْكَ دُونَهُمْ ما جَرى هَلْ مِنْ مُعينٍ فَأُطيلَ مَعَهُ الْعَويلَ وَالْبُكاءَ؟ هَلْ مِنْ جَزُوعٍ فَأُساعِدَ جَزَعَهُ إِذا خَلا؟ هَلْ قَذِيَتْ عَيْنٌ فَساعَدَتْها عَيْنى عَلَى الْقَذى؟ هَلْ إِلَيْكَ يَابْنَ أَحْمَدَ سَبيلٌ فَتُلْقى؟ هَلْ يَتَّصِلُ يَوْمُنا مِنْكَ بِعِدَهٍ فَنَحْظى؟ مَتى نَرِدُ مَناهِلَكَ الرَّوِيَّةَ فَنَرْوى؟ مَتى نَنْتَقِعُ مِنْ عَذْبِ مائِكَ فَقَدْ طالَ الصَّدى؟ مَتى نُغاديكَ وَ نُراوِحُكَ فَنُقِرُّ عَيْناً؟ مَتى تَرانا وَ نَراكَ وَ قَدْ نَشَرْتَ لِواءَ النَّصْرِ تُرى؟ أَتَرانا نَحُفُّ بِكَ وَ أَنْتَ تَأُمُّ الْمَلَأَ، وَ قَدْ مَلَأْتَ الْأَرْضَ عَدْلاً وَ أَذَقْتَ أَعْداءَكَ هَواناً وَ عِقاباً، وَ أَبَرْتَ الْعُتاةَ وَ جَحَدَةَ الْحَقِّ، وَ قَطَعْتَ دابِرَ الْمُتَكَبِّرينَ، وَاجْتَثَثْتَ أُصُولَ الظّالِمينَ، وَ نَحْنُ نَقُولُ الْحَمْدُ لِلَّهِِ رَبِّ الْعالَمين

دریای آرام

عضو جدید
درد و دل با امام زمان (عج)

درد و دل با امام زمان (عج)

آن روز که دلم را به نگاهت پیوند زدی، باور نمی کردم زود به زود به دلم سر بزنی و مرا از غم ها برهانی، باور نمی کردم که تا آخرش با من بمانی.
آن روز که با تو آشنا شدم باور نمی کردم عزیزترین مخلوق خدا دلش برایم تنگ شود و عجیب تر اینکه باور نمی کردم جدایی من از تو برایت گران باشد و نخواهی مرا از خود برانی.
اما حالا باور کرده ام که از من به من نزدیکتری و از من به من مهربانتر، باور کرده ام دلت برای من ، برای گریه های من، برای دلتنگی های من تنگ می شود و من چقدر این دلتنگی را دوست دارم.
حالا باور کرده ام چشم هایی نگران من هستند که مهربانیشان را به دنیایی نمی فروشم، چشم هایی با من هستند که با هر کسی نیستند و دستهایی برای من رو به خدا می روند که هیچ گاه خالی بازنمی گردند.
کاش تو هم باور می کردی آن چشم ها مراقب توست و برای باور کردنش تنها کافیست چشم هایت را از غبار دنیا بشویی و همه چیز را به گونه دیگری ببینی.

phalagh

مدیر بازنشسته
آقا! نگاهت سوی آهوهاست می دانم!
دستان پاکت مثل من تنهاست می دانم!
آقا! اگر تو بر نمی گردی دلیل آن
در دست های پرگناه ماست، می دانم!

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدي جان
ويرانه نه آنست كه جمشيد بنا كرد ويرانه نه آنست كه فرهاد فرو ريخت
ويرانه دل ماست كه هرجمعه به يادت
صدبار بنا گشت و دگر بار فرو ريخت . براى تعجيل در فرجش صلوات

the best girl

عضو جدید
خليل آتشين سخن،تبر به دوش بت شكن
خداي ما دوباره سنگ و چوب شد نيامدي
تمام روزها را در انتـــــــــــظار جمعه ام
دوباره صبح،ظهر،نه غروب شد نيامدي

باران بهاری

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::gol:ای پادشه خوبان!داد از غم تنهایی
دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی

مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد
کز دست بخواهد شد پایاب شکیبایی

ای درد توام درمان در بستر ناکامی
وی یاد توام مونس در گوشه ی تنهایی

در دایره ی قسمت ما نقطه ی تسلیمیم
لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی
:heart::gol:

باران بهاری

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزرده ی گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد:heart::gol:

golbaghaly

عضو جدید
می دونم اگه اون اون انگشتریت رو به پیشونیم بزنی چیزی جز (هذه کافر حقا) ظاهر نمی شه!

فقط شرمندگی دارم برات!
آقا وساططمو میکنی تا خدا راه درستو نشونم بده وکمکم کنه؟

باران بهاری

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای آخرین امید زمین!
می گویند وقتی می آیی که سراسر جهان درمنجلاب فساد فرو رفته نگذار ظلم وماتم از این بیشترشود .هر چند می دانم که تو خود منتظر داشته شده ای و بیش از همه انتظار ظهورت را می کشی.
در این هوای ابری هوای ما رو داشته باش عزیز!:heart::gol:

باران بهاری

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای آمدنت انتظار کافی نیست

دعا و اشک دل بیقرار کافی نیست
خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی
دعای این همه شب زنده دار کافی نیست
دعا برای ظهور امام در روایات بسیار تاکید شده اما هم صرفا" دعای ما کافی نیست و هم فکر می کنم که دعای امام هم بدون خواسته و در نتیجه اعمال نیک ما کافی نباشد.خود ما باید زمینه ی مناسبی را برای ظهور فراهم کنیم که این جز با اعمال نیک ما محقق نمی شود
در ضمن ظهور امام_نمی دانم_ یک یا دو بار به تاخیر افتاده است که همین ناشی از مناسب نبودن شرایط و آمادگی نداشتن مردم است.
( مگر این که "انتظار"ی که در شعر آمده همان انتظار درست و معقولانه ای باشد که در احادیث داریم):gol:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
اس ام اس واسه حضرت مهدی خیلی هستش
منم بلدم ولی میخوام بچه ها بنویسن
نمیدونم آیا این اس ام اسا رو اومد آقا تاثیر میذاره یا..
در آخر یه دعا میکنم
هر کی دوست داره از ته دل آمینشو بلند بگه
.
.
.
.
.
.
الهم عجل لولیک الفرج

winter

عضو جدید
امام مهربونم
نمیگم زودتر بیا
چون میدونم اگه بیای من تو اون313نفر نیستم
پس اگه بیای چیزی جز شرمندگی برام نمیمونه
میگم اول کمکم کن یکی از اون 313نفر باشم بعد بیا
غریب ترین امام من، دوست دارم:gol:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
امام مهربونم
نمیگم زودتر بیا
چون میدونم اگه بیای من تو اون313نفر نیستم
پس اگه بیای چیزی جز شرمندگی برام نمیمونه
میگم اول کمکم کن یکی از اون 313نفر باشم بعد بیا
غریب ترین امام من، دوست دارم:gol:
سلام قشنگ نوشتی ولی در جواب شما اینو بگم
نمیدونم تقریبا چند سال از غیبت آقا گذشته ولی در حدود 1300 و اندی میگذره
یعنی تو این مدت 313 مرد پیدا نشده .......
یعنی مرد شدن انقدر سخته

winter

عضو جدید
سلام قشنگ نوشتی ولی در جواب شما اینو بگم
نمیدونم تقریبا چند سال از غیبت آقا گذشته ولی در حدود 1300 و اندی میگذره
یعنی تو این مدت 313 مرد پیدا نشده .......
یعنی مرد شدن انقدر سخته
سلام گلم
منم همینو میگم
ما همیشه فقط میگیم اقا بیاد اما اگه بیاد ما که از یاراش نیستیم
پس اول دعا کنیم یارش باشیم بعد بگیم بیاد که حداقل وقتی اومد یه چیزی داشته باشیم بگیم
میگن غریب ترین امام، امام زمانه

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام گلم
منم همینو میگم
ما همیشه فقط میگیم اقا بیاد اما اگه بیاد ما که از یاراش نیستیم
پس اول دعا کنیم یارش باشیم بعد بگیم بیاد که حداقل وقتی اومد یه چیزی داشته باشیم بگیم
میگن غریب ترین امام، امام زمانه
سلام
نمیدونم چرا میگی آقا بیا
چرا نمیگی آقا یه چشم به ما بده که ما تو رو ببینم
آقا هست
پس دیگه نگید آقا ظهور ک
بگیم آقا یه چشمی بده به ما که تو رو ببینیم