دردسر FGM

mechanici2

عضو جدید
سلام و درود بیکران به حضور سروران عزیز خودم و آینده سازان گل میهن!
غرض از مزاحمت عارضم به حضورتون که اینجانب (گلاب به روتون روم به دیوار بی ادبیه!)ترم آخر مکانیک جامدات هستم ولی از آنجا همواره در آموختن انواع نرم افزار به طرز دهشتناکی خنگ بودم(و هستم)لذا از استاد راهنمام خواهش کردم برای پایان نامم یه موضوع تحقیقاتی
FGMبده.ایشان هم با لبخند ملیحی به حقیر ابلاغ فرمودند که:برو راجع به
تحقیق کن.باور بفرمایید اون لحظه فکر کردم این استاد چقدر بزرگواره ولی الان 3 ماهه که من علاف این موضوعم هیچ چیزه دندون گیری که به کار بیاد گیرم نیومده
دوستان:
همه ی ما عضو یک خانواده ایم.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!در مورد این موضوع هر چی میدونین(عاجزانه تقاضا میکنم)دریغ نکنین خدا 1 در دنیا 100 در آخرت و غیره بهتون بده.
ولی از شوخی گذشته واقعا به کمک نیاز دارم .خیلی بزرگواری میکنین اگه کمکم کنین.کارم خفن گره خورده.من مخلص همه ی مهندسین این مرز و بوم هم هستم.:gol:

amin faegh

عضو جدید
سلام در مورد تحلیل استوانه های اف.جی.ام در انسیس مطلبی یا مثالی دارید؟

gng

عضو جدید
دردسر FGM

سلام به مهندس جوان
من تا آنجایی که اطلاع دارم اساتید دانشگاه کاشان در زمینه FGM خوب کار کردن و پروژه های زیادی رو تعریف کردن. اگه بتونی یه سر به این دانشگاه و کتابخانه دانشکده مهندسی بزنی ضرر نمیکنی

amin faegh

عضو جدید
سلام به مهندس جوان
من تا آنجایی که اطلاع دارم اساتید دانشگاه کاشان در زمینه FGM خوب کار کردن و پروژه های زیادی رو تعریف کردن. اگه بتونی یه سر به این دانشگاه و کتابخانه دانشکده مهندسی بزنی ضرر نمیکنی
مرسی از راهنماییتون ولی تا کاشان که نمیتونم برم.:gol:

winter98

عضو جدید
سلام.پروژه آسونیه ،باور کن.
یه سری بیا دانشگاه زنجان تا یه پایان نامه در همین رابطه بهت بدم.
برو حالشوببر

erfani.pedram

عضو جدید
سلام دوست عزیز
چند تا مطلب در مورد fgm دارم
یه پروژه آماده هم دارم
خواستی پیام بده

mm.salemi

عضو جدید
سلام و درود بیکران به حضور سروران عزیز خودم و آینده سازان گل میهن!
غرض از مزاحمت عارضم به حضورتون که اینجانب (گلاب به روتون روم به دیوار بی ادبیه!)ترم آخر مکانیک جامدات هستم ولی از آنجا همواره در آموختن انواع نرم افزار به طرز دهشتناکی خنگ بودم(و هستم)لذا از استاد راهنمام خواهش کردم برای پایان نامم یه موضوع تحقیقاتی
FGMبده.ایشان هم با لبخند ملیحی به حقیر ابلاغ فرمودند که:برو راجع به
تحقیق کن.باور بفرمایید اون لحظه فکر کردم این استاد چقدر بزرگواره ولی الان 3 ماهه که من علاف این موضوعم هیچ چیزه دندون گیری که به کار بیاد گیرم نیومده
دوستان:
همه ی ما عضو یک خانواده ایم.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!در مورد این موضوع هر چی میدونین(عاجزانه تقاضا میکنم)دریغ نکنین خدا 1 در دنیا 100 در آخرت و غیره بهتون بده.
ولی از شوخی گذشته واقعا به کمک نیاز دارم .خیلی بزرگواری میکنین اگه کمکم کنین.کارم خفن گره خورده.من مخلص همه ی مهندسین این مرز و بوم هم هستم.:gol:

سلام دوست عزیز.
بنده مطالب زیادی در خصوص مواد FGM دارم. یه پایان نامه آماده هم دارم که خیلی کامله .
در صورت تمایل جهت دریافت ایمیلتون رو واسم پیغام خصوصی بگذارید.
موفق باشید.

-------------------------------------------------------------------------------------------
به وبلاگ بنده هم سر بزنید. خوشحال میشم.

www.sdme2008.blogfa.com

سلام دوست عزیز موضوع پایان نامه کارشناسی ام درمورد تحلیل مخازن FGMجدار کلفت تحت فشار داخلی دارای گشودگی از نوع دایروی و مربّعی بود الانم دارم تو این زمینه کار می کنم.
خوشحال میشم اگه بتونم کمک تون کنم .
mohammad_parhizkar@ymail.com
موفق باشید.

بالا