درخواست کمک درباره موضوع پروزه پلیمری

mostafa32376

عضو جدید
با سلام من دانشجوی ترم7 رشته پلیمرم وخواستار کمک درموردپروزه (موضوع) می باشم .ضمنا اگه درمورد ان موضوع هم مقاله ویا پروزه ای اماده داری برامemailکن . با تشکر

mostafa32376

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم7 رشته پلیمرم وخواستار کمک درموردپروزه (موضوع) می باشم .ضمنا اگه درمورد ان موضوع هم مقاله ویا پروزه ای اماده داری برامemailکن . با تشکر

mostafa32376

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم7 رشته پلیمرم وخواستار کمک درموردپروزه (موضوع) می باشم .ضمنا اگه درمورد ان موضوع هم مقاله ویا پروزه ای اماده داری برامemailکن . با تشکر

REZA.F

کاربر بیش فعال
سلام
دوست عزیز در موارد زیر زمینه های زیادی برای پروژه میتونی پیدا کنی
PVC از نوع امولشن یا سوسپانسیون و یا روشهای پلاستیسایز کردن pvc و.... که 100 تا پروژه از این pvc میشه پیدا کرد.
فرآیند PS پلی استایرن که اینم مطالب زیادی ازش هست
پلی کربنات
اپوکسی رزین
PE رو که نگو فت و فراوون. میتونی در مورد HDPE یا LDPE یا LLDPE یا گریدهای دیگرش و یا نوع فرایند کردن اونها (تزریق یا اکسترود یا بلو مولدینگ یا بلو فیلم یا...........) تحقیق کنی.

mehdimaxdon

عضو جدید
سلام بچه ها!
من رشتم پلیمر نیست و این ترم یک درس 2 واحدی ار پلیمر دارم که فقط می خوام پاس بشه!
پروژه درباره ی "روش تولید پلی اتیلن و کاربرد های آن با تاکید بر روش تولید فرم پلی اتیلن" میخوام.
خواهش می کنم کمکم کنید! بخدا پنج شنبه امتحان دارم!!!
mehdimaxdon@yahoo.com

sogol

عضو جدید
salam duste aziz
man chem eng khundam gerayeshe sanaye ghazqi alan tuye ye sherkat
ke vared konandeye Masterbatch az dubai ast kar mokonam yeseri ketabe khub va karbordi baraye base resin hay mokhtalef mikham amma kheili natunestyam az ruye liste ketabaye polymer chizaye khubeshuno tashkhis bedam..... hala age mituninkomaki behem bokonin mamnun misham​

karoon245

عضو جدید
سلام دوستان نمیدونم چرا مهندسان عزیز نسبت به علم فراورش لاستیک کم لطفی میکنند؟

alipouriyan

عضو جدید
سلام موضوع پروژه من درباره سیستم های رهایش کنترل شده دارو با دی اکسید کربن فوق بحرانی بود که موضوع بسیار جالب ودر عین حال مشترک با داروسازی و پلیمر است میتونی در این زمینه اطلاعات به دست بیاری واگر علاقه داشتی روش کار کنی.

بالا