درخواست : کتب و منابع کنکور

نینی22

عضو جدید
من برا کارشناسی ارشد معماری میخوام امسال کنکور بدم منابع و کتابای مختلفی هم دارم اما فقط از بسته مدرسان شریف استفاده میکنم البته بدون اینکه ازموناش برم حالا میترسم که نکنه این بسته مدرسان شریف منو واسه کنکور خوب اماده نکنه کمکم کنید :gol::gol:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برا کارشناسی ارشد معماری میخوام امسال کنکور بدم منابع و کتابای مختلفی هم دارم اما فقط از بسته مدرسان شریف استفاده میکنم البته بدون اینکه ازموناش برم حالا میترسم که نکنه این بسته مدرسان شریف منو واسه کنکور خوب اماده نکنه کمکم کنید :gol::gol:
خب راستش مدرسان شریف به درد نمیخوره من و دوستام داریم واسه ارشد میخونیم تو این تاپیک اگه میخوای رتبت خوب شه حتما سر بزن
هم منابع معرفی شده هم کلی جزوه مهم هس اونجا که بچه های رتبه تک و دو رقمی آوردن و مال همین باشگان گذاشتن.منتظرتیم
هر سئوالی داری اونجا مطرح کن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/423941-مطالعه-گروهی-کارشناسی-ارشد-معماری-93/page103

سپیده معمار

عضو جدید

سلام
من منابع و گرایش ها رو تو تاپیک برنامه تابستون شما گذاشتم اگر تا حالا جواب نگرفتید،برید اونجا
شاید براتون مفید باشه

بالا