[ درخواست پروژه ] ►خود را اینجا مطرح کنید

مصیب

عضو جدید
مصیب (عمران)

مصیب (عمران)

:book:سلام بچه ها به جزوه تعمییر ونگهداری ساختمان احتیاج دارم ممنون میشم اگه برام فراهم کنید:love::gol:

مصیب

عضو جدید
مصیب (عمران)

مصیب (عمران)

سلام بچه ها به جزوه تعمییر ونگهداری ساختمان احتیاج دارم ممنون میشم اگه برام فراهم کنید:gol:

mahsa-mt

عضو جدید
سلام من رشتم معماری ولی فکر کردم شاید تو page عمران کسی بتونه کمکم کنه من احتیاج به اطلاعاتی راجع به یک نوع مصالح یا عنصر جدید ساختمانی (فرقی نمی کنه در کجای ساختمان استفاده بشه ) عکس اطلاعات و مهم تر از همه دیتیل های اجراییش دارم ممننننننننننننننننننننننون میشم کمکم کنید:gol::smile:

baran_azadi

عضو جدید
سلام من یک تحقیق برای گرافیک کامپیوتری می خوام.میشه کمکم کنید!!!:gol::gol::gol:

رستم رستمی 2

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی عمران هستم. به یک مقاله در مورد ساختمانهای بتنی و یا فلزی به زبان لاتین احتیاج دارم لطفآ کمکم کنید. خیلی ممنون

bachememar

عضو جدید
سلام
من به
دیتایل پنجره شدیدا نیاز دارم
اگه دارید تو رو خدا دریغ نکنید
:cry:

historyseven7

عضو جدید
salam khobid?man be poroje metre amade niaz daram 3tabaghe hadeaghal 450 metre moaraba harta baghe 150 metre moraba hadeaksar ta 2shanbe mamnonam

msbt

عضو جدید
دوستانی که نیاز به پروژ ه های دانشجویی انجام شده یا حتی نقشه های معماری و سازه هستن اگر خواستن بنده در خدمتم.
من نیاز به یک پروژه متره وبراورد از یک ساختمان 5طبقه اسکلت بتنی دارم.

Sanaty

عضو جدید
سلام مهندس :
من نیاز به یک پروژه بارگذاری ساختمان 4 طبقه دارم . Thanks :gol:

P!nk

عضو جدید
نياز كمك فوري!!

نياز كمك فوري!!

سلام دوستان
من دانشجوي رشته ي عمران هستم
واقعيتش دو روز پيش استادمون يك پروژه داد كه حسابي مخمون هنگ كرد
در خواست من از شما دوستان اينه كه اگه ميشه چندتا از پلان هاي سه واحدي رو در اختيارم بزارين كه من با ديدن چندتا پلان بتونم يك پلان طراحي كنم
باتوجه به شرايطي كه استادمون توي پروژه اعلام كرده بود خودم چندتايي طراحي كردم اما چون سه واحدي بود براي من يك مقداري مشكل بود

اين اولين پستي هست من تو اين سايت ميزنم اميد وارم كه دست خالي از اينجا نرم و با دلگرميه شما بتونم يك فعاليتي توي اين بخش داشته باشم
با تشكر

فاطمه استاد

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه سری اطلاعات راجع به ساختمانهای پیش ساخته و نحوه ساخت آنها را می خوام لطفا هر کس اطلاعاتی در این مورد داره کمک کنه مرسی

sorur

عضو جدید
سلام
لطفا نحوه شکست این دال و میلگرد گذاریش رو توضیح بدید؟؟

Sanaty

عضو جدید
سلام دوستان :
من واسه یکی از دوستانم یک پروژه کامل بارگذاری لازم دارم . اگر کسی داره واسم ارسال کنه . Thanks
Sanaty_mohsen@yahoo.com

reza_gach_arch

عضو جدید
پروژه متره وبراورد

پروژه متره وبراورد

دوستانی که نیاز به پروژ ه های دانشجویی انجام شده یا حتی نقشه های معماری و سازه هستن اگر خواستن بنده در خدمتم.

من نیاز به یکاز یک پروژه متره وبراورد ساختمان 2طبقه دارم.

rahimism

عضو جدید
سلام

من یه طرح اختلاط برای بتن 1,600 میخوام.
اگر کسی میتونه لطفا پی ام بده. قیمت هم توافقی

ممنون

virus_666xo

عضو جدید
يه پروژه واسه مصالح ساختماني مي خوام ...

يه پروژه واسه مصالح ساختماني مي خوام ...

سلام به دوستان عزيز
يه پروژه واسه مصالح ساختماني مي خوام ، اگه كسي داره كمكم كنه.
يه چيزي تو مايه هاي زيرشاخه هاي پوزولان ها باشه خيلي خوبه ، اگه هرچي ديگه دارين بهم بدين ممنون ميشم.

kamel

عضو جدید
سلام به همه دوستان :)
حقیقتش در خواستی از عزیزان دارم که امید وارم عنایت کنند وبنده رو راهنمایی کنند.

بنده برای ارائه پروژه ماشین آلات راهسازی
در زمینه "کامیونهای جرثقیلی (truck crane) " نیازمند یکسری اطلاعات در زمینه کارایی فنی آن به همراه نحوه و شرایط محاسبه هزینه کارکرد آن در بازار هستم

امیدوارم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند مرا راهنمایی کنند........

sanaz arch

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوست عزیز 2مقاله فارسی و1مقاله انگلیسی درمورد ساختمانهای بیش ساخته می خواستم .ممنون میشم اگه کمکم کنین.. خیلی بهش احتیاج دارم. :( مرسی دوست عزیز