درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

اقامیری

عضو جدید
درخواست؛ جزوه انسان، طبیعت، معماری

درخواست؛ جزوه انسان، طبیعت، معماری

جزوه انسان طبیعت معماری می خواستم.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز انسان طبیعت معماری توی هردانشگاهی به شیوه ی متفاوتی درس دادهمیشه حداقل سرفصل موضوعاتی که نیاز دارین رو می نوشتین

سیما نادعلی

عضو جدید
درخواست ؛ معرفی سایت

درخواست ؛ معرفی سایت

سلام به دوستان عزیز
من به یک سایتی نیاز دارم که حجم, پلان و پرسپکتیو زیادی راجع به بیمارستان های مدرن داشته باشد.
سپاس گذارم از لطفتان.:smile:

هدیه م

عضو جدید
درخواست؛ مقاله در رابطه با کاربرد ریاضی در معماری

درخواست؛ مقاله در رابطه با کاربرد ریاضی در معماری

سلام یه تحقیق میخوام راجع به کاربرد ریاضی در معماری میشه اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین
معرفی سایت یا کتاب :smile:

saba4

عضو جدید
درخواست پیشنهاد پروژه

درخواست پیشنهاد پروژه

من دانشجو ترم یکم. برای پروژه ی اخر ترم باید یک پروژه ی معماری خوب (ترجیحا مسکونی و ویلا ) انتخاب کنم نقشه هاشو بکشم و ماکتشو درست کنم. پیشنهادی دارید؟

ensan1

عضو جدید
سلام بر شما،موفق باشید
پیشنهاد در چه زمینه ای؟ در چه درسی؟

Azade-TFT

عضو جدید
حس مکان

حس مکان

سلام بر مهندسین عزیز.استاد درس معماری اسلامیمون گفتن در مورد موضوع حس مکان یه پاورپوینت واسه شنبه ی هفته ی آینده تحویل بدیم.به کمک شدید نیاز دارم.اگه کسی مطلبی داره بهم کمک بده.ممنووووووووووووووووووون.

payam.safarian

عضو جدید
سلام به همه...
یکی از استادام ازم خواسته تا یه متن ادبی رو بخونم و احساس و ادراکاتم رو از این متن بنویسم
کسی تا حالا همچین کاری کرده؟!

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین عزیز.استاد درس معماری اسلامیمون گفتن در مورد موضوع حس مکان یه پاورپوینت واسه شنبه ی هفته ی آینده تحویل بدیم.به کمک شدید نیاز دارم.اگه کسی مطلبی داره بهم کمک بده.ممنووووووووووووووووووون.

سلام.

برای موضوع "حس مکان" معروفترین فردی که راجع به این موضوع کتاب نوشته "کریستین نوربرگ شولتز" هستش. یک فیلسوفه که همیشه مثالهاشو از عالم معماری میاره.
کتابهاش هستند: مفهوم سکونت / حضور، زبان و مکان در معماری / حس مکان
این کتابها همیشه تجدید چاپ میشه و کتاب فروشی ها و کتابخونه ها معمولاً دارنشون

Azade-TFT

عضو جدید
سلام.

برای موضوع "حس مکان" معروفترین فردی که راجع به این موضوع کتاب نوشته "کریستین نوربرگ شولتز" هستش. یک فیلسوفه که همیشه مثالهاشو از عالم معماری میاره.
کتابهاش هستند: مفهوم سکونت / حضور، زبان و مکان در معماری / حس مکان
این کتابها همیشه تجدید چاپ میشه و کتاب فروشی ها و کتابخونه ها معمولاً دارنشون
سلام.
از راهنماییتون ممنون.من کتاب ریشه های معماری مدرن و حس مکان نوشته ی شولتز رو دارم ولی درک نوشته هاش سخته.

saba4

عضو جدید
مرسی. به نظرتون میتونم ماکتشو درست کنم؟!
اخه اولین ماکتمه!

ensan1

عضو جدید
سلام ،درسته سخته درست کردنش،اما یه خونه است تو آلمان فکر کنم وسط جنگل که کاملا سفید رنگ هم هست ،متاسفانه فراموش کردم اسمشو اون فکر کنم خوب باشه.
من تا شنبه اسمشو و کتابی که در موردش توضیح داده رو به شما معرفی میکنم.
البته ویلا نیست یه خونه جنگلی کوچیکه.

آخرین ویرایش:

ensan1

عضو جدید
سلام به همه...
یکی از استادام ازم خواسته تا یه متن ادبی رو بخونم و احساس و ادراکاتم رو از این متن بنویسم
کسی تا حالا همچین کاری کرده؟!

سلام ،من تا حالا چنین کاری نکردم،ولی تمرین اولیه خیلی خوبی هست،انتقال احساسه دیگه ،تمرین ابتدایی برای انتقال ایده هایتان در آینده است
در کتاب هنر چیست "لئون تولستوی "در این باره توضیح داده ،حالا 1 سئال به نظر شما معمار در طرحش چه احساسی رو میتونه انتقال بده؟

ensan1

عضو جدید
سلام بر شما
اسم کتاب "شاهکارهای معماری مسکونی جهان "است که توی همون کتاب آثار زیادی هست،متاسفانه کتابخانه دانشگاه کتاب رو نداشت نتونستم اسمشو پیدا کنم.

nahayat

عضو جدید
من دانشجو ترم یکم. برای پروژه ی اخر ترم باید یک پروژه ی معماری خوب (ترجیحا مسکونی و ویلا ) انتخاب کنم نقشه هاشو بکشم و ماکتشو درست کنم. پیشنهادی دارید؟

سلام دوست عزيز
با توجه به اينكه شما اولين ماكتتون هستش من (villa savoye) از لى كوربوزيه رو بيشنهاد ميكنم كه فرم خيلى سادهاى داره

http://en.wikipedia.org/wiki/Villa_Savoye
اين لينكم يه نكاهى بنداز بد نيست
تو اين لينكم همه نقشه هاى معمارى اعم از بلان , سكشن , نما ها هستش
http://www.greatbuildings.com/buildings/Villa_Savoye.html
موفق باشى

saba4

عضو جدید
سلام بر شما
اسم کتاب "شاهکارهای معماری مسکونی جهان "است که توی همون کتاب آثار زیادی هست،متاسفانه کتابخانه دانشگاه کتاب رو نداشت نتونستم اسمشو پیدا کنم.

ممنون
نمیدونید نویسنده کتاب کی هست؟

saba4

عضو جدید
سلام دوست عزيز
با توجه به اينكه شما اولين ماكتتون هستش من (villa savoye) از لى كوربوزيه رو بيشنهاد ميكنم كه فرم خيلى سادهاى داره

http://en.wikipedia.org/wiki/Villa_Savoye
اين لينكم يه نكاهى بنداز بد نيست
تو اين لينكم همه نقشه هاى معمارى اعم از بلان , سكشن , نما ها هستش
http://www.greatbuildings.com/buildings/Villa_Savoye.html
موفق باشى

ممنون
این دو تا رو بچه های دانشگاه قبلا ساختند.
اگه چیز بهتری پیدا نشد یکی از همینا رو می سازم

azam.r

عضو جدید
نیاز به یک مقاله زبان فنی

نیاز به یک مقاله زبان فنی

سلام دوستان عزیز من به یک مقاله انگلیسی ترجیحا با ترجمه نیاز دارم اگه داری لطفا برام ارسال کنید ممنون میشم azam.khatefasele.yahoo.com 09138570832:gol:

هدیه م

عضو جدید
درخواست؛ معرفی سایت دانلود فیلم معماری

درخواست؛ معرفی سایت دانلود فیلم معماری

سلام دوستان عزیز
سایت دانلود فیلم معماری میشناسین؟
ادرسشو لطف کنین
ممنون

بالا