درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

Azade-TFT

عضو جدید
درخواست؛ اطلاعات درباره حس مکان

درخواست؛ اطلاعات درباره حس مکان

سلام، یه سری اطلاعات درمورد موضوع حس مکان میخوام. با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Maryam_h1989

عضو جدید
کتابهایی که دوستان گفتن خیلی خوبه اما برای طراحی زیاد باید تمرین کنی و دستتو قوی کنی صرفا کتاب خوندن کمکت نمیکنه!

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درخواست؛ مقایه تحلیل فضای شهری

درخواست؛ مقایه تحلیل فضای شهری

سلام:
در مورد تحلیل فضای شهری:redface:

*m*a*

عضو جدید
:)سلام دوستان.من برای شروع کتاب اسکیس های مدادی نوشته تامس وانگ رو پیشنهاد میکنم البته به همراه کتاب معماری ،رنگ،تکنیک های راندو تالیف دکتر صدیق این کتاب یه جورایی منبع کنکور ارشد برای اسکیس و کروکی. البته استادای ما خیلی کارای احسان طایفه رو قبول ندارن

mehot1

عضو جدید
نوشتن مقاله در مورد معماری (کی پایه هست) . و چاپ برای مجلات

نوشتن مقاله در مورد معماری (کی پایه هست) . و چاپ برای مجلات

اگه کسی دوست داره در حیطه معماری مقاله بنویسه و تو مجلات داخلی و حالا اگه شد خارجی و isi چاپ کنه خودشو معرفی کنه تا از هم کمک بگیریم من تازه کارم پس خواهش میکنم حرفه ای ها کمک کنن.
اول از همه یکی از دوستان بگه که باید از کجا شروع کنیم و اینکه اگر کسی لیستی از مجلا ت معماری داخل کشور داره بزاره خودم هم یه چند تایی میشناسم که لیست میکنم میزارم ;):cool:

Azade-TFT

عضو جدید
سلام دوستان :smile:
من كتاب آموزش اسكيس مي خوام امام نميدونم با كدوم كتاب بهتر ميتونم ياد بگيرم.:eek:من هيچ پيش زمينه طراحي ندارم و طراحي با دستمم زياد تعريف نداره واسه همين دنباله كتابيم كه بتونم از پايه ياد بگيرم و به نتيجه اي برسم..
لطفا كمكم كنيد معماران محترم:gol:

salam.aval baiab kuruki zadanetun khub bashe vase kuruki ketabe "amuzesh kuruki sedigh "ro pishnahad mikonam va vase eskis ketabe"amuzeshe eskis va randoy ostad sedigh ro pishnahad mikonamRUZ KHOSH..

milad.ebadi

عضو جدید
اگه کسی دوست داره در حیطه معماری مقاله بنویسه و تو مجلات داخلی و حالا اگه شد خارجی و isi چاپ کنه خودشو معرفی کنه تا از هم کمک بگیریم من تازه کارم پس خواهش میکنم حرفه ای ها کمک کنن.
اول از همه یکی از دوستان بگه که باید از کجا شروع کنیم و اینکه اگر کسی لیستی از مجلا ت معماری داخل کشور داره بزاره خودم هم یه چند تایی میشناسم که لیست میکنم میزارم ;):cool:

سلام،موضوع مورد علاقتون رو بفرمایید و این که تو چه مقطعی تحصیل میکنید
ممنونم

setayesh87

عضو جدید
سلام. بچه ها کتاب خوب زیاد معرفی کردند.ولی تاثیر تمرین خط خیلی زیاده. حتی اگه هر روز 5 دقیقه هم خط بکشی،(همراه با موزیک تند) تاثیرشو حس میکنی. البته اگه از متدها، جزوه ها و کلاسهای استادی مثل مهندس امیرشقاقی استفاده کنی،خیلی خوبه.به اندازه استاد صدیق معروف نیست ولی چیزی هم کم نداره.

eng.memar

عضو جدید
همه ی این کتابایی که دوستا گفتن عالیه.اما من اول با یک دوره کلاس پیش استاد خوب دانشگامون شروع کردم و از همه جلوتر افتادم
شما هم اگه بتونی دنبال یک دوره کوتاه اسکیس و راندو باشی(پیش استاد حرفه ای) کارت خیلی جلو میفته :smile:

mehot1

عضو جدید
والا من امسال میخوام برم دانشگاه معماری بخونم ولی تو پرانتز بگم که من از کوچیکی با بناها کار میکردم کتاب و کلاس های زیادی هم رفتم و خوندم . حالا فکر میکنید برای مقاله نوشتن و چاپ تو مجلات داخلی تحصیلاتم لازمه که دانشگاهای باشه. اگه کمکم کنید ممنون میشم .

milad.ebadi

عضو جدید
منظورتون اینه که ترم 1 هستید؟

جای تحسین داره که از الات یک شخصیت پژوهشی پیدا کردید
تلاش کنید حتما موفق میشید

rsweety

عضو جدید
تقسیم بندی فضاها بر اساس عملکرد انها چگونه است؟؟

تقسیم بندی فضاها بر اساس عملکرد انها چگونه است؟؟

سلام
از دوستان عزیز میخوام که منو کمک کنن...با معرفی کتاب یا منبعی که بتونه منو به جواب سوالم برسونه یا نظرات خودشون

ممنونم:smile:

architect_ghazal

عضو جدید
موضوع پروژه انسان طبیعت

موضوع پروژه انسان طبیعت

:que:سلام بچه ها من نمی دونم واسه پروژه انسان طبیعت معماری چه موضوعی انتخاب کنم اگه این درس و پاس کردین میشه یه موضوع خوب که البته اطلاعاتیم در بارش دارین بهم بگین :redface:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:que:سلام بچه ها من نمی دونم واسه پروژه انسان طبیعت معماری چه موضوعی انتخاب کنم اگه این درس و پاس کردین میشه یه موضوع خوب که البته اطلاعاتیم در بارش دارین بهم بگین :redface:

اینجا روببین تو باشگاه شاید چیزی پیدا کنی
دانشگاه مجازی معماری---->انسان طبیعت معماری

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
از دوستان عزیز میخوام که منو کمک کنن...با معرفی کتاب یا منبعی که بتونه منو به جواب سوالم برسونه یا نظرات خودشون

سوالت خیلی کلیه ببین این به جواب میرسونتت؟
تو باشگاه تو این قسمت برو:

alireza arc

عضو جدید
در مورد حجم در معماري مطلب ميخواستم زود

در مورد حجم در معماري مطلب ميخواستم زود

كمك كمك كمك

Azade-TFT

عضو جدید

سلام.من انسان طبیعت رو 2 ترم پیش پاس کردم.استادمون 2 تا پروژه از ما تحویل گرفت یکیش در مورد دوره های مختلف دام کشاورزی صنعت و اطلاعات بود که باید در مورد 10 موضوع توی این دوره ها عکس پیدا می کردیم.یکی دیگشم نقد شی بود که هر کدوممون باید یه شی رو انتخاب می کردیم و چگونگی و چرایی اونو بررسی می کردیم یعنی باید می گفتیم که قسمت های مختلف این شی چگونه هست و چرا بدین گونه هست.با این که خیلی سخت بو ولی پروژه هامون خیلییییییییییییییییییییییییییییییی جالب شد.

Azade-TFT

عضو جدید
سلام

سلام شما می تونید از کتاب "چگونه معمارانه طراحی کنیم 2"نوشته ی احسان طایفه استفاده کنید آخه توی بخشی از کتاب با کشیدن دیاگرام این موضوع رو توضیح داده

jafar mehrkhani

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/ http://up.iranblog.com/Files73/d76f1b191d3f4c84be00.jpg

Azade-TFT

عضو جدید
والا من امسال میخوام برم دانشگاه معماری بخونم ولی تو پرانتز بگم که من از کوچیکی با بناها کار میکردم کتاب و کلاس های زیادی هم رفتم و خوندم . حالا فکر میکنید برای مقاله نوشتن و چاپ تو مجلات داخلی تحصیلاتم لازمه که دانشگاهای باشه. اگه کمکم کنید ممنون میشم .
آره حتما می تونید به شرطی که بیش از پیش تلاش و مطالعه کنید آخه تو رشته ی معماری مطالعه بیش از هر چیزی مهمه.واقعا واسم جالب بود که از همون اول راه یه همچین تصمیمی دارین.امیدوارم به هدفتون برسید.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من سال 3 معماري هستم . و از اين موضوع پيشنهادي در مورد مقاله نويسي خيلي خوشم امد . ممنون ميشم منو هم راهنمايي كنيد

milad.ebadi

عضو جدید
سلام مجدد
من تاپیکو گم کرده بودم
به شما هم پیشنهد میکنم تو قسمت تنظیمات تیک اون گزینه رو بزنبد که وقتی تاپیک آپ میشه بهتون خبر بدن:D

بهتون پیشنهاد میکنم بدون توجه به تاریخ کنفرانس ها یک موضوع رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید
موضوعی که انتخاب میکنید باید اونقدری واستون جذابیت داشته باشه که واسه نوشتن در موردش ذهنتون واسه پیدا کردن منابع فسفر بسوزونه،راحت بهتون بگم موضوعی رو انتخاب کنید که دغدغه ی ذهنی تون باشه:)

سعی کنید مقاله ای که قراره بنویسید از حالت علمی-پژوهشی داشته باشه تا علمی-مروری!

من شخصا با ابن مقالاتی که معمولا تو کنفرانس های داخلی ارائه میشه و حالت کپی و جمع آوری داره موافق نیستم،اینا تولید علم نیست،ما باید سعی کنیم پژوهش کنیم و نتیجشو به صورت مقاله ارائه بدیم

اینایی که می نویسم صرفا نظرات شخصیه خودمه و به این نظرات اکتفا نکنید:smile:

بالا