درخواست های مرتبط با | استانداردهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

bita7

عضو جدید
سلام دوستان من چند تا استاندارد DIN می خواستم اگه همیاری کنید ممنون می شم.

DIN 53516, DIN 53517,DIN 53479, DIN 53504, DIN 53505
همچنین چند تا استاندارد هست که برای من ناآشناست ولی اگه دوستان آشنایی دارن راهنمایی کنن.

MQSA 44, MQSA 70

ممنون از بزرگواری شما

حسن اقبالی

عضو جدید
استاندارد

استاندارد

ANSI Y32.11
Graphic symbols for flow diagrams in petroleum and chemical industries

ممنون میشم اگه یکی واسم پیداش کنه..

almasian

عضو
درخواست چند استاندارد

درخواست چند استاندارد

سلام من چند تا استاندارد رو مي خواستم. كسي مي تونه به من كمك كنه
ISO 2372 , ISO 7919, ISO 10816
API 610, 611, 612, 613, 616, 617
از توجه تان متشكرم

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من چند تا استاندارد رو مي خواستم. كسي مي تونه به من كمك كنه
ISO 2372 , ISO 7919, ISO 10816
API 610, 611, 612, 613, 616, 617
از توجه تان متشكرم

دوست عزیز از استاندارد های ISO درخواستی شما فقط مورد زیر پیدا شد:

ISO 7919, Part 2,3,4 Mechanical vibration of non-reciprocating Machines - Measurements on rotating shafts and evaluation criteria

دانلود

لیست استاندارد های API موجود در نت رو هم توی این تاپیک گذاشتم.

سبز باشید. :victory:

sky_8465

عضو جدید
سلام
من می خواستم در باره ی کاربرد استانداردها اطلاعاتی داشته باشم. کسی می تونه کمک کنه؟

sarbaznoodeh

عضو جدید
باسلام
من بد جوری دارم دنبال استادارد din 4747 ورژن انگلیسی می گردم از دوستان خواهش می کنم به من کمک کنبد.
با تشکر

alir1

عضو جدید

alir1

عضو جدید
سلام
من می خواستم در باره ی کاربرد استانداردها اطلاعاتی داشته باشم. کسی می تونه کمک کنه؟

دوست عزیز سایت ویکیپدیا مطالبی در این باره دارد
en.wikipedia.org/wiki/Standard
A technical standard is an established norm or requirement about technical systems. It is usually a formal document that establishes uniform engineering or technical criteria, methods, processes and practices.

chatr

عضو جدید
سلام به همگی
آقا من به استاندارد asme y14.5 احتیاج دارم. کسی هست که بتونه لینک دانلودشو برام بزاره؟

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
من بد جوری دارم دنبال استادارد din 4747 ورژن انگلیسی می گردم از دوستان خواهش می کنم به من کمک کنبد.
با تشکر

استاندارد های Din متأسّفانه توی نت موجود نیستن.

سلام به همگی
آقا من به استاندارد asme y14.5 احتیاج دارم. کسی هست که بتونه لینک دانلودشو برام بزاره؟

دوست عزیز متأسّفانه پیدا نشد. :smile:

سلام.کسی اساندارد IWA-1 داره؟

این هم متأسّفانه پیدا نشد. :smile:

m3n1366

عضو جدید
با سلام
این استاندارد رو میخواستم
ASTM B297-69 Specification for Tungsten Arc-Welding Electrodes
با تشکر

bhabdi

عضو جدید
دوست عزیز از استاندارد های ISO درخواستی شما فقط مورد زیر پیدا شد:

ISO 7919, Part 2,3,4 Mechanical vibration of non-reciprocating Machines - Measurements on rotating shafts and evaluation criteria

دانلود

لیست استاندارد های API موجود در نت رو هم توی این تاپیک گذاشتم.

سبز باشید. :victory:

من ایزو 10816 رو دارم منتها 6 پارته... کدوم پارتش رو می خواین؟

almasian

عضو
سلام. من به يك استاندارد روسي نياز دارم. كسي مي تونه به من كمك كنه؟gost 10289-79 در مورد روغنهاي توربينه

mami1362

عضو جدید
ستانداردهای مورد نیاز در تولید روغن تراش

سلام
میخواستم بپرسم استانداردهای مورد نیاز در تولید روغن تراش چیست و از کجا میشه پیداشون کرد
ممنون​

bhabdi

عضو جدید

سلام
میخواستم بپرسم استانداردهای مورد نیاز در تولید روغن تراش چیست و از کجا میشه پیداشون کرد
ممنون​

والله سوالتون خیلی کلی هست. ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم و یه مدت با انواع استاندارد ها کار کردم، بیشتر استاندارد های مربوط به مواد و متریال در استاندارد ASTM موجود هست. البته برای روغن شاید SAE هم بهتون کمک کنه یه سر به www.astm.org بزنید و توش سرچ کنید. فکر کنم به نتیجه برسید

almasian

عضو

سلام
ممنون​

سلام. من تا حدودي با اين روغنها كار كردم. تا جايي كه مي دونم استاندارد خاصي براشون نيست اما استاندارد ايران يه استاندارد تدوين كرده در اين زمينه كه حتما رفرنساش مشخصه. اما براي كاركردن با روغنها بهتره به مشخصاتشون مراجعه كنيد وبا پيشنهاد سازنده دستگاه و روغنهاي مختلف از شركتهاي معتبر مقايسه كنيد . براي روغنهاي حلشونده مشخصات زير مهم است:
تستهاي عمومي روغنها: Viscosity , pour point , flash point, color, density, saponification
روغن حل شونده: PH، پايداري امولسيون، خوردگي، ممانعت از زنگ زدگي، پايداري امولسيون تازه، Demolsibility،آلودگي ميكروبي، Corrosion Breakpoint (IP 287)،حاوي نيتريت، فنل و كلر نباشه(براي سلامتي)،

siavoshi

عضو جدید
سلا م كسي اين استاندارد را داره

API RP 1117

Recommended Practice for
Movement of In-service Pipelines

bhabdi

عضو جدید
سلام كسي استاندارد iso 20340 را دارد

سلام به احتمال زیاد استانداردی که می خواین رو دارم... ظرف 3-4 روز آینده براتون می ذارمش... منتها الان به فایلام دسترسی ندارم... اگه 3-4 روز صبر کنین... براتون آپلود می کنم..

bhabdi

عضو جدید
سلام به احتمال زیاد استانداردی که می خواین رو دارم... ظرف 3-4 روز آینده براتون می ذارمش... منتها الان به فایلام دسترسی ندارم... اگه 3-4 روز صبر کنین... براتون آپلود می کنم..

متاسفم نداشتمش

بالا