درخواست هاتون رو اینجا مطرح کنید

spitfire

عضو جدید
سلام . من یه مقاله کامل و مفصل یا یه کتاب جامع راجه به اجرای پی گسترده می خوام . متوجه شدین . اجرا . ممنون

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درخواست هاتون رو اینجا مطرح کنید

از اونجایی که نمیشد هی زیر تالار برای درخواست ها گذاشت ، لطف کنید درخواست هاتون رو از این به بعد در مورد مهندسی پی و ... در این قسمت بیان کنید .

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک سوال در مورد برنامه نویسی متلب دارم...
چرا 3 روش برای حل معادله داریم؟؟؟؟؟
کدام روش بهتر است
((inv/linsolver/bach slash((

reza2011

عضو جدید
سلام اگه میشه جداول روش ترزاقی و روش عمومی رو بذارید

گرافها و جداول لازم جهت تعیین ظرفیت باربری شالوده ها ********

گراف تشخیص نوع گسیختگی برشی

تعیین ضرایب ظرفیت باربری ترزاقی برای گسیختگی برشی کلی

تعیین ضرایبی ظرفیت باربری اصلاح شده ترزاقی

جدول تعیین ضرایب ظرفیت باربری از روش عمومی (وسیک 1973)

r.z.khormizy

عضو جدید
اکه کسی اطلاعاتی در مورد طراحی شمع و نحوه مدل سازی د safe داره لطفا بذاره

mbm66

عضو جدید
سلام . از دوستان ژئوتکنیکی کسی با نرم افزار مکانیک سنگی UDEC از گروه ایتاسکا آشنایی داره؟! میخواستم اگه جزوه آموزشی فارسی برا دانلود دارید لینک بذارید. ممنون میشم. :)
و اینکه آخرین ورژن اون چیه؟ حالت گرافیکی و ایکونی در ویندوز پیدا کرده؟ یا همون حالت داس هست؟! :(

zahra.civil

عضو جدید
مدل سازی با plaxis

مدل سازی با plaxis

من دنبال یه صورت مسئله حل شده هستم که تنش و کرنش و نشست یک پی و خاک زیر آن را محاسبه کرده باشه که من بتونم با plaxis دو بعدی مدلش کنم و نتایج نرم افزار و با داده های مسئله مقایسه کنم.ممنون

valentino

عضو جدید
با سلام
تز دوستام کسی هست که راجع به میزان نفوذ آب در انواع خاک و سنگ مطلبی داشته باشه
جدولی می خوام که میزان نفوذ آب را بر اساس جنس مختلف خاک و سنگ به طور کامل داشته باشه
با تشکر

koosha.m

عضو جدید
درود بر دوستان عزیز
مشخصات یک پی جهت تابلو TV به ابعاد 38 متر مربع و وزن کل با پایه 5600kg و فاصله پایه ها 1.5*1 متر به چه صورت می باشد ؟ متشکرم

mbm66

عضو جدید
توده سنگ درزه دار در پلاکسیس ؟؟

توده سنگ درزه دار در پلاکسیس ؟؟

سلام

در مورد توانایی مدل کردن و تحلیل توده سنگ درزه دار در برنامه پلاکسیس اگر دوستان آشنایی دارند در حد میتونن توضیح بدن لطفا !؟
روش حل اون به چه شکل هست؟

آیا ناپیوستگیها رو مدل میکنه یا محیط معادل میگیره؟
برای توده سنگ چه پارامترهای ورودی میخواد؟

محدودیتهاش؟
مدلهای رفتاری رو اگر اطلاع دارید بفرمایید

با توجه به کمبود زمان از شما دوستان راهنمایی و کمک میخوام. در هر موردی امکانش بود بفرمایید ممنون میشم

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من دنبال یه صورت مسئله حل شده هستم که تنش و کرنش و نشست یک پی و خاک زیر آن را محاسبه کرده باشه که من بتونم با plaxis دو بعدی مدلش کنم و نتایج نرم افزار و با داده های مسئله مقایسه کنم.ممنون

برای این پروژه ای که میگین با توجه به نداشتن پیچیدگی و همچنین اینکه کلا پلکسیس برنامه سختی نیست توصیه میکنم سه بعدی رو نصب و با اون انجام بدین . اینم اموزشش .

مشاهده پیوست Plaxis3DFoundation.pdf

Siavash Qavidel

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان مهندس عزیز

اگر کسی با نرم افزار udec آشنایی کامل داره و می تونه این نرم افزارو آموزش بده و ساکن تهرانه لطف کنه به من میل بزنه .

با تشکر .

siavash_qavidel@yahoo.com

Beol

عضو جدید
سلام
من دنبال پی دی افِ پی طاحونی هستم
فقط چن تا از سوالای آخر فصلشو باید به عنوان تمرین تحویل استاد بدیم واس همی نمیخام الکی پول هدر بدم بخرمش
از دوستان کسی این پی دی افو داره؟؟؟میشه خاهشا واسم بفرسته؟؟

بالا