درخواست نقشه استخر خانگی

milad travors

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی تاسیسات هستم وبرای کنفرانس نیاز به نقشه کامل استخر دارم لطفا کمکم کنید .میشه برام بفرستید؟

saeedqh

عضو جدید
سلام دوست من يكي از دوستانم كه پايان نامش در مورد طراحي تهويه وتاسيسات استخر سونا وجكوزي هست(با يك نوع آوري در سيستم ***** شني)؛ ايشون فايلشا براي فروش گذاشته اگه خواستي سايتشو معرفي كنم.

saeedqh

عضو جدید
من واقعا نمیدونم چطور می تونم به دوستمون کمک کنم؟ ولی وقتی کسی مطلبه علمیش را برای فروش میزاره؛دلایل مربوط به خودش را داره؛که با اون دلایل کار آکادمیک جایی برای خودش پیدا نمی کنه.

saeedqh

عضو جدید
بازم سلام دوست من.
آقا من كتاب طراحي استخر سونا وجكوزي مهندس تابان انتشارات يزدا را بهتون پيشنهاد مي كنم يا سايت آريان استخر يا شركت پاكمن.من نميدونم شما تا چه حدي ميخوايد توي اين زمينه فعاليت كنيد يعني تخصصي كار كنيد.اين كتاب را از دوستم پرسيدم گفت خيلي كمك مي كنه براي طراحي ولي بيشتر مطالبش كلي هست.

• Like
واکنش ها: kaya

morteza1360

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خودتون بهتر میدونین که تاسیسات خودش دنیاییه...استخر سونا و جکوزی تو کشورهای دیگه یک گرایش تخصصیه اما تو کشور ما یک مهندس سیالات یا تاسیسات باید همه چی یاد داشته باشن در حالی که این درست نیست
بهر حال بنظر من طراحی استخر اونقده سخت نیست
بهتره بجای اینکه از کار دیگران استفاده کنین خودتون یکم مطالعه کنین و یه استخر خوب طراحی کنین
کتاب آقای تابان بهترین مرجعیه که من تا الان ازش استفاده کردم و تو ایران موجوده
موفق باشید

بالا