درخواست نرم افزار Polymath 6.10.260

mohandes88

عضو جدید
با سلام
من نياز به نرم افزار poly math 6.1 دارم كسي ميتونه كمكم كنه؟ ممنون

Schneider

مدیر بازنشسته
بسیار خب!

فایل exe ایکه در دو پست قبلی لینکش قرار داده شده، فایل نصب ورژن حرفه ایه برنامست و 15 روز بصورت Full functional عمل میکنه
فایل نصبی که در CD کتابهای مهندسی قرار داره Student version ه و به کاملی این فایل نیست
من فایل احیاکننده 15 روز trial این نرم افزار رو ساختم امروز
در ویندوز XP مجازی و ویندوز 7 حقیقی تست کردم و کاملا کار میکنه

امیدوارم در سیستم عامل شما هم کار کنه و مفید باشه براتون
(ناگفته نمونه که الان که دارم این متنو مینویسم عده ای روی این برنامه دارن کار میکنن تا کرک بشه.....ولی 100% نیست!)

فایل احیاکننده trial برنامه رو از ضمیمه دریافت کنید

نحوه استفاده:
1_ از برنامه بصورت کامل خارح شوید
2_ فایل احیاکننده را Run as administrator کنید
3_ تمام پنجره های Windows Explorer را ببندید!(جهت جلوگیری از وقوع یه error عجیب از سوی برنامه)
4_ برنامه را اجرا کنید

پیوست ها

• Polymath.Pro.TR.rar
    23.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Schneider

مدیر بازنشسته
:D
خب این برنامه ساعتی پیش کرک شد!

لینک دانلود کرک رو از ضمیمه دریافت کنید
فایل کرک رو با فایل اصلی در پوشه محل نصب جایگزین کنید

پیوست ها

• links 969.txt
    93 بایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

niloo-far

عضو جدید

سپاس
من متوجه نمیشم که اینو با کدوم فایل باید تعویض کنم فقط تو همون پوشه ی نصب کپی پیست کردم و یوزر پسوردی که این تو نوشته شده رو به برنامه دادم ولی میگه درست نیست!
امکان داره راهنماییم کنین؟

Schneider

مدیر بازنشسته
سپاسمن متوجه نمیشم که اینو با کدوم فایل باید تعویض کنم فقط تو همون پوشه ی نصب کپی پیست کردم و یوزر پسوردی که این تو نوشته شده رو به برنامه دادم ولی میگه درست نیست!امکان داره راهنماییم کنین؟
سلامبايد فايل كرك رو دقيقا با فايل اصلي در دايركتوري نصب جابجا كنيدنيازي به وارد كردن سريال نيستالبته الان جايي هستم ودسترسي ندارم به محتويات اين postتوضيحات بيشتر رو در اولين فرصت همينجا عرض ميكنم

niloo-far

عضو جدید
سلام بايد فايل كرك رو دقيقا با فايل اصلي در دايركتوري نصب جابجا كنيدنيازي به وارد كردن سريال نيستالبته الان جايي هستم ودسترسي ندارم به محتويات اين postتوضيحات بيشتر رو در اولين فرصت همينجا عرض ميكنم

ممنون. منتظر توضیحاتتون هستم.
دو تا فایل تکست تو پوشه ی نصب برام ایجاد شد با اون ها جایگزین کردم ولی نشد! محتویات پوشه نصب تو عکسی که ضمیمه کردم هست.

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    22.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Schneider

مدیر بازنشسته
ضمن پوزش به جهت دیر پاسخ دادن:
پس از نصب کامل نرم افزار، باید از برنامه خارح بشید و فایل Polymath.exe رو با فایل اصلی جابجا کنید
اگر پس از کپی کردن همچنان برنامه unregistered باقی میمونه یه احتمال میشه داد.....که سایت سازنده ی Plolymath فایل نصب رو تغییر داده(edit کرده)، بنحوی که فایل کرک شده ی Polymath.exe قابل استفاده نباشه
اگر من سرعت خوبی داشتم حتما فایل نصب رو هم با لینک مستقیم آپلود میکردم :smile:

GANGSTER

عضو جدید

سلام.
لینکش خراب شده
راستی اول باید خود نرم افزارو که از سایت اصلی دانلود کردیم نصب کنیم بعد کرک رو ؟

amireza

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی
وقتی به لینکی که داخل فایل تکست هست میرم (http://d-h.st/f57) میگه که یک فایل 280mb رو باید دانلود کنم. خود نرم افزار 14.8mb هستش. فکر نکنم کرکش 280 مگ باشه؟!
میشه لطفا راهنمایی کنید و بفرمائید بگید که آیا کرک این نرم افزار 280 مگ هست یا نیست. با این سرعت دانلود 280 مگ یک کم طول میکشه
ممنون