درخواست نرم افزار . بازی . تم برای جاوا

سعيد؟

عضو جدید
سلام
گوشی من سامسونگ هستش یه دیکشنری en to en داشتین به منم بدین .جاوا

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام ... نرم افزار mmcpwd برای پیدا کردن قفل رم micro sd گوشی نوکیا 6300 می خوام . اگه راه دیگه ای هم به نظرتون میاد راهنمایی کنید لطفا :gol:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام ... نرم افزار mmcpwd برای پیدا کردن قفل رم micro sd گوشی نوکیا 6300 می خوام . اگه راه دیگه ای هم به نظرتون میاد راهنمایی کنید لطفا :gol:
تو لینک زیر برای دانلود گذاشته
www.mobileheart.com/cell-phone-softwares/download-Software-MMCPwd-578.aspx

taysizoglan

عضو جدید
مرور سريع عكس ها در نوكيا سري 60

با سلام برا نوكيا سري 60 برنامه اي هستش كه بتونه عكسا رو يكي يكي خودش نشون بده​

pilotiran

عضو جدید
سلام
من یک گوشی k900 چینی دارم هر چه گشتم در اینترنت تمی برای آن پیدا نکردم ممنون خواهم بود اگر راهنمائی بفرمائید .

arsham_aria

عضو جدید
سلام من يه برنامه براي بلوتوث بازي يا برنامه مي خواستم براي گوشي 5310 اگر كسي داره ممنون ميشم بذاره.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من یک گوشی k900 چینی دارم هر چه گشتم در اینترنت تمی برای آن پیدا نکردم ممنون خواهم بود اگر راهنمائی بفرمائید .

سلام
این مدل گوشی موجود نمی باشد!
یعنی من که ندیدم!
سامسونگ هست؟

سلام من يه برنامه براي بلوتوث بازي يا برنامه مي خواستم براي گوشي 5310 اگر كسي داره ممنون ميشم بذاره.

سلام
بلوتوث بازی یعنی چی؟؟؟؟
یعنی نرم افزار بلوتوث میخوایید؟
دقیق تر بگید چه نرم افزاری میخوایید تا براتون پیدا کنم

arsham_aria

عضو جدید
منظورم بلوتوث برنامه و بازي نه بلوتوث بازي يه برنامه مثل اكسپلور براي سري 60 نوكيا منتهي براي گوشي 5310
با تشكر...

Tek yildiz

عضو جدید
سلام من یه تم واسه سامسونگ 5560s می خوام.هر جا رو گشتم پیدا نکردم!در ضمن دنبال یه فلاش لایت هم هستم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
گوشی من سامسونگ هستش یه دیکشنری en to en داشتین به منم بدین .جاوا
سلام من یه تم واسه سامسونگ 5560s می خوام.هر جا رو گشتم پیدا نکردم!در ضمن دنبال یه فلاش لایت هم هستم

شما یه سر به سایت زیر زنید خیلی میتونه کمکتون کنه

mobile9.com

edary20

عضو جدید
با سلام دوستان درخواست های خودشون برای بازی ها و نرم افزار ها و تم های تمامی نسخه های جاوا را با درج مدل و نام گوشی در این قسمت قرار دهند تا در اسرع وقت برنامه براشون فراهم بشه:gol:

سلام
خسته نباشید گوشی من سامسونگ gt-s5560i هست
دنبال چند تا تم خوب و بازی مخصوص این گوشی هستم ، ممنون میشم کمک کنید
لطفا اگه پیدا کردین بهم خبر بدین edary20@yahoo.com
باتشکر

king_smart

عضو جدید
سلام بر همگی من یه دیکشنری انگلیسی به فارسی وبالعکس می خوام.مدل گوشیمs5233 هستش

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام بر همگی من یه دیکشنری انگلیسی به فارسی وبالعکس می خوام.مدل گوشیمs5233 هستش
برای این مدل گوشی برنامه های زیادی نیست. ولی باز هم اگر پیدا کردم خدمتتون قرار میدم

edary20

عضو جدید
معرفی!

معرفی!

سلام
دیگه دارم مطمئن میشم که وجود نداره ، من چند نمونه دیکشنری تو گوشیم ریختم ولی همش عمومیه و تخصصیه آی تی و کامپیوترو نتونستم گیر بیارم
به هر حال ازتون ممنونم

دیکشنری 1.40.0 saradic هست ، تخصصی نیست ولی من که استفاده کردم خیلی جامعه و مثلا معنی x را در رشته های موجود میگه . اینم لینکش
http://pardismobile.com/software/java/175-دانلود-آخرین-نسخه-دیکشنری-قدرتمند-sara-dic

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من یک دیکشنری برای سامسونگ مدلs5560 میخوام.هر چی دانلود کردم راه اندازی نمیشه فک کنم محدودیت نصب داره.حجمش باید زیر m 1 باشه.ممنون.

09169397178

عضو جدید
سلام
مدل گوشی من Nokia x3-02 برنامه ای هست که بشه باهاش فایل های PDF رو باگوشی خوند؟(Pdf readerجواب نداد.گوشیم تحت جاواس)

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
مدل گوشی من Nokia x3-02 برنامه ای هست که بشه باهاش فایل های PDF رو باگوشی خوند؟(Pdf readerجواب نداد.گوشیم تحت جاواس)

سلام
برنامه ای که تو لینک زیر هست رو هم امتحان کنید نوشته بود هم بر روی سیمبیان کار میکنه هم جاوا

http://s2.picofile.com/file/7141800749/adobepdf_u4ufuq5s.jar.html

Tek yildiz

عضو جدید
سلام دوستان.من یک دیکشنری برای سامسونگ مدلs5560 میخوام.هر چی دانلود کردم راه اندازی نمیشه فک کنم محدودیت نصب داره.حجمش باید زیر m 1 باشه.ممنون.
اول این کد رو بزنید:
ستاره مربع 5239870 ستاره مربع
بعد برو توی قسمت Internals این کد رو بزنید:
ستاره مربع 7092463 ستاره مربع
بعد برید توی قسمت Storage Settings بعد شماره ی 3 یعنی Update Java db رو بزنید بعد شماره ی 9 یعنی Update app database رو بزنید بعد برنامه درست اجرا میشه.
نکته:اول برنامه یا برنامه های مورد نظرت رو نصب کن بعد این کارهارو انجام بده.

من خودم سامسونگ 5560 دارم همین روش جواب داد.
برای دیکشنری هم برو این لینک: http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=479&Title=SaraDic-1.4.1

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من یه دیکشنری en to en برای نوکیا 5310 می خواستم بی زحمت.:smile:

Famita

عضو جدید
گوشی ال حی

گوشی ال حی

سلام دوستانگوشی من LG T310 هستش، تقریبا تو هیچ سایتی مدل گوشی منو نداره که انتخاب کنم!میشه واسش یه دیکشنری خوب و چند تا بازی جالب هم بذارین؟ممنون

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوستانگوشی من LG T310 هستش، تقریبا تو هیچ سایتی مدل گوشی منو نداره که انتخاب کنم!میشه واسش یه دیکشنری خوب و چند تا بازی جالب هم بذارین؟ممنون
سیستم عامل گوشیتون جاوا هست پس دوست عزیز شما میتونید نرم افزار های جاوا رو روی گوشیتون اجرا کنید.