درخواست مقاله

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز،اگر ممکنه مقاله ای از سنتز واصلاح گرافن اکسید(Graphen Oxide)برایم ارسال کنید.با تشکر

arman_a_1986

عضو جدید
درخواست مقاله

سلام دوستان عزیز
اگه کسی درباره نقاط کوانتمی و کاربرد انها در شیمی تجزیه و سنسورها مقاله و یا پی دی افی در اختیار داره ممنون میشم در اختیارم بذاره
اگه مقالات فرسی بودن چه بهتر
ممنون از همگی :(
:gol:

آخرین ویرایش:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
اگه کسی درباره نقاط کوانتمی و کاربرد انها در شیمی تجزیه و سنسورها مقاله و یا پی دی افی در اختیار داره ممنون میشم در اختیارم بذاره
اگه مقالات فرسی بودن چه بهتر
ممنون از همگی :(
:gol:
تقدیم شما

پیوست ها

• quantum dot2.pdf
    950.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • quantum dot.pdf
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 0

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام اگه میشه یکی به من کمک کنه.....:(
من یه مقاله راجع به پتانسیومتری میخوام که در اون به طور کامل راجع به پتانسیومتری توضیح داده باشه واینکه چطور میشه به وسیله پتانسیومتری مقدار یه ماده رو اندازه گیری کرد؟
لطفا بهم کمک کنید من هرچی سرچ کردم فقط به لاتین بوده والآن وقت ترجمه اونا رو ندارم .....
با تشکر....:gol:

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هیچکی جواب منو نمیده؟!!!!!!!!!!!!!!!
تو رو خدا کمکم کنید من لازمش دارم....:(:(:(

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام اگه میشه یکی به من کمک کنه.....:(
من یه مقاله راجع به پتانسیومتری میخوام که در اون به طور کامل راجع به پتانسیومتری توضیح داده باشه واینکه چطور میشه به وسیله پتانسیومتری مقدار یه ماده رو اندازه گیری کرد؟
لطفا بهم کمک کنید من هرچی سرچ کردم فقط به لاتین بوده والآن وقت ترجمه اونا رو ندارم .....
با تشکر....:gol:

سلام، تقدیم به شما
امیدوارم همانی باشد که مد نظر تان بوده است!!!!!!!!!!!;)

arman_a_1986

عضو جدید
ای بابا یه پست گذاشتیم همه داخلش به مرادشون رسیدن الا خودم :cry:
الهی مارو هم به مراد دلمون برسان :)

ma.andache

عضو جدید

Arames

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من به يك مقاله در مورد حذف هيدرازين با كربن نياز فوري دارم :cry: لطفا يكي به دادم برسد:redface:

نفس شیمی

عضو جدید
من عضو جدیدمااااااااا
کمک خواستید در خدمتم

آقا آرمان مرادت چیه مگه مشکوکیااااااااااااااا;):D

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

kamye

عضو جدید
درخواست

درخواست

با سلام و احترام
نیاز شدید به کتاب منبع شما یعنی (electriolyte solutions, R.A. Robinson, R.H. Stokes) دارم.
ممنون میشم اگه فایلشو یا فصول مربوط به داده های غلظت بر حسب ضریب فعالیت را برای من ارسال کنید.
با تشکر فراوان

akova

عضو جدید
سلام من تعدادی مقاله برای پایان نامم لازم دارم اما نمیدونم چه موضوعی رو انتخاب کنم لطفا تعدادی مقاله بزارید تا برای انتخاب موضوع پایان نامم بهم کمک کرده باشید ممنون

javad2220

عضو جدید
سلام من تعدادی مقاله برای پایان نامم لازم دارم اما نمیدونم چه موضوعی رو انتخاب کنم لطفا تعدادی مقاله بزارید تا برای انتخاب موضوع پایان نامم بهم کمک کرده باشید ممنون

با سلام خیلی عجله نکنید . در مقطع ارشد استاد خودش موضوع میده یا حدود موضوع رو میگه. نمیشه که هر چی خواستی کار کنی . باید در فیلد کاری استاد راهنما باشه یا چیزی باشه که اونهم سر در آره ازش.

daftar303

عضو جدید
سلام بچه ها یه مقاله انگلیسی می خواسم در زمینه گرافن یا حالا یه موضوع شیمییی که ترجمه شده باشه

یعنی یه مقاله سراغ ندارین کو ترجمشم داشته باشید ؟ فوووریه :(

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه مقاله انگلیسی می خواسم در زمینه گرافن یا حالا یه موضوع شیمییی که ترجمه شده باشه

یعنی یه مقاله سراغ ندارین کو ترجمشم داشته باشید ؟ فوووریه :(
شما اینجا سرچ کنید
http://www.civilica.com/modules.php?name=PaperSearch

بعد تو تالار زیر درخواست بدین
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/368-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

niloofar.g

عضو جدید
سلام دوستان
کسی از شما عزیزان مقاله ای یا اطلاعاتی در رابطه با تولید الکتروشیمیایی پرکلرات سدیم داره ؟؟؟؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

پیوست ها

• 11.pdf
    407 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

niloofar.g

عضو جدید

سلام ،خیلی ممنووووونم ، فقط من خودم این پایان نامه رو پیدا کرده بودم برای سال 1923 هستش!! ، ولی به جز این هر چی گشتم چیزه خاصی پیدا نکردم :(
اگر مورد دیگه ای پیدا کردید ممنون میشم از کمکتون
با سپاس فراوااااااااااااااااااااان

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ،خیلی ممنووووونم ، فقط من خودم این پایان نامه رو پیدا کرده بودم برای سال 1923 هستش!! ، ولی به جز این هر چی گشتم چیزه خاصی پیدا نکردم :(
اگر مورد دیگه ای پیدا کردید ممنون میشم از کمکتون
با سپاس فراوااااااااااااااااااااان

یه مقاله هم ضمیمه کردم دیگه!
شما میتونید این رو توی گوگل و گوگل اسکلار و دیتابیس های دیگه جست و جو کنید:
Electrolytic preparation of perchlorate

shh1367

عضو جدید
ضروری : استخراج کواسرواتیو یا توده ای ( coacervative extraction )

ضروری : استخراج کواسرواتیو یا توده ای ( coacervative extraction )

سلام دوستان . اگه در مورد استخراج کواسرواتیو یا توده ای ( coacervative extraction ) مطلبی چیزی دارید بهم بدین ممنون میشم . فوری هست . سمینار دارم . مطلب میخوام . اگه مطلب فارسی دارید بدید به من . کمک بزرگی میکنید . سپاس

بالا