درخواست : فیلم معماری

azin p

عضو جدید
سلام دوستان کسی تو فیلمایی که دیده میتونه چندتا فیلم بهم معرفی کنه که توش خونه هایه قشنگی باشه ؟ اخه استادم گفته از تو فیلما اون تیکه هایی که مربوط به معماری هستو واسم جدا کنید بیاید ....:surprised:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان کسی تو فیلمایی که دیده میتونه چندتا فیلم بهم معرفی کنه که توش خونه هایه قشنگی باشه ؟ اخه استادم گفته از تو فیلما اون تیکه هایی که مربوط به معماری هستو واسم جدا کنید بیاید ....:surprised:

سلام دوست عزیز فیلم های مربوط به معماری رو میتونی از لینک زیر دانلود کنید.
فیلم های معماری

azin p

عضو جدید
مرسی ولی من منظورم فیلم های سینمایی و... بود که تو تلوزیون و ... میبینیم یا مثلا فیلمای خارجی...:D

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
مرسی ولی من منظورم فیلم های سینمایی و... بود که تو تلوزیون و ... میبینیم یا مثلا فیلمای خارجی...:D

منظورتو فهمیدم چون اون کلی فیلمه مثالش بسی دشوار اینو گذاشتم لااقل یه چی ببری:D

8811103

عضو جدید
سلام دوستم;)
میتونی از فیلم های قدیمی که برمیگرده به یه دوره خاصی مثلا قاجار،صفوی استفاده کنی و در مورد موتیف های خونه های اون دوران حرف بزنی یا اگه فیلم های جدیدتر مد نظرته میتونی هم خونه های مجلل توی فیلما!!!!رو برداری ولی پیشنهاد من خونه های کاملا ساده و در حد طبقه متوسط جامعه هست تا در مورد رفتار های اجتماعی هم کمی بتونی حرف بزنی مثل فیلم قصه های مجید (که اگه درست گفته باشم خونش به سبک قدیمه) یا فیلم طنز 4*3که دو تا خونواده با هم بودن و سبک خونه هم برای دوره جدید هست .............
بیشتر باید دنبال فیلمایی باشی که اجتماعی و داخل خونه اتفاق میفته باشی ....................اگه چیزی به ذهنم رسید بهت میگم دوباره:surprised:!!!!!!!!!!!!!! فعلا
راستی فیلم مهمان مامانم هم خوبه !

آخرین ویرایش:
بالا